Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To przecież żaden problem dla PVR-a z dwiema głowicami :)

mam pace 500G - konwerter twin z tym ze jeden kabel idzie do drugiego dekodera z tego rozumiem że on ma jedną głowice - a jak to wygląda w przypadku dekoderów od n-ki

A jak odepniesz ten 1 kabel od Pace to powiesz, że dekoder nie ma głowicy, bo żaden kabel nie podłączony ? :)

 

Pace PVR ma 2 głowice, tak samo jak dekodery PVR od n-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym weekendzie nowej odsłony Canal Plus niestety dochodzę do wniosku, że zniszczono coś co bardzo dobrze funkcjonowało. I nie chodzi mi tutaj o ceny: są jakie są( wysokie ). Chodzi mi o całe ułożenie oferty. Pozostawienie właściwie tylko jednego kanału sportowego to coś czego pojąć nie mogę. Przecież to sport jest motywem przewodnim tego pakietu, to głównie dla sportu ten pakiet się wybiera. I co teraz wynika? Albo zobaczysz na żywo albo nie zobaczysz. No chyba, że się nie sypia i można oglądać w nocy. Przy tak dużej ilości transmisji dobry układ powtórek jest konieczny. A tak o jednej porze czasami zdarza się nawet kilka ciekawych transmisji ( Sport+ ciekawy film). I co wtedy zrobić? przecież dekoder z dyskiem daje możliwość nagrania tylko jednej pozycji o danej porze. A tych pozycji jest dajmy na to 5. Więc z 5 musisz wybrać dwie a reszta? Albo trafisz i akurat powtórka będzie, albo nie. A przecież zamiast jednej opcji Family spokojnie można byłoby zrobić pełny kanał sportowy. I wtedy z powtórkami też nie byłoby problemu, a i na transmisje live miejsca by nie zabrakło. Tak było do 4 kwietnia i czy ktoś narzekał? 5 kanałów filmowych to zdecydowanie za dużo. Teraz walą premiery co chwila, pózniej im się skończą i co dalej? Wtedy jeżeli chodzi o filmy tych powtórek będzie masa. Generalnie większość nowości tej platformy jest zła, no ale taki pakiet jak Canal Plus mogli sobie darować, i po prostu nie psuć.

 

P.S A jeszcze jeżeli chodzi o żużel. Ciekawe, zapewniali, że GP będzie w Family. A tu zonk. Nie będzie nawet w retransmisji :D A ciekawi mnie jeszcze jeden aspekt: MultiProduction wg mojej wiedzy nie posiada własnych wozów HD. Zwykle współpracowali z ATM System, ale oni teraz produkują ekstraklasę piłkarską i w weekendy nie mogą udostępnić swoich wozów HD( a posiadają dwa ). Teraz ciekawe, co zrobi MultiProduction. Muszą znaleźć firmę, która im ten sprzet udostępnić, aby transmisja z ligi była na obiecanym przecież poziomie znanym z SGP. I tu w Polsce pozostaje im tylko jeden wybór: POLSAT :D tylko oni mają więcej niż jeden wóz HD oprócz ATM. A czy oni będą takim wynajmem zainteresowani? Ostatnim wyjście dla nich zostaje firma Reckord z Czech z którą już współpracowali wcześniej. Ale wcale nie zdziwię się, kiedy może tylko jeden mecz, albo wógóle w rundzie zasadniczej nie będzie HD. Kiedyś oglądałem specyfikację przetargu na Esktraligę i tam wymóg HD dotyczył tylko finałów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartas_20 ma sporo racji. Generalnie panuje w Canal+ chaos. W tym szaleństwie mając więcej praw sportowych okrojono kanały sportowe.

 

Mnie razi jeszcze to, że nie wiadomo gdzie jaka transmisja będzie. Ostatnio to nawet sami nie wiedzieli, czy Bayern będzie na nSport czy może Barca. Klienci nie wiedzą czego się spodziewać po ofercie. Raz Barca jest w Family, raz na C+Sport. Raz liga polska jest na zwykłym C+, raz na Family, czasem na C+Sport. Trzeba mieć chyba subskrypcję forum SatKuriera by się połapać gdzie jaką ligę w danym tygodniu pokażą, bo normalny klient nie ma szans odgadnąć. Czy tak ciężko im określić jakie ligi będą na jakich kanałach? Czemu robią totalny mętlik i rzucają tymi transmisjami na oślep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że tak twierdzi tylko i wyłącznie Wojciech Stępniewski. Nikt z nc+ się na temat produkcji nie wypowiadał. Gdyby dzierżawili to wóż już byłby w Polsce, i Davis cup pokazaliby w HD. Bo przecież liga miała ruszyć już na pocżatku kwietnia. Naprawde nie liczcie na to, że transmisje będa takie same jak z SGP. Na 100% będzie mniej kamer. A czy w HD? to się okaże już w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że tak twierdzi tylko i wyłącznie Wojciech Stępniewski. Nikt z nc+ się na temat produkcji nie wypowiadał. Gdyby dzierżawili to wóż już byłby w Polsce, i Davis cup pokazaliby w HD. Bo przecież liga miała ruszyć już na pocżatku kwietnia. Naprawde nie liczcie na to, że transmisje będa takie same jak z SGP. Na 100% będzie mniej kamer. A czy w HD? to się okaże już w niedzielę.

słuchaj, Sky nie zajmuje się SGP, teraz większoscią zawodów będzie się zajmowało multiproduction(do tej pory robili tylko zawody w Polsce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ja mówie, że się nie będą zajmować SGP. Wogóle temat Sky nie był przeze mnie poruszony. W skandynawii multiproduction podnajmie sobie wóz od HD resources tak jak robiło to Sky, w Uk jest masa firm z wozami HD (telegenic, arena, czy nep visions)więc też na jedne zawody nie będzie problemu z wynajęciem sprzętu. Co do TVN racja. Mają dwa wozy HD >8kamer ale o Super Slow Motion możecie zapomnieć.Nie maja takich kamer w swoim parku. Zresztą oni mają tez swoje produkcje w weekendy. A pan Stępniewski wyrażnie mówi: jakość jak SGP dlatego ich wybraliśmy. A żeby pokazywać jak SGP potrzeba minimum 12 kamer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jeszcze działała strona speedway ekstaligi, był tam dostępny dokument, w którym znajdowały się wytyczne dotyczące transmisji. I tam jak byk było napisane, że przekaz HD wymagany jest tylko z meczów finałowych. O SSM wogóle nie było mowy. Nie wiem oczywiście jaka umowę podpisali ostatecznie, może i MultiProduction podnajmnie te wozy od kogoś. Myślę, że aż tak by nie oszukali widzów. Ale na jakość znaną z transmisji SGP naprawdę bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstraliga miała być w kanale otwartym. TVN Turbpo jest kanałem kodowanym. Szkoda,że nikt nie reaguje na ewidentne łamanie praw przez ludzi z ITI czy teraz NC+, bo mecz też pokazują w Turbo. Po prostu nie pierwsze i jak widać nie ostatnie oszustwo tej mafii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarowski i Nahorny wymiatają podczas derbów Manchesteru !! :))

A jutro szara rzeczywistość i nieudacznicy z nSport podczas meczów LM ... kogoś ponosi ewidentnie z tym.

 

"Sędzia Dean zje batona w szatni bo strasznie gwiazdorzy" - Nahorny

"O widzę, że Pan uważnie ogląda bloki reklamowe " - Twaro

 

Jedne z ciekawszych cytatów z tego meczu, było ich wiecej ale nie da się spamietać wszystkiego przy natłoku emocji w dodatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...