Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To mój 300 post i małe podsumowanie (stan na dzień 17.06.2012 r.):

- 30 rozpisek sportowych Canal+ (nieprzerwalnie co tydzień od 4 grudnia 2011 r.)

- 27 rozpisek premier filmowych Canal+ (nieprzerwalnie co tydzień od 18 grudnia 2011 r.)

- 12 rozpisek sportowych Polsatu (nieprzerwalnie co tydzień od 1 kwietnia 2012 r.)

 

Wtorek 19 czerwca

02:50 NBA: Mecz finałowy fazy play-off: Miami Heat - Oklahoma City Thunder C+ Sport

 

Środa 20 czerwca

21:45 Boks: Gala Prizefighter w Londynie C+ Sport

 

Czwartek 21 czerwca

02:50 NBA: Mecz finałowy fazy play-off: Miami Heat - Oklahoma City Thunder C+ Sport

 

Sobota 23 czerwca

18:30 Żużel: Grand Prix Polski C+ Sport

18:30 WNBA: Minnesota Lynx - Chicago Sky C+ Gol

 

Niedziela 24 czerwca

01:50 NBA: Mecz finałowy fazy play-off: Oklahoma City Thunder - Miami Heat C+ Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Canal+ Sport rzuciła mi się w oczy reklama autopromocyjna ich stacji i spiker mówił,że relacjonują najważniejsze rozgrywki ligowe w Europie, wymieniając ligi: angielską,hiszpańską i francuską. Włoska nie została wymieniona. Wychodzi na to,że francuską będą dalej pokazywać ,a z włoską to dalej nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo zrobili spot na nowy sezon, francuska na 100% będzie, bo już ją reklamują, a włoskiej nie umieścili, bo nie wiedzą na 100% czy ona będzie. Potem ewentualnie zmienią spot. To na razie jeszcze nic nie znaczy, według admina C+ sprawy są nadal w toku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również, chociaz przydaloby sie czyms ciekawym zapelnic czas pustki (wakacje) co roku. Oprócz żużla (SGP, DPŚ), to rok w rok wieje nudą. Nie mam na myśli tych slabych turniejow ATP, retransmisji Bellatora czy jakichs gal bokserskich z Wieliczki - jezeli to ma leciec, to juz lepiej, zeby tego w ogole nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...