Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat żużla to on od dobrych paru chwil już nie komentuje. A od włoskiej został na szczęście odsunięty i jest już tylko reporterem przy Ekstraklasie.

 

Orłowski wkurzający? Ciekawe czemu, przecież chłop to jedna wielka encyklopedia, no ale zabronić nie mogę, każdy ma swoje poglądy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt żartujesz sobie w tym momencie. Jagoda to nie tylko irytujący swoją beznadziejną barwą głosu typ,ale przede wszystkim złośliwy, ocierający się o [beep] komentarz. Leczy sobie widać kompleksy będąc za mikrofonem , bo samo osiągnął w futbolu niewiele. Najgorszy w całej NC+. Żewłak może nie jest jakiś odkrywczy,może mówi banały,ale przynajmniej mnie nie irytuje swoim głosem,a jak słyszę Jagodę to najchętniej od razu bym wyłączył transmisję.

 

No widzisz. Na tym właśnie polega różnica zdań, poglądów i światopoglądów. Ja mam swoje, Ty masz swoje. W jednym się zgadzamy, w innym wręcz przeciwnie. Ja Ciebie nie przekonam, Ty mnie również i na tym to zostawmy.

 

Już poza programem dopiszę jeszcze, że ziomki typu Żewłakow, Dudek utożsamiam (może nie na równi, ale jednak) z tymi celebrytami którzy pchają się do polityki. Talentu, umiejętności często za grosz, ale jest fejm i na tym jedziemy. W przypadku ekspertów/współkomentatorów piłkarskich mamy to samo. Merytorycznie jest to często dno i dwa metry mułu, ale >>>"zaproszę go, bo ma nazwisko"<<<.

 

To trochę tak jak z Piotrkiem Świerczewskim kiedy raz przyszedł do "Cafe Futbol" omawiać jakiś szlagier polskiej Ekstraklasy. Borek się pyta: Jak tam Piotrek mecz Ci się podobał? - A jaki był wynik, bo sorry Mati, ale nie oglądałem :lol: --- nie wiem czy brzmiało to tak dosłownie, bo było to już dość dawno - imo na pewno rozumiecie co mam na myśli.

 

Trzeci taki model to jest Pietro Czachowski z Os. Co gość wyczynia to ja nie mam pytań. Prawie jakbym oglądał występy amatorów (nomen omen Orange sport chyba organizował kiedyś takie akcje w centrach handlowych?).

 

Jurka Dudka zaprosili, bo Real i te sprawy, Czachowski robi za eksperta w Udinese bo grał krótko i słabo w Udine, a Żewłak to wiadomo. W reprezentacji grał więc ekspert od kadry narodowej jak znalazł. Kiedyś strzelił gola Chelsea więc z automatu stał się etatowym guru UEFA Champions League :>

 

Idąc tym tokiem myślenia to Robciu Warzycha po dymisji z Górnika Zabrze zostanie ekspertem C+ od Premier League? Bo grał i strzelał gole m.in. Manchesterowi United? :lol2:

 

Pokrętna logika polskich stacji czego efektem są m.in. takie patologie komentatorskie jak ta z udziałem Dżordża Hoopoe'a w trakcie El Clasico. Prrrrrrrrrremium! :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie idźmy też typowo takim tokiem myślenia, bo Przytuła, Wieszczycki czy Jagoda to nie podbili zachodu, a ekspertami, według mnie, są dobrymi. Najlepszy ekspert Ekstraklasy to w tym momencie Marcin Baszczyński. Czuje mecz, zna się i tego się po prostu chce słuchać, nie to co Kosowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

 

To są wyjątki potwierdzające regułę. Wieszczycki, Przytuła czy Jagoda nie przychodzili do telewizji jako piłkarscy celebryci. Może Wieszczu był już znany większej liczbie fanów z epoki Bravo Sportu i Mega Sportu, ale np. mój tato (archetyp niedzielnego kibica) kojarzył go tylko po łysinie gdy grał w europejskich pucharach gdzieś tam, kiedyś tam. Nazwiska 'Wieszczycki' zapewne już by nie dopasował do twarzy.

 

Owszem są to nieźli eksperci, ale też nie są to jacyś gwiazdorzy telewizyjni jak ma to miejsce na zachodzie. Tam w wielu przypadkach byli ex-piłkarze przyćmiewają zagranicznych odpowiedników Borków i innych Smokowskich.

 

Baszczyński to ciekawy ekspert, ale już na polu europejskich pucharów kompletnie się nie sprawdził (oglądałem mecz Chelsea z Galatą na stronie Heinekena i wiem co mówię).

 

Nie wiem jak wam, ale mi się zawsze podobał Boniek na stanowisku współkomentatora. Pewnie gdyby zajmował się tym na co dzień to jestem przekonany, że byłby pierwszy który aspirowałby do miana wspomnianego gwiazdora TV - takiego z prawdziwego zdarzenia. Doświadczenie z Włoch też zrobiło swoje. Zresztą Zibi nigdy nie był głupi, zawsze miał łeb na karku w wielu dziedzinach życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat żużla to on od dobrych paru chwil już nie komentuje.

Przecież napisałem, że robi studio a nie komentuje.

Orłowski wkurzający? Ciekawe czemu, przecież chłop to jedna wielka encyklopedia, no ale zabronić nie mogę, każdy ma swoje poglądy.

Taaa encyklopedia :D Orłowski jest zwykłym jest kłamcą, oszustem, zmyślaczem, plotkarzem itd. Informację, które przekazuję w trakcie meczu to wymysły jego i hiszpańskiej prasy, która jest mocno specyficzna (krótko obrazując - tam każdy ciągnie w stronę swoich jeszcze bardziej niż u nas). Przekładając to na polski rynek - wyobraź sobie, że taki np. Rafał Nahorny podczas meczu podaję informacje tylko i wyłącznie z Super Expressu, Faktu, pudelków i klubowych periodyków. Miło? No więc właśnie ;)

 

Więc jak nie znasz hiszpańskiego, to znajdź kogoś kto zna i Ci przetłumaczy kilka bzdurnych tekstów z marci, AS-a czy innego el mundo deportivo. Później te bzdury powtórzy orłowski w tv ;)

 

Poza tym encyklopedia się nie myli - Orłowski kilka razy na mecz. Często bardzo rażąco. Do tego dochodzi wada wymowy i spuszczanie się nad barceloną nawet gdy nie gra (kałny! kałny! kałny należał się bałcelonie :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cz aby na pewno dobry jest wybór meczu Getafe-Villarreal zamiast Sociedad-Valladolid ? Dość że na ten stadion przychodzi garstka ludzi to jeszcze grają padakę a z drugiej strony mecz w San Sebastian czyli zespół wyżej w tabeli od Villarreal grający może z jeszcze gorszym zespołem niż Getafe patrząc na tabelę ale potrafili ograć Barcelonę. Ale dla mnie główny powód to stadion no może trochę przesadzam bo może się okazać że to będzie gra na wysokim poziomie. No i szkoda że nie pokusili się o mecz z godz. 22 Almeria-Valencia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się na temat komentatorów i ekspertów, nigdy wcześniej tego nie robiłem, ale dyskusja w tym temacie skusiła mnie do podzielenia się własnymi przemysleniami.

Jagoda - Strasznie irytował mnie w nsport, teraz lubię go słuchać. Nie patrze na niego przez pryzmat jego kariery piłkarskiej ani niczego takiego, ot facet ma dużą wiedzę i fajnie się z nią dzieli. Kiedyś z kumplem śmialiśmy się że ma głos jak gangster, ale nie przeszkadza mi to.

Baszczyński - Nie podchodzi mi zupełnie. Ostatnio oglądałem jak komentował z Dębińskim mecz Piast - Legia. Masakra. Przełączyłem na ES2 a tam jeszcze gorzej (Durda i Terlecki). Najlepszym wyjściem było przełączenie na ścieżkę dźwiękowa "Węgierską". Wtedy lepiej się słuchało.

Wieszczycki, Mielcarski, Węgrzyn, Orłowski - Są ok, fajnie się ich słucha.

Rosłoń - Facet strasznie mnie irytuje swoim modelowaniem głosu. W studiu jak siedzi to gada normalnie jak człowiek, jak wchodzi na stanowisko komentatorskie to zupełnie inny człowiek (czasami krzyczy jak DJ na wiejskiej dyskotece)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat żużla to on od dobrych paru chwil już nie komentuje.

Przecież napisałem, że robi studio a nie komentuje.

Orłowski wkurzający? Ciekawe czemu, przecież chłop to jedna wielka encyklopedia, no ale zabronić nie mogę, każdy ma swoje poglądy.

Taaa encyklopedia :D Orłowski jest zwykłym jest kłamcą, oszustem, zmyślaczem, plotkarzem itd. Informację, które przekazuję w trakcie meczu to wymysły jego i hiszpańskiej prasy, która jest mocno specyficzna (krótko obrazując - tam każdy ciągnie w stronę swoich jeszcze bardziej niż u nas). Przekładając to na polski rynek - wyobraź sobie, że taki np. Rafał Nahorny podczas meczu podaję informacje tylko i wyłącznie z Super Expressu, Faktu, pudelków i klubowych periodyków. Miło? No więc właśnie ;)

 

Nie musi Nahorny, od podawania takich informacji przy Premier League jest niejaki Rudzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orłowski mi nie przeszkadza, bo dużo informacji zawsze w czasie meczów spzredaje i co najważniejsze ogląda inne mecze, ma swoje zdanie na temat wielu rzeczy. Przy lidze hiszpańskiej jego obecność obowiązkowa w duecie z Labogą czy Wolskim. A jak nie ma Orłowskiego to Przytuła idealnie pasuje do tej ligi, świetnie czyta grę, na bieżąco analizuje wydarzenia na boisku no i wiedza ogromna, baza danych jego meczów w głowie i piłkarzy to coś co cenię u ekspertów.

 

Nahorny ostatnio się tak wsłuchałem w jego komentarz to zaczął mnie rozczarowywać, nic konkretnego i ciekawego nie mówi. Ciągle tylko, że za tydzień grają z tym i z tym, że jeszcze dziś takie mecze na C+, że jutro takie, a że w tabeli zespół traci tyle i tyle pkt bla bla. Twarowski ten duet ratuje swoim niesamowitym komentarzem. A wśród ekspertów z Premier League bardzo cenię Rudzkiego, świeży umysł, pasja i mnóstwo ciekawostek w trakcie meczów.

 

Rosłoń, Twarowski i Rudzki najlepsze trio na mecze Premier League! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat żużla to on od dobrych paru chwil już nie komentuje.

Przecież napisałem, że robi studio a nie komentuje.

Orłowski wkurzający? Ciekawe czemu, przecież chłop to jedna wielka encyklopedia, no ale zabronić nie mogę, każdy ma swoje poglądy.

Taaa encyklopedia :D Orłowski jest zwykłym jest kłamcą, oszustem, zmyślaczem, plotkarzem itd. Informację, które przekazuję w trakcie meczu to wymysły jego i hiszpańskiej prasy, która jest mocno specyficzna (krótko obrazując - tam każdy ciągnie w stronę swoich jeszcze bardziej niż u nas). Przekładając to na polski rynek - wyobraź sobie, że taki np. Rafał Nahorny podczas meczu podaję informacje tylko i wyłącznie z Super Expressu, Faktu, pudelków i klubowych periodyków. Miło? No więc właśnie ;)

 

Więc jak nie znasz hiszpańskiego, to znajdź kogoś kto zna i Ci przetłumaczy kilka bzdurnych tekstów z marci, AS-a czy innego el mundo deportivo. Później te bzdury powtórzy orłowski w tv ;)

 

Poza tym encyklopedia się nie myli - Orłowski kilka razy na mecz. Często bardzo rażąco. Do tego dochodzi wada wymowy i spuszczanie się nad barceloną nawet gdy nie gra (kałny! kałny! kałny należał się bałcelonie :lol: )

 

 

Milko już od dawna też nie prowadzi studia przy żużlu. W poprzednim sezonie zrobił to kilka razy, 4 lub 5.... :P

 

A co do Pana Leszke. Sprzedaje informacje, ale to chyba dobrze, bo one są prawdziwe. Na jakiej wiedzy chcesz aby się opierał ekspert? W takim razie to nie lubisz też Przemysława "TYLKO KAMPANIA PREMIER LRAGUE" Rudzkiego czy Pana Rafała Nahornego? Oni zazwyczaj też na takiej wiedzy się opierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt żartujesz sobie w tym momencie. Jagoda to nie tylko irytujący swoją beznadziejną barwą głosu typ,ale przede wszystkim złośliwy, ocierający się o [beep] komentarz. Leczy sobie widać kompleksy będąc za mikrofonem , bo samo osiągnął w futbolu niewiele. Najgorszy w całej NC+. Żewłak może nie jest jakiś odkrywczy,może mówi banały,ale przynajmniej mnie nie irytuje swoim głosem,a jak słyszę Jagodę to najchętniej od razu bym wyłączył transmisję.

 

No widzisz. Na tym właśnie polega różnica zdań, poglądów i światopoglądów. Ja mam swoje, Ty masz swoje. W jednym się zgadzamy, w innym wręcz przeciwnie. Ja Ciebie nie przekonam, Ty mnie również i na tym to zostawmy.

 

Już poza programem dopiszę jeszcze, że ziomki typu Żewłakow, Dudek utożsamiam (może nie na równi, ale jednak) z tymi celebrytami którzy pchają się do polityki. Talentu, umiejętności często za grosz, ale jest fejm i na tym jedziemy. W przypadku ekspertów/współkomentatorów piłkarskich mamy to samo. Merytorycznie jest to często dno i dwa metry mułu, ale >>>"zaproszę go, bo ma nazwisko"<<<.

 

To trochę tak jak z Piotrkiem Świerczewskim kiedy raz przyszedł do "Cafe Futbol" omawiać jakiś szlagier polskiej Ekstraklasy. Borek się pyta: Jak tam Piotrek mecz Ci się podobał? - A jaki był wynik, bo sorry Mati, ale nie oglądałem :lol: --- nie wiem czy brzmiało to tak dosłownie, bo było to już dość dawno - imo na pewno rozumiecie co mam na myśli.

 

Trzeci taki model to jest Pietro Czachowski z Os. Co gość wyczynia to ja nie mam pytań. Prawie jakbym oglądał występy amatorów (nomen omen Orange sport chyba organizował kiedyś takie akcje w centrach handlowych?).

 

Jurka Dudka zaprosili, bo Real i te sprawy, Czachowski robi za eksperta w Udinese bo grał krótko i słabo w Udine, a Żewłak to wiadomo. W reprezentacji grał więc ekspert od kadry narodowej jak znalazł. Kiedyś strzelił gola Chelsea więc z automatu stał się etatowym guru UEFA Champions League :>

 

Idąc tym tokiem myślenia to Robciu Warzycha po dymisji z Górnika Zabrze zostanie ekspertem C+ od Premier League? Bo grał i strzelał gole m.in. Manchesterowi United? :lol2:

 

Pokrętna logika polskich stacji czego efektem są m.in. takie patologie komentatorskie jak ta z udziałem Dżordża Hoopoe'a w trakcie El Clasico. Prrrrrrrrrremium! :curious:

Wydaje mi się twoje porównanie nie na miejscu. Tłumaczę dlaczego. Dudek czy Marcin Żewłakow byli jednak dobrymi piłkarzami,a Dudek nawet rzekłym jednak piłkarzem światowego formatu. Nie przypadkowo grał w takich klubach jak Feyenoord czy Liverpool FC. Celebryci kojarzą mi się z osobami pokroju J.Rutowicz, ten no name co był niedawno u Kuby itp.,czyli osób, które NIC wartościowego nie osiągnęli w żadnej dziedzinie,a są znani bo wylansowała ich TV.

Co nie oznacza,że człowiek ma wiele talentów, kt,ś może być przeciętnym piłkarzem,a może znakomicie sprawdzać się jako np. komentator i odwrotnie. Nie powiedziałbym,że Dudek się pcha, w NC+ są odpowiednie gremia i to one zapraszają,a dlaczego taki piłkarz ma odmawiać i rezygnować z możliwości zarobienia paru groszy?? Pretensje o dobór komentatorów, ekspertów należy mieć do stacji,a nie do nich samych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Pana Leszke. Sprzedaje informacje, ale to chyba dobrze, bo one są prawdziwe.

No właśnie sęk w tym, że nie są. Trudno żeby zresztą w brukowcach była prawda. Więc po co zatruwać głowę kibicom w Polce bzdurami z hiszpańskich gazet? Bardzo dobrze przed GD podsumował Orłowskiego Jerzy Dudek (po pytaniu jak będzie komentował mecz): "Nie chcę się skupiać na tym, jakim kto jeździ samochodem, czy się ostatnio rozbił i czy to będzie miało wpływ na jego formę. Takie pozaboiskowe detale, które komentatorzy mają tendencje często przedstawiać." To, że później Dudkowi ogólnie nie wyszło w niedzielny wieczór to już inny temat.

Na jakiej wiedzy chcesz aby się opierał ekspert?

Na poważnej i prawdziwej. Dobrych i sprawdzonych źródeł informacji nie brakuję. Orłowski natomiast woli karmić nas [beep]em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poważnej i prawdziwej. Dobrych i sprawdzonych źródeł informacji nie brakuję. Orłowski natomiast woli karmić nas [beep].

 

Wymieni mi te "poważne i prawdziwe źródła". :roll: Opiera się na tym co udaje się zdobyć hiszpańskim mediom. Nie znam lepszego źródła wiadomości. Chyba, że Orłowski zacznie chodzić po prezesach Realu i Barcelona i zadawać pytania. Wtedy będziesz miał odpowiedzi z 1-wszej ręki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puszczyk

To juz jest ewidentny hejt i czepianie sie na sile. Albo ten czlowiek cos ci zrobil albo sam nie wiem ^^

Tak z ciekawosci zapytam skad on ma brac informacje jak nie z Hiszpanskich

gazet ? Z krysztalowej kuli? od katalonskiego jasnowidza?

A moze jak ktos juz pisal ma odwiedzac przed kazda kolejka Prezesow i np wpadac do CR7 na poranna kawe i pogadac o plotach ? Litosci kolego ; - )

To nie tego Pana wina, ze gazeta X sympatyzuje klubowi Y skoro jak sam piszesz tak jest wszedzie w Hiszpani to wychodzi na to, ze pretensje nalezy miec do calej Hiszpani i tamtejszych mediow ( ponoc Media w Puertorico nie sa stronnicze ale malo tam info o Hiszpanskiej lidze) a nie do Orlowskiego ktory jest wg mnie fantastycznym fachowcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za durna rozmowa się tutaj zaczęła.

Orłowski daje wam fajne ciekawostki z prasy hiszpańskiej, a wy jeszcze narzekacie ?! Przecież sami nie znacie na bank języka hiszpańskiego a krytykujecie gośćia , który żyje tym i się pasjonuje! Żenada, to co ma jeszcze zrobić żeby wam się przypodobać ?

Jakoś jak przy Bundeslidze powołują się na kickera to nikt nie krytykuje nigdy a tu nagle znaleźli sobie kozła i mówią że AS i Marca są be i koniec kropka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież As i Marca to nieobiektywne media trzymające za konkretnymi klubami. Jeśli to jedyne źródła wiedzy pana Leszka to nienajlepiej.Nie powinien pracować głosem, bo ma potężną wadę wymowy, mówi dość niewyraźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie ankietę : Czy przeszkadza Ci w oglądaniu meczu Pan Leszek Orłowski i jego " R " ?

 

Ja jestem zdecydowanie na TAK.

 

Bardziej wrednego pomysłu nie spotkałem do tej pory na tym forum. Może jeszcze zróbmy ankietę czy przeszkadza komuś nazwisko,wyznanie czy kolor włosów danego komentatora. Co za brak taktu, wychowania i elementarnych zasad kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się rzucają na Orłowskiego, a dość dziwne, że nikt nie zwrócił uwagę na Stefana Białasa. Nie mówię, że jest zły, bo wiedzę ma, ale często tak bełkocze i mówi, że nie wiadomo o co chodzi. Dziwię się, że C+ ma 3 mecze L1 w kolejce, a do tej pory nie poszukali dodatkowego eksperta. Białas się już totalnie przejadł i chciałbym jakiejś małej zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...