Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Telewizja Canal+ Sport HD na nowy sezon piłkarski przygotowała niespodziankę dla kibiców piłkarskich, którzy mogą oglądać mecze piłkarskie z polskim komentarzem lub bez.

Wiele wskazuje na to, że telewizja Canal+ wysłuchała próśb swoich abonentów i wprowadza możliwość wyboru formy oglądania meczów. W ten weekend przy kanale Canal+ Sport HD pojawiły się dwie ścieżki dźwiękowe - polska oraz Audio Dolby Digital. Dzięki temu widz może wybrać czy chce oglądać mecz z komentarzem czy też chce delektować się tylko odgłosami z boiska.

 

Co ciekawe, nie wszyscy operatorzy telewizji kablowej, którzy emitują Canal+ Sport HD, byli przygotowani na zmiany. To spowodowało, jak wynika z listów do naszej redakcji, że u niektórych operatorów widzowie mieli problemy z komentarzem.

źródło:media2.pl

 

PS. Jeszcze żeby było można tak przy premier league zmieniać komentarz na angielski to było by rewelacyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wykupiony pakiet sport. Mam tylko kanały sportowe. Wkurzali mnie od dawna puszczaniem żużla i NBA a teraz jednej kolejki ligowej w C+ zwykłym. Zje***em ich kilkakrotnie bez efektów. Dziś przyszło pismo, w którym informują , że mecze na C+ i C+ HD o 17 45 a także niedzielny mecz ligi angielskiej o 14 25 ( wygląda na to,że na C+ zwykłym będzie jeszcze więcej sportu z pewnością nieźle to wkurzy miłośników filmów) będą otwarte dla wszystkich abonentów. W końcu jakaś mądra decyzja z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszło pismo, w którym informują , że mecze na C+ i C+ HD o 17 45 a także niedzielny mecz ligi angielskiej o 14 25 ( wygląda na to,że na C+ zwykłym będzie jeszcze więcej sportu z pewnością nieźle to wkurzy miłośników filmów) będą otwarte dla wszystkich abonentów. W końcu jakaś mądra decyzja z ich strony.

 

Wszystkich? Tych z pakietem Start też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bono27 specjalnie dla ciebie wklepie co napisali, nie będę tego edytował szybko przepiszę:

 

Szanowni panstwo,

 

Z wielka przyjemnoscia pragniemy poinformowac, iz specjalnie dla wszystkich kibicow otwieramy 2 stale weekendowe pasma sportowe w Canal+ oraz C+ HD. W soboty 17 45 moga panstwo obejrzec najciekawszy mecz kolejki t mobile ekstraklasy a w neidziele o 14 25 spotkanie najlepszej ligi europejskiej - Premiership.

 

Tym samym w ramach posiadanego abonamentu maja Panstwo dostep do 100 % sportowej oferty C+

 

To ostatnie zdanie sugeruje, ze to chyba dla tych co mieli wykupiony pakiet sport. Choc mzoesz im wyslac maila i spytac jak sie sprawy maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bono27 specjalnie dla ciebie wklepie co napisali, nie będę tego edytował szybko przepiszę:

 

Szanowni panstwo,

 

Z wielka przyjemnoscia pragniemy poinformowac, iz specjalnie dla wszystkich kibicow otwieramy 2 stale weekendowe pasma sportowe w Canal+ oraz C+ HD. W soboty 17 45 moga panstwo obejrzec najciekawszy mecz kolejki t mobile ekstraklasy a w neidziele o 14 25 spotkanie najlepszej ligi europejskiej - Premiership.

 

Tym samym w ramach posiadanego abonamentu maja Panstwo dostep do 100 % sportowej oferty C+

 

To ostatnie zdanie sugeruje, ze to chyba dla tych co mieli wykupiony pakiet sport. Choc mzoesz im wyslac maila i spytac jak sie sprawy maja.

 

Ja mam sportową opcję Canal+ i od dawna czekałem na to i się doczekałem.Teraz mam dwa mecze w HD gratis. Brawo Canal+ :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed rozpoczęciem sezonu na konferencji ludzie z C+ mówili o jakimś środowym programie, który miał podsumowywać poprzednią kolejkę oraz przedstawiać pary kolejnej kolejki; czy wie ktoś czemu tego programu nie ma?

Przydałby się taki program ala ekstraklasa raport w os czy osi

 

To jest program "Pół na pół". Połowa magazynu będzie poświęcona analizie i podsumowaniu kolejki T-Mobile Ekstraklasy, a druga połowa będzie bardziej na luzie. Program startuje we wrześniu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...