Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam, wie może ktoś czy znajdę gdzieś w necie stronkę na temat infrastruktury stadionowej w Polsce? Oczywiście nie chodzi mi tylko o stadiony budowane na Euro ale też o inne obiekty, gdzie się teraz buduje czy też przebudowuje stadiony, plany, galerie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli Gdynia to najlepiej Orłowo i piękne klify, a także sporo dzików. ;-) Kołobrzeg jeśli chodzi o plaże to żadna rewelacja. Co nie co plaży jest przy molo, a dalej to betonowe mury i ze dwa metry plaży. Po za tym to miasto sanatoryjne w związku z tym sporo emerytów i rencistów, głównie w postaci Niemców. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w Gdyni jak jestem to zawsze wybieram Redłowo, które moim zdaniem jest najpiękniejsze w Gdyni. Skwer Kościuszki, kino, bulwar nadmorski, Sea towers, korty tenisowe Arki Gdynia, port jachtowy, ulica Swiętojańska, stadion Arki Gdynia, nowa hala sportowa i stadion do rugby. Orłowo nie przebije tych atrakcji, a klify również się na Redłowie znajdą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś szuka połączenia gór i jezior polecam jezioro żywieckie. Można szybko być nad pięknymi jeziorami kaskady soły a w przeciągu godziny obserwować wszystko z dużej wysokości. Atrakcji jest na prawdę multum i ceny są normalne. Ogólnie piękne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałem uaktualnić sobie grę fifa09 dodając nowe stroje zespołów przy pomocy programu Create Master09 (czy jakoś podobnie ) Całkiem dobrze mi szło ale potem pomyliłem się i usunołem całkowicie z gry klub Juventus. Teraz gra nie działa.Nie uruchamia się.Wiecie jak to naprawić? Skąd wziąść ten brakujący plik i gdzie go wkleić ? Da się w tym programie zrobić jakiś reset żeby wszystko wróciło do stanu pierwotnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla ciebie 3 rady:

 

1: Usuń i zainstaluj ponownie gre FIFA 09

2:Uruchom EA Download Manager (którego instalacja pojawia sie jak instalujesz tą gre,jak sie nie pojawia ściągnij ze strony EA Games) i wpisz fraze: Juventus Turyn lub Turin .Kliknij pierwszy link i ściągnij i zainstaluj klub.

3:Przeszukaj folder FIFA 09 w Moim Komputerze,lub w Moich Dokumentach.

 

Mam nadzieje,że pomogłem!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas jednej z największych imprez cyklicznych na Mazurach - Ostróda Summer Hot Days - na uwagę zasługuje XIII Międzynarodowy Wyścig Pokoju w Kapsle w Ostródzie – nietypowe i jedyne w swoim rodzaju zawody, rozgrywane kiedyś na wszystkich podwórkach i plażach.

f-kapsle-13660.jpg

Któż nie grał kiedyś w tę grę... Polega ona na przesuwania kapsla wzdłuż wytyczonej trasy, kto pierwszy dotrze do mety – ten wygrywa. Zawody rozgrywane są w trzech kategoriach: wyścig indywidualny, wyścig drużynowy, sprint indywidualny. Zawodnicy przystępują do gry z własnymi kapslami, w jednej kolejce zawodnik uderza kapsel jeden raz, technika uderzania kapsla jest dowolna. Na specjalnie skonstruowanym torze przeprowadzony zostanie XII Międzynarodowy Wyścig Pokoju w Kapsle. W tej niezwykle popularnej niegdyś zabawie będzie można wziąć udział drużynowo lub indywidualnie.

Zawody odbędą się na nabrzeżu Jez. Drwęckiego w dniu 14 sierpnia (sobota) o godz. 12

 

źródło: Ostróda.wm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...