Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ludzie zawsze gdy leciało studiu Ekstraklasy na YT pytali się 1000 razy czy mecz będzie na YT.Przeciętny abonent Canal+ bez pakietów z Canal+ Sport może oglądać od pakietu Entry+ dwa mecze tej ligi.

Rozpoczynające kolejkę o 18:00 na Canal+ Family dawnej w C+S5 i w TVP Sport.Kiedyś C+ nadawał 4 niekodowane na satelicie mecze, które leciały w TVP 2.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jorg_1980 napisał(a):

Tak to poczytaj se komentarze pod artykułem w tym temacie np na gazeta.pl Trzeba czasem wystawić nos z forum satkuriera i zobaczyć co się gdzie indziej pisze bo są też jeszcze inne strony w necie.

Komentarze to jedno, ale wyniki oglądalności nie pozostawiają wątpliwości, że piłkarska Ekstraklasa jest jedną z najchętniej oglądanych lig w Canal+. Zaś zapowiedź transmisji meczu na YouTube mnie nie dziwi, bo już jakiś czas temu mówiono o większej obecności polskiej ligi w internecie, właśnie poprzez takie transmisje, obszerne skróty czy materiały dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tyrla napisał(a):

Tylko jak ktoś ogląda mecze Ekstraklasy to zapewne ma wykupioną paczkę C+ emoji4.png

Żeby oglądać ekstraklasę nic nie trzeba wykupywać, nie trzeba nawet podawać imienia i nazwiska. Wystarczy telewizja na kartę z pakietem start plus c+ sport 3i4. Za 55 zł bez umowy i jak pisałem nawet bez przedstawiania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Jorg_1980 napisał(a):

Żeby oglądać ekstraklasę nic nie trzeba wykupywać, nie trzeba nawet podawać imienia i nazwiska. Wystarczy telewizja na kartę z pakietem start plus c+ sport 3i4. Za 55 zł bez umowy i jak pisałem nawet bez przedstawiania się.

Cały czas jest promo i kosztuje 45zł z start+. Przynajmniej u mnie. :)

34 minuty temu, czerstwy napisał(a):

Za 55 zeta to ja mam Optimum+dop do Extra+C+C+4K+ MP+Viaplay🤣 35 zeta za sam C+Sport4 i 5  oferta rewelacja i nie trzeba nic wykupywać ani podawać imienia i nazwiska😂

Owszem, normalnie się nie opłaca, ale wystarczy trochę wiedzy, własny dekoder i płacisz 45zł za 2 m-ce (a nawet 2 i pół). Do tego możesz nie płacić w miesiącach gdy Ekstraklasa nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak tu umowa, tam abonament, tu kredycik, a potem jak ktoś podniesie stopy procentowe raptem o kilka procent (a powinno być kilkanaście) to płacze do kamery, że nie ma za co żyć. Wiadomo, że na umowie taniej, ale wtedy masz zobowiązanie i czy masz czy nie masz musisz płacić. Na kartę jest drożej, ale jak nie masz to nie zapłacisz i to jest najgorsze co się może spotkać że meczu nie obejrzysz.

Edytowane przez Jorg_1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...