Skocz do zawartości

TechniSat Digit HD8-S


Wanderer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Karty Cyfry to nie są kary Nagravision tylko SECA 4. Nie maja prawa działać w czytniku. Co prawda to jest "mutacja" Nagry (ten sam algorytm szyfrowania), ale na poziomie kart nie jest zgodna.

2. Nie wiem jak S+, ale z S do SX da się teoretycznie aktualizować - ale w serwisie. Tylko po co? Do wersji S jest nowszy soft i ciągle aktualizowany do SX nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Nie jestem aż tak obeznany w temacie a na jednej karcie (HD+ niemieckiego operatora) i na karcie Cyfry pisze Nagravision Kudelski group i myślałem że to jest to samo i będzie można używać karty cyfry bezpośrednio w czytniku żeby najnormalniej zaoszczędzić na kupnie modułu ale widać się nie da i czeka mnie wydatek. A z aktualizacją softu to myślałem że skoro DigyBOXX czyta bezpośrednio karty Cyfry w czytniku to może udał by się ten sam manewr z HD8+ (gdzieś wyczytałem że softy do Technisata nie różnią się bardzo od siebie ze względu na model ale to pewnie też moje błędne myślenie). Generalnie temat Technisata jest dla mnie nowy, do tej pory bawiłem się jedynie Fergusonami. No nic, zamawiam moduł. Aha, pytanko, to może być moduł Aston v2.26?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Witam.

od pewnego czasu mam problem z dekodowaniem kanałów NC+ w tunerze Digit HD8-S . a mianowicie,czasami jak się pokaże na ekranie okienko z komunikatem "inicjalizacja modułu CI" to wcale się nie chce ten komunikat wyłączyć ,kanały niekodowane są a kodowanych brak,muszę wyłączać tuner od sieci żeby zrestartować. mam moduł aston 2.19 z kartą cyfry + czy ktoś się spotkał z takim problemem ? proszę o jakąś poradę za co z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 6 miesięcy temu...

Sytuacja z powyższego posta się powtórzyła. W drugim pokoju mam tuner Technisat DigiCorder S2X Plus. Zgrywam z niego listę kanałów na pendrive'a za pomocą pliku dbdump. Następnie kopiuję plik dbload zamiast dbdump i wraz z plikiem database wkładam do tunera Technisat Digit HD-8S. Pojawia sie komunikat, że pobierana jest lista i po chwili prośba o wyjęcie pendrive'a ażeby ustawienia mogły być zapisane. Niestety, po ponownym włączeniu tunera nadal brak jest zgranej listy kanałów. W związku z tym mam pytanie, czy jest możliwe zgranie listy kanałów pomiędzy dwoma typami tunerów Technisat za pomocą pendrive'a a jeżeli nie, to czy jest jakaś inna możliwość zgrania tej listy. Jak sobie pomyślę, że znowu miałbym stracić cały dzień na ułożenie nowej listy kanałów, to aż nie chcę mówić. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...