Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby mieli pociąć pakiet Bogaty na kawałki (jeżeli przyjąć, że Komfortowy ma być następcą Bogatego, to będzie mniejszy niż jego poprzednik) oraz dodać jakiś kanał 4K do Optymalnego (ze względu na różnicę 2 kanałów pomiędzy światłowodem a miedzią, a oferta miedziowa pakietu Optymalnego ma obecnie tylko 1 kanał mniej niż oferta światłowodowa) ? Przynajmniej ja tak odczytuję tę wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli te duże zmiany to to, że można dokupić pakiety bez zobowiązania i oddzielony pakiet Eleven od pakietu Bogatego (który widnieje pod nową nazwą). No to faktycznie, "duże zmiany" ?

Aktualnie pakiet Optymalny to, według ich strony 103 kanały, tutaj podają 102 przy miedzi? Kolega na poprzedniej stronie podał informację o "wPolsce 4K"? 

Druga sprawa Komfortowy tylko z 42 kanałami? Aktualnie Bogaty z HBO to 53 kanały, odliczając 3 HBO i 2x Eleven mamy 48 kanałów, chyba że źle liczę.

 

 

Edytowane przez mrozio11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, PepinMały napisał:

Zastanawia też większa ilość kanałów w HD w pakiecie Optymalnym. W sumie też szkoda, że nic nie słychać o tym, aby zaoferowali dekoder, który zastąpiłby przedpotopowe Sagemcomy.

 

Są szanse na: Kino Polska HD, Kino TV HD, Stopklatka HD, Zoom TV HD, Metro HD, Nowa TV HD, WP HD, Fokus TV HD, 13 Ulica HD, Eska TV HD, Eska TV Extra HD, CNN HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrozio11 - u mnie jakoś Sagemcom (co prawda jako drugi dekoder w multiroom przy światłowodzie 100Mb/s, ale dysk 320 GB ma) w przełączaniu kanałów jest szybszy niż TurboBOX+ od nc+ kiedykolwiek.

 

@PepinMały - hmmm... Czyżby też ten pakiet wykastrowali także z Multi+? Tam akurat jest 6 kanałów, a środkowa z trzech opcji Orange Love z 4 usługami ma kombinację pakietów TV Optymalny + Komfortowy + Polsat + Multi+ + Eleven...

 

 

13 godzin temu, maly801 napisał:

Więcej klientów ma opcję satelitarną.

Obawiam się że funkcje o których piszesz nie udźwigną sagemy... A Samsungi są tylko do światłowodu... Dostęp do txt jest ale trzeba podłączyć dekoder za pomocą kabla euro emoji23.png

Ale nadzieję zawsze trzeba mieć ,emoji6.png

Akurat mi się przypomniała jedna rzecz związana z HbbTV w Orange - w Samsungu ICU 100 w zeszłym roku dwa razy (podczas MŚ w Rosji i przed którąś galą KSW) testowano czerwony przycisk, więc tam uruchomienie tej funkcji z którąś wersją oprogramowania jest tam możliwe. Z Sagemcomami to nie wiem, ale możliwe, że to też by jednak uciągnęły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Komfortowy to Bogaty z usuniętymi Elevenami i opcją Multi+. A więc żeby miec to co było w Bogatym trzeba zapłacić 25 za Komfort, 5 za Multi+ i 15 za Eleven - razem 45 zł bez zobowiązania. Wcześniej 35 zł 

 

Pakiet Extra obejmuje opcję Standard oraz dodatkowo Komfort (42), Eleven(3), Polsat (14), Multi+ (5)

a Pakiet PREMIUM obejmuje Extra oraz  HBO i CANAL+ (8) 

 

Extrapłatne sa pakiety Cinemax, Filmbox i Fun - ogólnie droga ta telewizja

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony masz rację, ale z drugiej ani Vectra, ani Orange nie oferują(na razie?) kanału Canal+4K, na którym najbardziej mi zależy. Orange wygrywa mając PSP. Cenowo znowu ciekawsza wydaje się Vectra, ale z drugiej strony cała moja rodzinka ma telefony w Orange. Na koniec roku czekają mnie ciekawe negocjacje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

U mnie Raczej VDSL Orange 80 Mb/s na osiedlu to maks, ale pojawia się  się światełko w tunelu jeśli chodzi o  szybkość internetu. Jest pewien lokalny dostawca internetu , który już jest niedaleko mojego osiedla i taki internet światłowody 800Mb/s za 80 zł można wyhaczyć.   :D

Moja umowa w lipcu z Neostradą się  kończy , pozostało mi teraz czekać na rozwój wydarzeń.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W WP Pilocie ten kanał leci w bardzo ładnym HD, więc nawet jeśli nie mają kamer 4K to może być to upscal z 1080p.

Co do teleshopów to niemiecki QVC i jeszcze jakiś kanał już w 4K nadają :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kończę umowę w maju i chciałbym mieć dalszy dostęp do Ale Kino+, kanałów Polsatu, kanałów Eleven i VH1 Classic Europe.

Tym samym chciałbym dostać nową umowę.

Ile musiałbym zapłacić za pakiet komfortowy z stacjami Eleven, stacjami Polsatu i opcją Multi+ ?

Edytowane przez Telewizja Urbanski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...