Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

To już wszystko jasne czemu forum tak muli w dzień. Dopiero teraz mogę normalnie czytać i pisać, bo wcześniej tematy nie chciały się wczytywać na Tapatalk, nie wiem jak normalnie. Ale z rana śmiga dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem telewizor Samsung z funkcją Smart tv. Podłączyłem internet przez LAN. Przeglądarka działa bardzo dobrze.Nie mogę otworzyć za to Samsung Apps . Ponoć ich serwery nie dziają cały dzień. Czy można jakoś inaczej wgrać Iplę ? np przez usb ? Dodam jeszcze ,że robiłem aktualizacje ale samsung apps i tak nie idzie. Niech ktoś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w ogòle nie da się połączyć z siecią.Nie można uzyskać automatycznie IP.

 

Czy to nigdy nie działa stabilnie ?

 

Zawsze trzeba czekać żeby się zalogować?

 

Zna ktoś jakieś sztuczki żeby to usprawnić?

 

Czy długość kabla lan ma znaczenie?

 

Czy użytkownik i hasLo musi być to samo co do neostrady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to ja też dołączam się do życzeń dla żeńskiego grona satelitarnego forum, no i dedykacja dla was, w postaci remake'a piosenki Daffy'ego (odc. Mój ulubiony kaczor)

 

W dzieciństwie piosenkę śpiewała mi Mama,

nie ufaj panienkom o Nie!

Panienki są słodkie i ciągle wdzięczą się,

lecz z oczu patrzy im źle. :-)

 

No cóż Wszystkiego Najlepszego dla Was koleżanki.

 

No i nasze "męskie" nieoficjalne Święto - 10 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy zgasić światło na godzinę - w sobotę o 20:30. To dla dobra Naszej planety.

Zgaś światło i włącz się do zmian podczas Godziny dla Ziemi WWF! - tak do Polaków apeluje WWF, organizacja zachęcająca do symbolicznego wyłączenia żarówek na godzinę, 23 marca o godzinie 20.30.

 

Akcja jest jedną z największych globalnych inicjatyw społecznych. Każdego roku biorą w niej udział miliony ludzi na całym świecie. Na godzinę gasną iluminacje na najważniejszych i najbardziej reprezentatywnych budynkach na naszej planecie.

 

W tym roku w akcję mają zamiar włączyć się 44 miasta z całej Polski. Wśród nich znalazły się Warszawa, Wrocław, Toruń i Katowice. Zgasną między innymi iluminacje Stadionu Narodowego, Pałacu Kultury i Nauki, Zamku Królewskiego w Warszawie, Sukiennic i Kopca Kościuszki w Krakowie.

 

W Katowicach zgaśnie w tym czasie podświetlenie Spodka i kopuły na Rondzie. - Zachęcamy mieszkańców, aby przez tę godzinę również włączyli się do akcji. To idealny moment na romantyczną kolację przy świecach - mówi Jakub Jarząbek z katowickiego urzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak z raz na miesiąc siada prąd na kilka godzin, także myślę że dostatecznie przysłużyłem się planecie ;-)

 

PS ciekawe czy zgaśnie światło na parkingach pod hipermarketami które są zwykle rozświetlone przez całą noc jakby ktoś tam miał lądować albo coś (bo sklepy są wtedy oczywiście zamknięte a parkingi świecą... pustkami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Gdybym mieszkał sam, to mógłbym wyłączyć prąd w całym domu, ale raczej nikt mi na to nie pozwoli. Jednak jak kolega wyżej miewałem nawet kilkugodzinne przerwy w dostawie prądu i zawsze to coś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...