Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

I na dodatek dodatkowo płatny. Np. w mojej kablówce dla nowych klientów 69 zł za pakiet C+Platinum i jeszcze 16 zł za pakiet gdzie jest nsport. To w sumie 75 zł + 55 za pakiet pdstawowy to w sumie 130 zł aby mieć C+ i nsport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 8 kwietnia

18:00 Widzew - Polonia C+ Family Komentarz: Julian Kowalski, Grzegorz Mielcarski; Reporter: Krzysztof Marciniak - Remigiusz Jezierski - Daria Kabała-Malarz - Mariusz Wróblewski

20:40 Man. Utd - Man. City C+ Sport Komentarz: Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny; Studio: Marcin Rosłoń - Krzysztof Przytuła - Przemysław Rudzki - Tomasz Wieszczycki

20:40 AS Roma - Lazio nSport

 

Wtorek 9 kwietnia

19:55 Koszykówka mężczyzn, Euroliga - faza play-off: FC Barcelona Regal - Panathinaikos Ateny C+ Family 2

20:40 Borussia - Malaga C+ Sport

20:40 Galatasaray - Real Madryt nSport

03:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Utah Jazz - Oklahoma City Thunder C+ Sport

 

Środa 10 kwietnia

17:55 Koszykówka mężczyzn, Euroliga - faza play-off: CSKA Moskwa - Caja Laboral Baskonia C+ Family 2

20:40 Barcelona - PSG C+ Sport

20:40 Koszykówka mężczyzn, Euroliga - faza play-off: Real Madryt - Maccabi Electra Tel Awiw C+ Family 2

20:40 Juventus - Bayern nSport

 

Czwartek 11 kwietnia

20:40 Koszykówka mężczyzn, Euroliga - faza play-off: FC Barcelona Regal - Panathinaikos Ateny C+ Family 2

21:00 Basel - Tottenham C+ Sport

21:00 UEFA Liga Europy nSport

 

Piątek 12 kwietnia

12:15 Losowanie par półfinałowych LM i LE nSport

17:40 Pogoń - Widzew C+ Sport, nSport

20:10 Zagłębie - Korona C+ Family

20:45 Koszykówka mężczyzn, Euroliga - faza play-off nSport

21:55 Betis - Sevilla FC C+ Sport

01:30 Koszykówka mężczyzn, NBA: Miami Heat - Boston Celtics C+ Sport

 

Sobota 13 kwietnia

13:10 GKS - Ruch C+ Family

15:30 Polonia - Śląsk C+ Family, nSport

15:55 Reading - Liverpool C+ Sport

16:55 Troyes - PSG C+ Family 2

17:40 Wisła - Legia Canal+, C+ Family

19:55 Espanyol - Valencia C+ Family 2

02:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers C+ Sport

 

Niedziela 14 kwietnia

12:55 Newcastle - Sunderland C+ Sport

14:10 Górnik - Podbeskidzie C+ Family

15:00 Stoke - Man. Utd C+ Sport

16:00 Żużel, Enea Ekstraliga nSport

16:40 Lechia - Jagiellonia C+ Family

16:55 Ol. Lyon - Toulouse C+ Family 2

18:30 Żużel, Enea Ekstraliga nSport

18:55 Saragossa - Barcelona C+ Family

20:40 Milan - Napoli C+ Family 2

20:55 Athletic - Real Madryt C+ Sport

20:55 Lille - Ol. Marsylia C+ Family

22:45 Koszykówka mężczyzn, NBA: Miami Heat - Chicago Bulls C+ Family 2

 

Więcej informacji w rozpiskach Piłkarska ramówka i Sport w TV oraz na stronie Tele-Sport.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Filip Surma to moim zdaniem świetny ekspert. Powinien więcej komentować. Z nSportu lubię też Bartosza Glenia, moim zdaniem jest to jeden z najlepszych komentatorów w Polsce. Nie wiem dlaczego, ale w ogóle nie przeszkadza mi Wojciech Jagoda. Może nie jestem jego wielkim fanem, ale według mnie wcale nie jest taki zły. W duecie z Gleniem wypada całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to jest - do tej pory był c sport, c gol, c weekend.

Meczy których nie mogłem obejrzeć na żywo zawsze na drugi dzień mogłem odnaleźć na c gol czy też weekend.

teraz nie ma takiej możliwości bo na c family lecą tylko mecze na żywo a c sport nie ogranie tyle meczy do powtórzenia.

czy jest jakaś szansa ze w przyszłości na family będzie mniej filmów a np powtórki meczy z c family chociażby w nocy, ewentualnie powtórki z c sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na powtórki meczy w C+ Family raczej bym nie liczył. Jedynie C+ Sport w tygodniu, kiedy grafik transmisji mniej napięty. Generalnie - w dobie coraz powszechniejszych dekoderów z możliwością nagrywania, powtórki nie są już tak potrzebne i chyba tą drogą podąża Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...