Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet mecz West Ham z Fabiańskim w bramce nie jest ciekawy dla Canal+. Dziwne, bo przez lata się nasłuchałem jaka to ta liga jest naj. A tutaj o 16 nic, widocznie wyniki oglądalności takich meczów są słabe jak frazesy przez komentujących o lidze.

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, MartinFC napisał:

Nawet mecz West Ham z Fabiańskim w bramce nie jest ciekawy dla Canal+. Dziwne, bo przez lata się nasłuchałem jaka to ta liga jest naj. A tutaj o 16 nic, widocznie wyniki oglądalności takich meczów są słabe jak frazesy przez komentujących o lidze.

Kilka meczów z godziny 16 zostało przeniesionych na inny termin i C+ wybrało jeden z nich, dlatego nie mogą dać drugiego o 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chwaliłem oprawę siatkówki, ale wygląda na to, że staraja się tylko w PL.

Dziś w Rosji Skra przeszła do półfinału siatkarskiej LM a tu ani studia, ani wywiadów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się reporter który na miejscu nagrałby ze trzy "setki", zwłaszcza po takim meczu. A tu turbokozak z Jędrejczyk ;).

Komentarz w złotym secie wyciszyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Wisła- Legia skomentują Pełka i Mielcarski, taki sobie duet, na szczęście jest TVP z Podolińskim i Laskowskim. :) Skandalem za to jest wybór komentatorów na derby Barcelony- Laboga i Orłowski. Na taki meczyk najbardziej pasowaliby Wolski i Ćwiąkała. Wielka szkoda. Tu pełna rozpiska http://www.2x45.info/aktualnosci/58675/program-tv-wraz-z-rozpiska-komentatorska-mnostwo-spotkan-ekstraklasa-gra-tez-w-tygodniu/

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość dzisiejszego meczu Wisła - Legia w C+ to jakiś nieśmieszny żart... Rozmycia, obraz nieostry, mam wrażenie, jakbym oglądał Ekstraklasę na Eurosporcie. Ja wiem, że pewnie cała moc poszła na 4K, ale jednak mimo wszystko warto byłoby mieć jakiś szacunek do widzów HD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...