Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie Ekstraklasa jest towarem najwyższym jeśli chodzi o piłkę nożną. Wyżej stawiam tylko Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy, a na równi z nią el. z udziałem reprezentacji i decydującą fazę Ligi Mistrzów.

Reszta może dla mnie nie istnieć w tv. Mimo że mam C+, a wcześniej miałem Polsat Sport, nie zdarzyło mi się nigdy chyba obejrzeć w całości żadnego meczu jakiejkolwiek innej ligi niż polska czy Liga Mistrzów. Po prostu mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mają oznaczać 1 mecz w sobotę i 1 w niedzielę na C+ Sport3?

to tak zwany serwis dodatkowy, dzięki któremu można obejrzeć więcej ciekawych meczów których terminy nakładają się ;]

 

a co do waszych narzekań pewnie 3/4 z was nie ma cyfry+(a co za tym idzie Canal+) i ocenia caluuuuuuuuśką Ligę Polska po jednym spotkaniu, śmiech ;]

 

Kolego, żeby oceniać Ekstraklasę nie trzeba mieć CANAL+ i słuchać tych [beep]n Smokowskiego jaka to ona jest fantastyczna... Mecze swojej drużyny przede wszystkim ogląda się na stadionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zdarzyło mi się nigdy chyba obejrzeć w całości żadnego meczu jakiejkolwiek innej ligi niż polska czy Liga Mistrzów. Po prostu mnie nie interesują.

Tak samo jak piłka nożna.

 

Co mają oznaczać 1 mecz w sobotę i 1 w niedzielę na C+ Sport3?

to tak zwany serwis dodatkowy, dzięki któremu można obejrzeć więcej ciekawych meczów których terminy nakładają się ;]

 

a co do waszych narzekań pewnie 3/4 z was nie ma cyfry+(a co za tym idzie Canal+) i ocenia caluuuuuuuuśką Ligę Polska po jednym spotkaniu, śmiech ;]

Jakbym nie wiedział o serwisie dodatkowym. Myślałem tylko, że w sobotę i niedzielę dadzą po 1 meczu a nie po 2. A co do oceniania ligi - nie trzeba mieć Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w godzinach popołudniowych na jednym z transponderów należących do francuskiego operatora platformy "Orange" wystartowała testowa emisja nowego programu 3D, którego realizacją zajmuje się spółka Canal+ Cyfrowy - Canal+ 3D.

Stacja zameldowała się według wcześniejszych informacji na transponderze 12.303GHz V na satelicie HotBird 8 (13E). Przekaz jest niekodowany, także każdy posiadacz odbiornika DVB-S2 może odbierać przekaz bez dodatkowych kart, nie mniej do odbioru potrzebny będzie telewizor pracujący w standardzie 3D, gdyż na zwykłym telewizorze zobaczymy dwa oddzielne obrazy umieszczone obok siebie.

 

Program zostanie również umieszczony na 28 pozycji w odbiornikach satelitarnych operatora.

 

Parametry

Satelitar: HotBird 8 (13E)

Tp: 12.303GHz V (DVB-S2)

ID: CANAL+ 3D test

Service ID: 17554

Video PID: 141

Audio PID: 142

Kodowanie: brak

 

zrodlo: dvbnews.pl

 

Podobno nadawane jest promo Cyfry+ w 3D. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--- Wtorek 27 kwietnia

18.45 Piast - Wisła C+ Sport

--- Środa 28 kwietnia

18.45 Lech - Lechia C+ Sport

--- Piątek 30 kwietnia

20.00 Wisła - Korona C+ Sport

21.00 Auxerre - MArsylia C+ Sport 2

--- Sobota 1 Maja

16.00 Man.City -Aston Villa C+ Sport

18.15 Ruch - Legia C+ Sport

20.45 Milan - Fiorentina C+ Sport 2

22.00 Villarreal - Barcelona C+ Sport

--- Niedziela 2 Maja

14.30 Liverpool -Chelsea C+ Sport

17.00 Śląsk -Lech C+ Sport

17.00 Sunderland - Man.Utd C+ Sport 2

17.00 Sevilla -Atletico M. C+Sport 3

19.00 Real M. -Osasuna C+ Sport 2

20.45 Lazio - Inter C+ Sport

21.00 Montpelier - Lyon C+Sport 3

--- Poniedziałek 3 Maja

18.00 Blackburn - Arsenal C+ Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+ szaleje :brawo:

 

Oto przedostatnia kolejka Ekstraklasy w wydaniu CANAL+ już jutro:

 

1. CANAL+ Sport 18:00 Multiliga+ NA ŻYWO

2. CANAL+ 18:50 Ruch Chorzów - Lech Poznań NA ŻYWO

3. CANAL+ Sport 2 18:50 Cracovia Kraków - Wisła Kraków NA ŻYWO

4. Kanał 26 18:50 Polonia Warszawa - Legia Warszawa NA ŻYWO

 

Aż 3 spotkania w całości na żywo, a dodatkowo Multiliga+ w której będą fragmenty wszystkich. Super! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Klub kibica - powtarzać będą cały sezon bo nie mają co na żywo pokazywać.

 

W klubie kibica to są całe mecze retransmitowane. A mi chodzi o program podsumowujący cały sezon - statystyki, najładniejsze bramki, najciekawsze sytuacje, jakieś wywiady posezonowe, ewentualnie jakieś wstępne prognozy na przyszły sezon itd itp. Będzie coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...