Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taa, to dzisiaj była XXVI Niedziela Zwykła, I Niedziela miesiąca. Za tydzień będzie obchodzony 12. Dzień Papieski, obchodzony pod hasłem: "Jan Paweł II - Papież Rodziny". W wielu kościołach w Polsce odbędą się Msze dziękczynne z prośbą o wyniesienie w poczet świętych nieżyjącego już Papieża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Światowy Dzień Zwierząt. Pomyślmy o naszych braciach mniejszych. Nie tylko o tych, których mamy w domu ale i o tych, co są w chlewach, rzeźniach, piwnicach, w puszczy, na sawannie, biegunie i w ZOO. :idea:

Tak teraz zauważyłem ten post, przy okazji czytania najnowszych.

Ja zwierzętom pomagałbym dopiero wtedy, gdyby nie byłoby już ludzi, którym trzeba pomagać. I nie mam na myśli, że jak jadę autem i widzę jeża to go rozjeżdżam, tylko to na co mam mniejszy wpływ. Moim zdaniem, kasa zbierana na zwierzęta powinna iść na ludzi. Po prostu, gdy sobie wyobrażę sytuację, w której leży chory kot, który czeka na kosztowną operację i głodne dziecko dowolnej rasy to nie miałbym sumienia opłacić kotu operacji kosztem obiadu dla dziecka. I moim zdaniem nie można robić i tego i tego. Bo jak widać pomocy dla ludzi jest za mało, a z całym szacunkiem do zwierząt (bardzo lubię przyrodę i zwierzęta, no chyba, że właśnie mi się pod koła prosto z lasu pchają) nie można ich stawiać na równi z ludźmi. Oczywiście wspieram sensowne regulacje administracyjne (choć akurat długości łańcucha nie, bo wydaje mi się bezsensowna) i pod każdą taką chętnie swój podpis złożę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś ok. 10:30 wyląduje na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie pierwszy LOT-owski Dreamliner, czyli Boeing 787. Można śledzić lot przez flightradar24.com po wpisaniu w wyszukiwanie - LOT9787 (choć strona jest mocno przeciążona :) ). Lądowanie i informacje na żywo min. w TVP Info, TVN 24. Kto ma możliwość niech idzie "pod płot" Okęcia, a kto nie niech ogląda bo to świetna maszyna i niejeden miłośnik lotnictwa może zachłysnąć się jego niesamowitym pięknem. Ogrom możliwości można chyba tylko porównywać z Airbusem A380. Lądowanie odbędzie się w asyście 4 samolotów F-16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Adminem strony i forum to co pod www a tagże w podpisie. Jak będzie wola Admina i Moderatorów o pozostanie tu to będę się cieszył że z wami pozostanę. Tu chcę podkreślić że chcę być fer plej wobec Administracjii tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...