Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzę na satkuriera i widze reklamę NBA w HD :D Włączam C+ i co widzę: SD. Nawet już na Weekendzie Gwiazd. Coś się jednak zmieniło w umowie z NBA od zeszłego sezonu. Teraz nic już nie będzie w HD. Obawiam się, że nawet finały będą w SD. W tym kraju możesz wpisać w reklamie wszystko i nic się z tym nie dzieje. Nie rozumiem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam się podobali K.Marciniak i R.Dębiński w roli gospodarzy Ligi+Extra? Moim zdaniem powinna to być stała para przy lidze mistrzów czy na zastępstwie w L+E. Oczywiście Smoku i Twaro razem stanowią doskonały duet, ale Dębina i Marciniak to tylko półka niżej. Krzysztof Marciniak jako gospodarz spisuje się rewelacyjnie, widać doświadczenie zdobyte latami w Orange Sport. Rafał Dębiński w Lidze+ jest świetny, wczoraj próbował naśladować trochę Twarowskiego i czuję, że nie do końca był sobą, ale poza tym nie widzę minusów. Mamy więc drugi duet wykreowany przez Canal+ ,mam nadzieję, że na stałe, bo eksperymenty z Żelkiem, Rosłoniem czy Ryczelem nie wypaliły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to już od dawna wiadomo, że Marciniak i Dębiński są świetnym duetem. Przez całą fazę grupową LM przecież razem prowadzili studio przed jednym z dni. Bywało też, że prowadzili L+Extra kilka razy. To nie to samo co Twaro i Smoku w dalszym ciągu, ale rzetelność i luźna atmosfera jest nadal więc taka czwórka to idealni prowadzący do magazynu o tak słabej lidze jak polska. Bo ciągłe narzekanie w Polsat sport jest nudne, tzn było bo zrezygnowali z magazynu o lidze przecież na dobrą sprawę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam się podobali K.Marciniak i R.Dębiński w roli gospodarzy Ligi+Extra? Moim zdaniem powinna to być stała para przy lidze mistrzów czy na zastępstwie w L+E. Oczywiście Smoku i Twaro razem stanowią doskonały duet, ale Dębina i Marciniak to tylko półka niżej. Krzysztof Marciniak jako gospodarz spisuje się rewelacyjnie, widać doświadczenie zdobyte latami w Orange Sport. Rafał Dębiński w Lidze+ jest świetny, wczoraj próbował naśladować trochę Twarowskiego i czuję, że nie do końca był sobą, ale poza tym nie widzę minusów. Mamy więc drugi duet wykreowany przez Canal+ ,mam nadzieję, że na stałe, bo eksperymenty z Żelkiem, Rosłoniem czy Ryczelem nie wypaliły.

 

Ja nie rozumiem czemu nie chcą spróbować duetu Wolski - Karpiński.... Wolski pamiętamy jak prowadził S+E, naprawdę dobrze. A ten drugi, "Karpiu" odstawał poziomem od Żelka czy Roslonia z którymi prowadził. Był po prostu lepszy od nich, a więc powinni przydzielić mu ktoś kto by dał radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ciągłe narzekanie w Polsat sport jest nudne, tzn było bo zrezygnowali z magazynu o lidze przecież na dobrą sprawę...

 

Nie wiem skad tyle narzekan na magazyn w Polscacie. Jak ktos nie ma czasu jest swietnym rozwiazaniem. I prawde mowiac chcialbym, zeby w Canal plus dodatkowo emitowali cos podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ciągłe narzekanie w Polsat sport jest nudne, tzn było bo zrezygnowali z magazynu o lidze przecież na dobrą sprawę...

 

Nie wiem skad tyle narzekan na magazyn w Polscacie. Jak ktos nie ma czasu jest swietnym rozwiazaniem. I prawde mowiac chcialbym, zeby w Canal plus dodatkowo emitowali cos podobnego.

 

Ok, pokazują obszerne skróty teraz chociaz, ale i tak pomiędzy meczami jest wkurzająca 5-8min reklama, która człowieka doprowadza do szału. Więc z magazynu, który trwa 30min zostaje naprawdę nie wiele. A narzekania to były odnośnie magazynu z poprzedniego sezonu gdzie gadali gadali i oczywiście krytyka głównie chociaż najlepsze to były te poniedziałkowe podsumowania które prowadził Borek i gdy jeszcze byli jacyś goście w studio (piłkarze, trenerzy) a nie cały czas Kowalczyk czy Łapiński.

No, ale wiadomo że L+ i L+E nic nie dorówna pod względem merytoryku, żartu i zaciekawienia widza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nsport.pl/transmisje_NSP,ACA ... C2,K36,K37

 

obaczcie co tu się święci.... :D W najbliższą Niedzielę "Grana Niedziela" będzie studiem przed finałem hokeja, a 02/03 Grana Niedziela będzie na Canal+Family... Ciekawe. Najprawdopodobniej "Grana Niedziela" będzie zastepowac "Sport+". Goście w studio, skróty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli może to oznaczać taki powrót do konwencji Sport+Extra?

 

@EDIT:

 

Chyba nie, bo spojrzałem dokładnie na program TV. Sport+ nadal będzie. Widocznie Grana Niedziela skupi się na zagranicznych ligach. W sumie podobnie co Gorączka Piłkarskiej Soboty, w której też mogliby skupić się wyłącznie na zagranicznych ligach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w sumie nie rozumiem tego... W tym samym czasie będzie Sport+ i Grana Niedziela...

 

GPS jest słabe jak na razie, powinni zaczynać pół godziny przed pierwszym meczem, zapraszać ekspertów od każdego wydarzenia dnia.... Ogolnie powinni to nazwać Gorączka Sportowej Soboty, bo hokej, ręczna czy żużel to nie Pilka nożna, a przecież tam omawiają też takie dyscypliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też przyjąć, że to tymczasowe rozwiązanie z Graną Niedzielą na C+Family z uwagi na to, że tego dnia o 17:00 rozpoczną się El Derbi Madrileño, a o 21:00 jest Le Classique (tym samym chcieli dać studio poświęcone tym szlagierom).

 

Natomiast co do GPS, to wiesz, że wtedy skrót od pełnej nazwy im nie pasowałby aż tak. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ciągłe narzekanie w Polsat sport jest nudne, tzn było bo zrezygnowali z magazynu o lidze przecież na dobrą sprawę...

 

Nie wiem skad tyle narzekan na magazyn w Polscacie. Jak ktos nie ma czasu jest swietnym rozwiazaniem. I prawde mowiac chcialbym, zeby w Canal plus dodatkowo emitowali cos podobnego.

 

Ok, pokazują obszerne skróty teraz chociaz, ale i tak pomiędzy meczami jest wkurzająca 5-8min reklama, która człowieka doprowadza do szału. Więc z magazynu, który trwa 30min zostaje naprawdę nie wiele. A narzekania to były odnośnie magazynu z poprzedniego sezonu gdzie gadali gadali i oczywiście krytyka głównie chociaż najlepsze to były te poniedziałkowe podsumowania które prowadził Borek i gdy jeszcze byli jacyś goście w studio (piłkarze, trenerzy) a nie cały czas Kowalczyk czy Łapiński.

No, ale wiadomo że L+ i L+E nic nie dorówna pod względem merytoryku, żartu i zaciekawienia widza ;)

Na temat reklam sie nie wypowiadam, bo rzadko mam dostep do PS.

 

Narzekania na Kowalczyka w pelni rozumiem...

 

Tak czy siak chetnie zobaczylbym magazyn z samymi skrotami. Bo ten z TVP to stanowczo za malo. Jak ktos nie ma dostepu do meczow to OK, ale chcialoby sie czegos wiecej, by moc w dwadziescia kilka minut zobaczyc wszystko w skrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, można było dać w poniedziałek na C+Sport spotkanie ligi włoskiej przed meczem ligi hiszpańskiej:

 

24.02 | 18:55 | Parma - Fiorentina

24.02 | 21:55 | Espanyol - Villarreal

 

Byłoby to dobre uzupełnienie, a właściwie wydłużenie weekendu ligowego w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...