Jump to content

Platforma Orange TV

Recommended Posts

Lepiej zmieniliby dekodery ( lub kwestia oprogramowania) i umożliwili nagrywanie na dysku każdego kanału, a nie płatna multi nagrywarka, cofanie programu i oglądanie go razem z reklamami (np. paczka TVN) 

• Upvote 1
5 godzin temu, Artur napisał:

Czyli mimo wszystko już nic ciekawego nie jest w stanie dodać 😉

Kwestia gustu - tylko i wyłącznie. Moim zdaniem, nie licząc ATM Rozrywka, jest jeszcze parę takich kanałów (dwa z nich wcześniej wymieniłem)

4 godziny temu, Rychu78 napisał:

Lepiej zmieniliby dekodery ( lub kwestia oprogramowania) i umożliwili nagrywanie na dysku każdego kanału, a nie płatna multi nagrywarka, cofanie programu i oglądanie go razem z reklamami (np. paczka TVN) 

Czyżbyś miał Sagemcom IWU 200? Bo tylko tam jest wyłącznie Multinagrywarka - w Samsungu ICU 100 można jej nie włączać, masz wtedy dostęp do nagrywania każdego (albo prawie każdego - Polsat Sport Premium czy PPV mogą się tu nie wliczać) kanału

Edited by lukis90el
Guest lukimann

Ktoś tu pisał o braku ATM Rozrywki.

Poważnie,  takich kanałów Wam brakuje w Orange?

Rzucilbym bardziej pozytywnie okiem na ofertę,  gdyby operator bardziej zainwestował w ofertę 4K i uzupełnił dziury oznaczone , że brak oferty w IPTV a dostępna jest np przez sat.

27 minut temu, Mruczek napisał:

Museum 4K było by super

Serio ? Nie zaglądam na ten kanał od momentu jak się w PC+ pojawil i poświęciłem mu 10 minut mego cennego życia. 

• Upvote 1
Guest lukimann

Dlaczego Ciebie nie interesuje ten kanał?

Może dla kogoś innego to będzie coś godnego uwagi.

Jak można przez 10 minut wyrobić sobie opinię..

Edited by lukimann
2 godziny temu, lukimann napisał:

Ktoś tu pisał o braku ATM Rozrywki.

Poważnie,  takich kanałów Wam brakuje w Orange?

Rzucilbym bardziej pozytywnie okiem na ofertę,  gdyby operator bardziej zainwestował w ofertę 4K i uzupełnił dziury oznaczone , że brak oferty w IPTV a dostępna jest np przez sat.

ATM Rozrywka (oprócz tego, że jest DVB-T) jest w ofercie Orange IPTV także dziurą oznaczoną, że brak oferty

Moim zdaniem oferta kanałów w Orange IPTV jest niemal idelana - jeżeli chodzi o jakieś sensowne braki w ofercie regularnych kanałów, moim zdaniem są to:

Jazz - mam go w WP Pilot, jeden z lepszych kanałów muzycznych na naszym rynku

Polsat Games - tego kanału brakuje do pełnej oferty kanałów o grach, choć (stety, niestety) sprzedadzą go wraz z Polsat Rodzina

Eleven Sports 4 - mimo, iż głównie są to powtórki z Eleven 1 czy Eleven 2, to zdarzają się mecze Serie A czy Bundesligi na żywo wyłącznie na tym kanale

trochę kanałów należałoby podnieść do jakości HD, np. WP, Eska TV, Eska TV Extra

wyrównać dziury pomiędzy ofertą IPTV a SAT

TVP Dokument od momentu startu

z 4K moim zdaniem brakuje:

Museum 4K - interesuję się trochę sztuką, więc ten kanał może mnie zainteresować

Travel XP 4K - też mam na WP Pilot (choć wersję HD) + dobry podróżniczy się przyda

gwarancję dostępności TVP 4K w ofercie Orange

Canal+ 4K dla tych, co mają opcję Canal+

NASA UHD - mam z dekodera satelitarnego, ale (mimo wszystko) mało prawdopodobne w Orange IPTV

ewentualnie Insight UHD

12 godzin temu, maly801 napisał:

Na dysku możesz nagrywać każdy kanał.
No chyba ze ma dekoder bez dysku...
A w multinagrywarce decydują prawa autorskie...

IWU 200 nie ma dysku.... I nie można żadnego podpiąć 

20 godzin temu, kingofsouth napisał:

Serio ? Nie zaglądam na ten kanał od momentu jak się w PC+ pojawil i poświęciłem mu 10 minut mego cennego życia. 

Serio. Jest genialny. Niestety mało materiałów w wersji 4K, więc wszystko leci mocno zapętlone, ale to esencja najlepszego francuskiego dokumentu. No i dla mnie to praktycznie kanał "branżowy".