Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie bardzo ważne aż ciśnie sie na usta czy teraz dla obecnych abonentów cyfry+ którzy nie zmigrują a mają wykupioną pełną paczkę kanałów c+ czyli gol weekend i sport oraz canal + zwykły i canal+3D to po 5 kwietnia automatycznie i za free otrzymają te ich nowe zamienniki czyli family , family 2 oraz ew film2.

 

Prawde mówiąc to te family 1 i family 2 gdzie będą mecze za które wcześniej zapłaciliśmy to należą się nam jak psu zupa..

 

( np aktualnym posiadaczom pakietu prestiżowego albo superpremium z HBO ,)

 

tymabrdziej, że wiele osób przedłużyło na 12 lub 18 mieś. swoje umowy z cyfrą w ciągu ostatnich kilku tygodni przed fuzją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to stary jest kluczowe powiedziałbym fundamentalne pytanie.

Według mnie jak masz umowę z Cyfrą to te kanały powinny być dla Ciebie dostępne do końca umowy - choc po tym co dziś zrobili dodajac do listy nowe kanały np tvn 24 HD dostępne tylko dla klientów nowej platformy a dla abonentów Cyfry zakodowane to już nie byłbym taki pewny co to będzie - pewnie w najbliższych dniach będzie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tak oto moja refleksja po tym co stało się z rozbiciem paczki C+ w nowej platformie: teraz może się okazać że hitowe mecze Barcy (bo na tym mi zależy) albo innego topowego klubu mogą się znaleźć w kanałach z wyższego pakietu?? bo tak sobie wymyśli jakiś ,,układacz'' ramówki. Lekka kpina i paranoja!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak być, że lepsze mecze LM będą po prostu transmitowane w Canal+Sport który jest dostępny dopiero od pakietu Canal+Platinum za kwotę 119 zł a wcześniej w n-ce wszystkie mecze LM można było oglądać za 59 zł. Ehh nc+ strzeliło sobie samobója i oby wrócili po rozum do głowy i obniżyli ceny pakietów i dali możliwość dokupienia do niższych pakietów paczki kanałów Canal+ bo takimi cenami to oni dużo nie ugrają pomimo, że posiadają najlepsze prawa sportowe w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tak oto moja refleksja po tym co stało się z rozbiciem paczki C+ w nowej platformie: teraz może się okazać że hitowe mecze Barcy (bo na tym mi zależy) albo innego topowego klubu mogą się znaleźć w kanałach z wyższego pakietu?? bo tak sobie wymyśli jakiś ,,układacz'' ramówki. Lekka kpina i paranoja!!!

 

Hitowe mecze będą na antenie Canal+ HD- Premium (zwykłym) i C+Sport HD, a na C+ Family HD np. wybrane mecze Ligi Hiszpańskiej i Francuskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek 26 marca

02:30 Koszykówka mężczyzn, NBA: Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers C+ Sport Komentarz: Wojciech Michałowicz

 

Czwartek 28 marca

17:40 Podbeskidzie - Korona C+ Sport

17:40 Koszykówka mężczyzn, Euroliga - Top 16: CSKA Moskwa - Real Madryt C+ Gol

20:10 Górnik - Widzew C+ Sport

 

Piątek 29 marca

16:25 Koszykówka mężczyzn, Euroliga - Top 16: Chimki Moskwa - Caja Laboral C+ Sport

20:25 PSG - Montpellier C+ Gol

20:40 Koszykówka mężczyzn, Euroliga - Top 16: Montepaschi Siena - FC Barcelona Regal C+ Sport

01:30 Koszykówka mężczyzn, NBA: San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers C+ Sport

 

Sobota 30 marca

13:10 Piast - Jagiellonia C+ Sport

13:40 Sunderland - Man. Utd C+ Gol

15:30 GKS - Śląsk C+ Sport

15:55 Southampton - Chelsea C+ Gol

15:55 Vallecano - Malaga C+ Weekend

17:40 Polonia - Legia Canal+

17:55 Celta Vigo - Barcelona C+ Sport

18:25 Everton - Stoke C+ Gol

19:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Dallas Mavericks - Chicago Bulls C+ Weekend

19:55 Saragossa - Real Madryt C+ Sport

 

Niedziela 31 marca

13:55 Nice - Ol. Marsylia C+ Sport

14:25 Aston Villa - Liverpool Canal+

20:55 Atletico - Valencia C+ Sport

20:55 Ol. Lyon - Sochaux C+ Gol

01:00 Koszykówka mężczyzn, NBA Canal+

 

Więcej informacji w rozpiskach Piłkarska ramówka i Sport w TV oraz na stronie Tele-Sport.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Sport:

"Na antenie kanałów CANAL+ będą wszystkie rozgrywki, które były dotychczas + Liga Mistrzów i Liga Europejska. Liga włoska częściowo w formie transmisji a Ekstraliga w formie retransmisji. Choć w ramach współpracy nie są wykluczone inne rodzaje relacji."
"Kosztem pojedynczych meczów T-M Ekstraklasy proponujemy Ligę Mistrzów, Serie A i Ligę Europy."

Czyli włoska wraca. Jest dobrze, pewnie nie w pełnej krasie tj. tylko ciekawsze mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzyłem to w 21.kolejce jest 1 mecz na Canal+, 2 mecze na C+ Family i 4 mecze na C+ Sport. A mecz Śląsk - Górnik najprawdopodobniej zobaczymy w nSport. Jak w piątek o 18:00 mecz: Ruch - Podbeskidzie również w nSport, czyli to oznacza, że mecze T-Mobile Ekstraklasy zobaczymy na antenach Canal+, C+ Family, C+ Sport i nSport.

 

Podsumowując 21.kolejkę zobaczymy:

Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 kwietnia, 18:00 nSport, C+ Sport

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 5 kwietnia, 20:45 C+ Sport

 

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 6 kwietnia, 13:30 C+ Family

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 6 kwietnia, 15:45 nSport

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 6 kwietnia, 18:00 Canal+

 

Korona Kielce - GKS Bełchatów 7 kwietnia, 14:30 C+ Family

Wisła Kraków - Piast Gliwice 7 kwietnia, 17:15 C+ Sport

 

Widzew Łódź - Polonia Warszawa 8 kwietnia, 18:30 C+ Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę miał pretensji jeśli C+ Family i nSport będą dostępne przez Cyfra+ Online i nSport dla wszystkich abo. Cyfry będzie bez opłat.

W inny przypadku byłoby to zrobienie abonentów w balona.

Bez przesady. Jakoś z Wami nikt się nie umawiał na Champions League, Ligę Europejską czy włoską, a ją dostajecie. Bilans fuzji dla obecnych abonentów jest zdecydowanie na plus kosztem jednego meczu nie najlepszej ligi polskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę miał pretensji jeśli C+ Family i nSport będą dostępne przez Cyfra+ Online i nSport dla wszystkich abo. Cyfry będzie bez opłat.

W inny przypadku byłoby to zrobienie abonentów w balona.

Bez przesady. Jakoś z Wami nikt się nie umawiał na Champions League, Ligę Europejską czy włoską, a ją dostajecie. Bilans fuzji dla obecnych abonentów jest zdecydowanie na plus kosztem jednego meczu nie najlepszej ligi polskiej

 

Nikogo o to nie prosilem. Poza tym Serie A byla w Canal+, pozniej ja [beep]zy przerzucili do nSportu - jak podpisywalem umowe 2 lata temu, to Serie A byla w pakiecie Canal+, wiec moglem sie czuc oszukany - to nie jest dobre, w taki sposob sie traci klientow i tyle. Teraz w ramach zadoscuczynienia, powinni to puszczac bez kombinowania :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok - zależy dla kogo. Ja mam w "głębokim poważaniu" Ligę Europejską i włoską. Zależy mi na polskiej.

I oglądasz każdy mecz?? Pogratulować ilości wolnego czasu. Wiadomo,że zawsze będą niezadowoleni. Możesz migrować do NC+, jest internet,gdzie spokojnie obejrzy się mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...