Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli jesteśmy przy temacie Mikołaja, to w jednej z francuskich szkół dyrektor zabronił wizyty Mikołaja w szkole, argumentując to tym, że Św. Mikołaj jest postacią religijną i łamie w ten sposób ustawę o swobodach religijnych, postępowanie dyrektora wywołało protesty wielu rodziców, negatywnie wypowiedziały sie również władze samorządowe. Wniosek z tego jest jeden, ze nawet tak pozytywna postać jak Św. Mikołaj może wywołać kontrowersje i niepotrzebne spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja tam nie dostawałem nigdy zbytnio prezentów. Dostałem w technikum cukierka i browara od dziadka :D. No i właściwe nie miałem lekcji. Ale zawsze 6 grudnia pomagam oglądając Mikołajkowy Blok Reklamowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję temu siwemu starcowi za prezent w postaci futerału do LG L5. Szkoda, że zamiast o 20, to bloki mikołajkowe lecą o 18:45. O 20 wielu ludzi zasiada przed TV na Antenowy Prime-Time. Wtedy większa oglądalność i można wspomóc ludzi.

Nauczycielom w technikum daliśmy po czekoladach (chyba wiecie jaki powód?) :lol2:, a nasza wychowawczyni dzisiaj chora była, więc nauczyciele nas po pięciu lekcjach puścili do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mamy ciekawą datę, ale też ciekawe rzeczy dzieją się w Wałbrzychu. Wprowadzono tam częściową prohibicję i sklepy mogą być otwarte max do 23, a imprezy te z biletami mogą się odbywać max do 3 w nocy. Ograniczono całkowicie życie rozrywkowe. Masakra. Sylwestra również będą musieli świętować max do 3. Współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś koncert(znaczy się od 1:30 czasu polskiego) 12-12-12. Tu lista nadawców tego koncertu: http://www.121212concert.org/broadcast Widzę, że jest tam min. Polsat, Orange. Na jakim z kanałów będzie ten koncert np. w CP ? Czy to będzie VIVA bądź któryś z kanałów MTV ?

 

EDIT: Mam potwierdzenie z tweetera. Koncert na kanale VIVA Polska od 1:30. Oraz na MTV Polska, National Geographic i Sundance Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy ciekawą datę, ale też ciekawe rzeczy dzieją się w Wałbrzychu. Wprowadzono tam częściową prohibicję i sklepy mogą być otwarte max do 23, a imprezy te z biletami mogą się odbywać max do 3 w nocy. Ograniczono całkowicie życie rozrywkowe. Masakra. Sylwestra również będą musieli świętować max do 3. Współczuję.

 

Moje miasto musi się zmienić. Setki podchmielonych ludzi w centrum ranem czy wieczorem daje do myślenia, ale nie wiele się zmieni, i tak będą pić. Do tego od 1 stycznia Wałbrzych stanie się miastem na prawach powiatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...