Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@UP

Ale będzie to finał z 10 minutowym studiem przed i po meczu, 2 minutowym studiem w przerwie meczu, no i z komentarzem żałosnego Szpakowskiego. Na Canal+ będzie mieć pewnie profesjonalne podejście i studio bedzie prawdziwym studiem i komentarz będzie stał na najwyższym poziomie ( licze na Twarowskiego i Nahornego ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Laskowski będzie komentował (chociaż szanse faktycznie na to są pewnie małe przy Szpaku) w TVP 1 HD, to jak dla mnie jest to równowartościowy produkt do Twarowskiego czy innych komentatorów C+ :)

 

Studia nie oceniam, bo rzadko oglądam i włączam mecze zazwyczaj równo z pierwszym gwizdkiem/składami na ekranie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać (a raczej słychać) nawet Durda umie komentować z emocjami. Nawet nie wiedziałem, że umie tak się emocjonować ;) Szkoda, że nie robi tego zawsze przy komentowanych meczach.

 

PS: Ja już chcę LM w C+ - komentarz duetu Twarowski - Nahorny podczas skrótu to bajka. Byłoby cudownie podczas meczu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem wrażenie że Twarowski i Nahorny komentowali mecz na żywo w jego trakcie i potem zmontowano skrót z ich oryginalnym komentarzem. W drugiej połowie można było zauważyć wyciszone fragmenty komentarza na początkach kilku akcji. Ale jakkolwiek by nie było, to rewelacja. Oglądałem skrót nie znając wyniku i to było emocjonujące 15 minut :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, w kilku innych skrotach na C+, tez mozna bylo odniesc wrazenie, ze komentarz byl na zywo i po prostu powycinali najwazniejsze fragmenty. To lepszy wybor niz komentowanie, skrotu oddzielnie, szczegolnie, ze pewnie przedtem znaja jeszcze wynik meczu. Ciekawe jak jutro beda wygladaly skroty LE (sadze, ze beda dluzsze i ciekawsze niz te na TVN Turbo, gdzie przy 3/4 daja tylko bramki 15-sekundowe, a pozniej dalej gadaja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak jutro beda wygladaly skroty LE (sadze, ze beda dluzsze i ciekawsze niz te na TVN Turbo, gdzie przy 3/4 daja tylko bramki 15-sekundowe, a pozniej dalej gadaja).

Magazyn LE w piątek o 23. Nie mam wątpliwości że będzie dużo lepszy, tylko szkoda że tak późno :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dobrze napisałeś :-) Od 23, godzinę czekałem na skrót Interu i... pokazali tylko 2 bramki. O reklamach nie wspomnę :-) Liczę że na C+ będzię trochę obszerniej. Cudów nie będzie bo to 16 meczów jest, więc musiałyby trwać 3-4 godziny skróty, gdyby były takie długie jak z LM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wlasnie sobie obliczylem podczas skrotow LE - 16 meczow w ciagu godziny daje srednio 3,5 minuty na skrot (jesli beda ze wszystkich meczow), trwaloby to 56 minut (C+ nie daje intro, wiec nie wliczalem dodatkowej minuty), zostana im jeszcze 4 minuty (idealnie na reklamy, przed nastepna pozycja w programie TV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ? To cos musialem ominac. Dzisiaj Magazyn LE jest, ale teraz zauwazylem, ze w programie zostal edytowany (sprawdzalem kilka razy - mial trwac godzine) i bedzie trwal tylko ~30 min (kilka minut odejmuje na reklamy) - no trudno, zobaczymy jak to bedzie wygladac. Wychodzi na to, ze nie bedzie wszystkich skrotow, Ja obstawiam, skroty z 7 meczow po 4 minuty, i czuje, ze to beda te same, ktore transmitowal i zrobil z nich skroty nSport, choc mam nadzieje, ze cos innego wykombinuja.

 

------

Jednak hest jeszcze gorzej, na sile upchneli w pol godziny full (16 skrotow, a raczej samych bramek), kazdy srednio po troche ponad minute :/ W sumie trwaly 20 minut bez intro :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...