Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@marekpolek Jeżeli masz czas, żeby obejrzeć wszystkie mecz ćwierćfinałowe Pucharu Hiszpanii, np. Getafe - Racing czy inne hity, to Cię podziwiam. Takie transmisje ogląda bardzo mało osób i Canal+ się to po prostu nie opłaca. Ja podzielam zdanie @TimesSquare.

Nie chodzi o to żeby oglądać np. wszystkie ćwierćfinału Pucharu Hiszpanii, tylko o to że masz wybór. Jeden woli obejrzeć przykładowy mecz Getafe - Racing, a inny woli obejrzeć jakieś hitowe spotkanie tej fazy rozgrywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska komentatorów 20-22.04.2012

 

Piątek:

Chimki – Lietuvos 16.55 CANAL+WEEKEND HD (Wojciech Michałowicz)

Cracovia – Widzew Łódź 17.40 CANAL+SPORT HD (Robert Skrzyński, Kazimierz Węgrzyn; reporterzy: K. Mikołajczyk, Adam Westfal; skrót do Ligi+: A. Westfal)

Gran Derbi, więcej niż mecz- około 20.15 CANAL+SPORT HD (Piotr Laboga)

Polonia Warszawa – Ruch Chorzów 20.00 CANAL+SPORT HD (Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki; reporterzy: Cezary Olbrycht, Andrzej Zamilski, Paulina Bojarska, Żelisław Żyżyński; skrót do Ligi+: Żelisław Żyżyński)

San Antonio Spurs – LA Lakers 3.30 CANAL+SPORT HD (Wojciech Michałowicz)

 

Sobota:

Gran Derbi, więcej niż mecz: studio 1 (przed meczem T-Mobile Ekstraklasy) 12.30 CANAL+ SPORT HD (Krzysztof Marciniak)

Legia Warszawa – Lech Poznań 13.10 CANAL+SPORT HD (Marcin Rosłoń, Mirosław Szymkowiak; reporterzy: Daria Kabała, Żelisław Żyżyński; skrót do Ligi+: Ż. Żyżyński)

Arsenal- Chelsea 13.40 CANAL+GOL HD (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

Arsenal- Chelsea 13.40 CANAL+ 3D (Przemysław Rudzki, Krzysztof Przytuła)

Gran Derbi, więcej niż mecz: studio 2 (w przerwie meczu TME) 14.20 CANAL+SPORT HD (Krzysztof Marciniak)

Gran Derbi, więcej niż mecz: studio 3 (pomiędzy meczami TME) 15.25 CANAL+SPORT HD (K. Marciniak)

Jagiellonia – Górnik Zabrze 15.30 CANAL+SPORT HD (Tomasz Lipiński, Piotr Dziewicki; reporter i skrót do Ligi+: Grzegorz Milko)

Gran Derbi, więcej niż mecz: studio 4 (w przerwie meczu TME) 16.35 CANAL+SPORT HD (Krzysztof Marciniak)

Gran Derbi, więcej niż mecz: studio 5 (po meczu Jagiellonia – Górnik) 17.45 CANAL+SPORT HD (K. Marciniak)

Podbeskidzie – Wisła Kraków 17.45 CANAL+ HD (Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski; reporter i skrót do Ligi+: Michał Wodziński)

El Clasico- historia najnowsza, 18.00 CANAL+SPORT HD (Piotr Laboga)

QPR – Tottenham 18.25 CANAL+GOL HD (Cezary Olbrycht, Przemysław Rudzki)

Gran Derbi: studio przed meczem, 19.00 CANAL+SPORT HD (Krzysztof Marciniak)

Barcelona – Real Madryt 19.55 CANAL+SPORT HD (Rafał Wolski, Leszek Orłowski; analiza: Krzysztof Przytuła)

Barcelona – Real Madryt 19.55 CANAL+3D (Żelisław Żyżyński, Tomasz Wieszczycki)

Gran Derbi: studio po meczu, 22.00 CANAL+SPORT HD (Krzysztof Marciniak; analiza: Krzysztof Przytuła)

Liga+ 20.30 CANAL+GOL HD (Rafał Dębiński, Maciej Murawski)

Chicago Bulls – Dallas Mavericks 2.00 CANAL+SPORT HD (Wojciech Michałowicz)

 

Niedziela:

Fiorentina – Inter 12.25 CANAL+GOL HD (Grzegorz Milko, Tomasz Lipiński)

Manchester United – Everton 13.25 CANAL+ HD (Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)

Zagłębie Lubin – GKS Bełchatów 14.10 CANAL+SPORT HD (Cezary Olbrycht, Remigiusz Jezierski; reporter i skrót do Ligi+ Extra: Michał Wodziński)

Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław 16.40 CANAL+SPORT HD (Edward Durda, Maciej Murawski; reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski; skrót do Ligi+ Extra: M. Wróblewski)

Wolverhampton- Manchester City 16.55 CANAL+GOL HD (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

Atletico Madryt – Espanyol 17.55 CANAL+WEEKEND HD(Żelisław Żyżyński, Krzysztof Przytuła)

PSG – Sochaux 19.00 (na żywo 17.00) CANAL+GOL HD (Rafał Dębiński, Stefan Białas)

Liga+ Extra 19.15 CANAL+SPORT HD (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski; goście: Antoni Bugajski, Zbigniew Boniek, Kazimierz Węgrzyn)

Juventus – Roma 20.40 CANAL+SPORT HD (Julian Kowalski, Tomasz Lipiński)

LA Lakers- Oklahoma City Thunder 21.30 CANAL+WEEKEND HD (Wojciech Michałowicz)

Sport+ 23.00 CANAL+SPORT HD (Rafał Dębiński)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marekpolek Jeżeli masz czas, żeby obejrzeć wszystkie mecz ćwierćfinałowe Pucharu Hiszpanii, np. Getafe - Racing czy inne hity, to Cię podziwiam. Takie transmisje ogląda bardzo mało osób i Canal+ się to po prostu nie opłaca. Ja podzielam zdanie @TimesSquare.

widac masz podobny tok rozumowania jak kierownictwo Canal+ meczy minimum, bo przeciez i tak nie wszystko da sie obejrzec. Nie dziwi mnie wiec ze potracili prawie wszystkie wazniejsze prawa filmowe... przeciez nie da sie wszystkiego obejrzec. Najwazniejsze ze klient placi, i o zgrozo kanal coraz gorszy, a cena coraz wyzsza. Jajednego nie rozumiem... rezygnowac z praw, bo maja mala ogladalnosc. A od kiedy to kanal premium patrzy na ogladalnosc. Oni biora kase i tyle. Czy mecz oglada 100tys abo czy 1000 abo, to wplyw z abonamentu i tak maja taki sam... patrzac po tym ilu abo ma Canal+ (nie Cyfra+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się - Smokowski z Białasem komentowali Puchar Francji i to chyba nawet wprost ze stadionu.

 

Wie ktoś, czy te wszystkie relacje K. Marciniaka przed meczem Barcelona- Real będą ze studia w Warszawie, czy wprost z Barcelony?

Marciniak będzie prowadził studio przed i po meczu a więc będzie w Warszawie. Z Barcelony Laboga miał od wtorku zdawać codzienne krótkie relacje o 20:45, choć tego ani razu nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Barcelony Laboga miał od wtorku zdawać codzienne krótkie relacje o 20:45, choć tego ani razu nie widziałem.

Coś słabo oglądałeś, ponieważ były te relacje. I to nawet od poniedziałku (w trakcie Granego Poniedziałku) ;) M.in. wywiady z zawodnikami Espanyolu i Valencii na temat GD, przegląd prasy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marekpolek Jeżeli masz czas, żeby obejrzeć wszystkie mecz ćwierćfinałowe Pucharu Hiszpanii, np. Getafe - Racing czy inne hity, to Cię podziwiam. Takie transmisje ogląda bardzo mało osób i Canal+ się to po prostu nie opłaca. Ja podzielam zdanie @TimesSquare.

Nie chodzi o to żeby oglądać np. wszystkie ćwierćfinału Pucharu Hiszpanii, tylko o to że masz wybór. Jeden woli obejrzeć przykładowy mecz Getafe - Racing, a inny woli obejrzeć jakieś hitowe spotkanie tej fazy rozgrywek.

 

Tyle, że 99% widzów woli obejrzeć jakieś hitowe spotkanie niż ten mecz Getafe - Racing. Jak nie ma oglądalności, to po co transmitować? Oczywiście, że by nie zaszkodziło, szczerze powiem, że mogłyby sobie być dodatkowe mecze, tylko od strony Canal+ patrząc jest to spory wydatek, bo trzeba by było uruchomić dodatkowe serwisy, a zysku by nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

wielcy obrońcy C+, w ten weekend Ligue 1 będzie obszernie relacjonowana przez C+, macie okazję ich pochwalić, że nie pokazują nic na żywo.. Montpellier - Valenciennes, Bordeaux - Marsylia, PSG - Sochaux ani Lyon - Lorient, brawo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielcy obrońcy C+, w ten weekend Ligue 1 będzie obszernie relacjonowana przez C+, macie okazję ich pochwalić, że nie pokazują nic na żywo.. Montpellier - Valenciennes, Bordeaux - Marsylia, PSG - Sochaux ani Lyon - Lorient, brawo !

Będzie mecz PSG - Sochaux w ramach retransmisji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielcy obrońcy C+, w ten weekend Ligue 1 będzie obszernie relacjonowana przez C+, macie okazję ich pochwalić, że nie pokazują nic na żywo.. Montpellier - Valenciennes, Bordeaux - Marsylia, PSG - Sochaux ani Lyon - Lorient, brawo !

 

Daj Canal+ 10 mln € na prawa do Ligue 1 to bedziesz mogl ogladac 3-4 mecze w kolejce. O co ty masz pretensje? O to, że stacja skupia sie na rodzimych rozgrywkach i lidze angielskiej? Nie pasuje ci to droga wolna -> CP czeka. Nie rozumiem takich ludzi. Wieczne narzekania ... Zrozum to w końcu, żę Canal+ ma najmniejszy pakiet meczowy dla ligue 1 i Serie A. Tak chcą mieć i tyle płacą za te rozgrywki. Dlaczego? Widocznie takie mają plany zwiazane z tymi ligami. Druga rzecz: te ligi oglada po 1000 osób. Lige polską ogląda po 150 tyś osób ( hity ponad 200 tyś ), lige angielską ponad 50 tyś ( hity 100 tyś ). Mecze Realu czy Barcelony przyciągają równiez podobną ilość ludzi. Porównaj sobie te proporcje. To chyba jasne, że 90% abonentów chce oglądać te ligi. Dlatego Canal+ w nie inwestuje. Wolą miec 90% zadowolonych klientów i 10% nie zadowolonych niż odwrotnie. Zrozum to w końcu!

 

Canal+ ma swój plan działania. I nie bedzie go zmieniała dla 1000 osób, które chcą oglądać słabeuszy z Francji czy Włoch. Mają ograniczony budżet i dlatego robią wszystko co w ich mocy, aby zadowolić jak najwieksza liczbe klentów. I to im się udaje. Jest popyt na lige polska, angielska i mecze Realu i Barcelony? Inwestują w to. Pokazują ich mecze. I o to chodzi!

 

I jeszcze jednak rzecz na koniec. Dzisiaj jest Gran Derbi. Największy mecz w Europie/ hit w lidze hiszpańskiej. Sprawdź sobie w poniedziałek jaka bedzie oglądalnosc tego meczu. Nastepnie porównaj to z hitami z Francji czy Włoch.

 

Pewnie. Ja też bym chciał wszystkie mecze w kolejce z Anglii, Włoch, Francji i Włoch. Po to, abym miał wybór co chce ogladac. Niestety tak nie ma. Za duzo kasy to kosztuje. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co ?? Chce ogladac Ligue 1, to mam sobie kupic francuski C+, za ktory bede placic miesiecznie tez 50, tylko ze EURO ?!

Chyba Cie gosciu pogrzalo - co takiego fajnego, jest w Premier League czy Primera Division ??? Dwie druzyny sie nonstop pojedynkuja, - widziales, co sie dzieje w tych ligach ostatnimi czasy ??? Kazdy wygrywa z kazdym, poziom tragiczny, wcale nie lepszy od Ligue 1.

 

Pozwolicie, ze wypowiedzi odnosnie T-Mobile Ektraklasy, nie skomentuje - za komentarz niech poswiadczy informacja, ze nie ogladam W OGÓLE tejze ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co nas, a w szczególności canal+ obchodzi, zrozum człowieku że canal+ pokazuje to co ma oglądalność i to co im się opłaca! czy ty nie rozumiesz, ze ligę polską ogląda 100 albo i więcej razy ludzi? Jakby było to uzasadnione, gdyby canal+ miał z tego korzyść a nie stratę to liga francuska była by w całości w canal+, szczególnie, ze prezesem działu sportowego jest fan ligi francuskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sutuacja obecna na przykładzie kibiców Juve ,Milanu czy Valencii- wszystkie mecze mam w internecie,dodatkowo jak pokazuje C+ mam polski stream.Nie opłaca się płacić Cyfrze za masę niepotrzebnych kanałów żeby móc obejrzeć co trzeci mecz swojej ekipy.

 

Odwracamy kota ogonem- C+ wykupuje większy pakiet spotkań - Nie oglądamy już w internecie,lepiej podpisać umowę z Cyfrą i oglądaćp każdy mecz na telewizorze i to w HD.

 

Kibiców w naszym kraju jest sporo ale nie każdy chce płacić na stację ktôra ich olewa kupując najtańszy pakiet.

 

Pomyślcie co by było jakby C+ miało jeszcze Bundesligę.Pokazywali by jedno spotkanie z kolejki,może dwa.A tak to Eurosport 2 daję radę pokazać więcej transmisji.

 

Liga francuska piwinna przejść do Orange Sport i niech pokazują tak jak Eurosport 2 Bundesligę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange Sport ma niby Ligue 1, ale to tylko jeden mecz, w tygodniu, w dodatku nie zawsze pokazuja, albo np. tak jak dzis, z retransmisji o 00:30. W koncu Orange Sport tez jest tak jakby francuskim tworem (w koncu to Orange), ale oni totalnie olewaja ta lige, podobnie jak portugalska i szkocka. Tam tez jest niezly cyrk, bo wykupili prawa do tych lig, a praktycznie ich nie pokazuja.

 

Rozumiem - ale to, ze Premier League i BBVA sa po 4 mecze w weekend, a Serie A i Ligue 1 po 1-2 na weekend, to jest lekka przesada.

W ogole Ukassiu18 skad ty masz te dane o ogladalnosci ? TO JEST NIEMOZLIWE, zeby wiecej osob ogladalo jakis slaby mecz PL ligi, niz np. jakis mecz Arsenalu czy Chelsea.

Powiedz mi - czy ktos w ogole oglada mecze kogos z poza; MU, FCB, RM, Chelsea i Arsenalu ?

 

Mam swoje zrodlo dotyczace zapotrzebowania na mecze danych lig (takie forum) - z niego wynika, ze ludzie sciagaja TYLKO i WYLACZNIE mecze druzyn wyzej wymienionych + Legii, Lecha i Wisly.

Mecze Malagi, Levante, Liverpoolu, Valencii, Tottenhamu, Manchesteru City kompletnie nikogo nie interesuja. Ludzie wola ogladac np. Udinese.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes polskiego działu sportowego jest zapewne tak samo decyzyjny w tym temacie jak i ja. Francuzi traktują nas jak trzeci świat i uważają że tyle transmisji Polaczkom wystarczy i czytając niektóre komentarze trudno nie odnieść wrażenia, że mają rację. Co do ceny, to przecież nawet nie da się tego zweryfikować, czy np. za Premier League jest wysoka, bo przecież nie ma normalnego przetargu na nasz kraj, w którym stacje mogłyby przebijać swoje oferty, a co za tym idzie poznać rzeczywistą wartość tych praw, tylko C+France przy okazji przetargu na Francję dogaduje się także w sprawie praw na Polskę. Po prostu u nas mają gdzieś rozwój oferty, tylko chcą doić z nas jak najwięcej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas normalnie kupuje się prawa, i normalnie się płaci, gdyby polsat chciał to mógłby mieć i prawa do premier league,

 

Umkwatata najlepiej porównać to tak, mecz Wisła-Legia z tamtego roku oglądało 25tyś ludzi, a mecz Arsenal-Tottenham, który leciał równocześnie oglądało niecałe 20tyś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sutuacja obecna na przykładzie kibiców Juve ,Milanu czy Valencii- wszystkie mecze mam w internecie,dodatkowo jak pokazuje C+ mam polski stream.Nie opłaca się płacić Cyfrze za masę niepotrzebnych kanałów żeby móc obejrzeć co trzeci mecz swojej ekipy.

Już nawet nie chodzi o to że kibicuję jakiejś ekipie. Ale po [beep]ę mam płacić za C+ nawet przy Premier League? Chociaż akurat tę ligę i tak pokazują najlepiej z tych co mają. Ale wprowadzają jakieś śmieszne głosowania na mecz który mają pokazać (niczym Polsat w latach '90 na film na telefon) zamiast pokazać wszystkie trzy. Ja sobie wybieram odpowiedni stream i oglądam to co chcę, a nie to co narzuci mi jakiś skąpy operator, który żąda ode mnie kasy i jeszcze pokazuje to co on chce a nie ja. Rozumiem gdyby to była zwykła stacja kablowa, będąca w podstawowych ofertach wszystkich nadawców. Wtedy by się nie wybrzydzało tylko oglądało się to co dają. Ale to jest stacja dodatkowo płatna. Więc i moja ocena jest inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...