Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dziękuje za bardzo "kulturalne" potraktowanie.

Z jakimiś atakami idź sobie gdzie indziej. Nie mamy o czym dyskutować, bo i tak będziesz non stop wyjeżdżać z argumentem o 3-rzędnych ligach, nie widząc braku czegokolwiek z piłki nożnej poza 5 (4,5) ligami na antenie Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego to jest temat canal sport -ty masz kulture - poczytałem kilka twoich postow szczególnie o naszej lidze, której jestem fanem od 1981 r, gdy miałem 8 lat i zacząłem chodzić na stadion/-szanuje ludzi co mają cp -po kolega mi opowiada o poziomie komentarza ligi włoskiej , to ja napisałem ze jest załosna? ,tylko mu odpowiedziałem w tym samym tonie/ jesteś jego adwokatem?Jezeli nie widzisz królewskiej wagi ciężkiej w boksie / kto wypromował boks w polsce w latach 90?,np Adamka na początku kariery/ żużel / najlepszy /, nba a piłka najlepsza z wszystkich platform/ 15 lat abonamentu canal +/szanuje twoje poglądy ale tylko odpowiadałem w stylu zaczepki / na canale jak jest mecz to pokazują dogrywke / mecz valencji w LE na PF,fajnie został przerwany /.Piszmy na temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota 3 Kwietnia

13.45 Manchester Utd.- Chelsea C+ Sport

15.00 Cagliari -Milan C+ Sport3

16.00 Arsenal - Wolverhampton C+ Sport2

16.15 Polonia W. - Wisła K. C+ Sport

19.00 Lech - Legia C+ Sport

20.00 Barcelona - Bilbao C+ Sport2

Niedziela 4 kwietnia

16.00 Birmingham - Liverpool C+ Sport

19.00 Racing - Real M. C+ Sport

21.00 Atletico M. - Deportivo C+ Sport

21.00 Auxerre - PSG C+ Sport3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójwymiarowa telewizja HD w Polsce staje się faktem. Canal+ Cyfrowy wraz z partnerami przeprowadzi pierwszą transmisję meczu Ekstraklasy w 3D.

 

Canal+ Cyfrowy, nadawca telewizji Canal+ oraz operator satelitarnej platformy Cyfra+, zapowiada telewizyjną rewolucję. Spółka wraz z partnerami - LG Electronics i Eutelsat - przeprowadzi pierwszą w Polsce bezpośrednią relację z meczu piłki nożnej w technologii 3D i standardzie HDTV.

 

W środę (31 marca 2010 roku) zaplanowano konferencję prasową na której przedstawione zostaną szczegóły planowanej transmisji oraz harmonogram specjalnych pokazów 3DTV dla kibiców.

 

Przypomnijmy, że w tym roku własny kanał 3D planuje uruchomić francuski Canal+. Dzięki temu pierwszy w Polsce kanał 3D może pojawić się właśnie w ofercie Cyfry+. W jednym z wywiadów prasowych prezes Canal+ Cyfrowy zdradził, że jego firma będzie miała w tym roku projekty związane z 3D. Dodał, że Cyfra+ jest zdeterminowana, by otworzyć drzwi do trójwymiarowej telewizji na polskim rynku.

 

info: media2.pl

 

 

3D na Sagemie to pikus. :lol2:

 

Mógłby ktoś mi napisać jak taka transmisja będzie wyglądała jestem bardzi ciekawy z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek 9 Kwietnia

20.00 Lech - Arka C+ Sport

Sobota 10 kwietnia

18.15 Wisła K. - Śląsk C+ Sport

22.00 Real M. - Barcelona C+ Sport

20.45 Fiorentina -Inter C+ Sport2

Niedziela 11 kwietnia

14.30 Blackburn - Manchester U. C+ Sport

15.00 Milan -Catania C+ Sport2

17.00 Manchester C. - Birmingham C+ Sport2

17.00 Legia - Jagiellonia C+ Sport

17.00 Lyon - Lille C+ Sport3

21.00 Mallorca -Valencia C+ Sport

Wtorek 13 kwietnia

21.00 Chelsea - Bolton C+ Sport

Środa 14 kwietnia

21.00 Tottenham - Arsenal C+ Sport

22.00 Barcelona -Deportivo C+ Sport2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie tak:

 

Poniedziałek

 

20:00 Legia - Jaga

 

Wtorek

 

18:45 Wisła - Śląsk

22:45 Liga+ Extra

 

Wniosek taki, że magazynu Liga+ tym razem nie będzie.

 

I przy okazji dwa słowa na temat braku komentarza. Sporo ludzi narzeka, ale czy kibic dobrej piłki zmieni z powodu tego platformę? Oczywiście, że nie, ponieważ najlepsza piłka ligowa jest w C+. W tym segmencie N-ka ma LM, natomiast CP w zasadzie nic - drugorzędne ligi (w dodatku pokazywane często z odtworzenia) i drugorzędny puchar pocieszenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tragedia w Smolensku i bezposrednim sasiedztwem stadionu Legii z Torwarem, najblizszy mecz z Jagiellonia zostanie rozegrany na stadionie Polonii... bez udzialu publicznosci.

 

Jak poinformowal klub Legia, czynione sa starania, aby w zadoscuczynieniu, transmisja meczu zostala odkodowana!

Pytanie tylko- czy C+ nada ten mecz tylko dla wszystkich abonentow, czy FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...