Jump to content
Wizjoner

Platforma Orange TV

Recommended Posts

Witajcie. Obecnie mam Cyfrowy Polsat, ale planuję złożyć rezygnację i tu moje pytanie: często nagrywam programy, których nie mogę obejrzeć i mam tu możliwość nagrywania 3 kanałów. A w Orange po światłowodzie jak jest z nagraniami? Dekoder często się wiesza? Ogólnie to jeszcze rozmyślam nad nc+... Oraz czy w Orange są np. HBO Go , Player TVN albo C+?

Samsung ICU100 (oferowany ze światłowodem jako część oferty IPTV) jest obecnie stabilnym dekoderem. Co do nagrań - sporo rzeczy opisałem we wcześniejszym poście. Co do gubienia nagrań - to dzieje się rzadko, najczęściej z powodu braku połączenia internetowego (ale to też nie zdarza się często). HBO Go jest dostępne z HBO - dostępny w Pakiecie Maksymalnym, Optymalnym z HBO oraz jako opcja dodatkowa do Optymalnego; o C+ pisałem we wcześniejszym poście; TVN Player nie tu (lepszy system Smart TV bądź PS4), ale jest możliwość korzystania z Netflixa (opłaty według cennika Netflix).

Na razie wstrzymałem się z podpisaniem umowy z ORANGE TV, ponieważ nie mogę odbierać kanałów POLSAT SPORT. A z kolei do Cyfrowego Polsatu nie przejdę, bo nie ma tam CANAL+.

Prawdopodobnie zostanę w NC+ i tyle.

W jakim pakiecie są oferowane Eleven Sports 1 4K i TVP 4K?

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania. Poprawiono post.

TVP 4K - dla każdego* (bo pakiet Optymalny to baza przy ofercie IPTV).

Eleven Sports 1 4K - od pakietu Bogatego wzwyż.

* - pod dwoma warunkami: podłączenie do instalacji światłowodowej i posiadanie dekodera Samsung ICU100.

Mam pytanie dotyczace oferty Orange. Jaki kanal Eleven jest oferowany w Pakiecie Optymalnym? Bo strona internetowa twierdzi, ze Eleven 3, zas przed soba mam ulotke prosto z salonu, w ktorej jest... Eleven 1. Ktora informacja jest prawdziwa? :)

W Optymalnym Eleven 3  tak miałem na 100% do zeszłego tygodnia . Na dzisiaj nie sprawdzę, ponieważ w promocji dostałem na miesiąc dostęp do pakietu Bogatego.

Ktoś się orientuje czy jest opcja, że Orange wprowadzi do oferty Eleven 4?

Edited by Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.

1 godzinę temu, andii57 napisał:

W Optymalnym Eleven 3  tak miałem na 100% do zeszłego tygodnia . Na dzisiaj nie sprawdzę, ponieważ w promocji dostałem na miesiąc dostęp do pakietu Bogatego.

Szkoda, z Eleven 1 wygladalo to lepiej :D Pewnie blad w druku :/

Na pewno lepiej, bo  F1, ligi zagraniczne,  mecze drużyn z czoła tabeli itp. Do tego kanał jest nadawany w 4K, oczywiście jeżeli jest taki przekaz. Ostatnio i do 3-ki zaczynają dawać więcej meczy na żywo i jest mniej powtórek.

Edited by Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.

Narazie to niewiadomo jakie to zmiany bo wymienione przez nich pakiety tv sa juz w ofercie bez zobowiązania. Jedynie komfort to jakaś nowość

Posted (edited)

" Pakiety będą dostępne bez umowy z pierwszym miesiącem za darmo. Nie znamy jeszcze ich dokładnych cen. Powyższe pakiety dotyczą telewizji kablowej. W ofercie telewizji satelitarnej nie wszystkie z nich będą dostępne." 

Mogliby zrobić porządek z ofertą sat i iptv, rozbieżności są nadal duże: ( pomijając kwestie techniczne, czyli 4K na sat)dużo kanałów z oferty sat nie ma w iptv  lub są tylko w SD, gdzie technicznie istnieje możliwość podmiany na HD.  W dodatku dekodederki Sagemcom powinni już zastąpić nowszym rozwiązaniem... Z zezeem dla pro abonentów. Może z UHD... C+  z ręcznym wyszukiwaniem FTA... Może z Netflixem... 

Edited by nieczęstygość

1 godzinę temu, maly801 napisał:

Nie było. Ale w tym spisie nie ma Bogatego...

Nie ma tam też pakietu Optymalnego - możliwe iż te pakiety pozostaną w ofercie Orange (jednakże prawdopodobna jest dodatkowa opłata). Bardzo prawdopodobne jest, iż ten nowy pakiet Komfortowy ma być nową bazą dla ofert łączonych z internetem bądź ofertą Love. Ciekawą nowością może być też opcja Eleven - pod warunkiem pakietów niższych niż Bogaty.

Bardziej sensowne (na teraz) niż nowa pakietyzacja byłyby: dodanie uprawnień do kanałów niedostępnych w ofercie IPTV będących na liście dekoderów IPTV, uzupełnienie opcji Polsat o Polsat Games i Polsat Rodzina, dodanie Eleven 4, znaczna przebudowa funkcji radia internetowego (obecnie wygląda to gorzej niż test Emitela z MUX-8 DVB-T) czy dodanie technologii HbbTV (wszystkie dekodery Orange nie mają dostępu do teletekstu, a lepiej byłoby wprowadzić nowszą technologię w to miejsce) - nie wspominając o ustaleniu sensownego harmonogramu do rezygnacji z telewizji w technologii satelitarnej, która jest mniej funkcjonalną kopią oferty nc+.

Więcej klientów ma opcję satelitarną.

Obawiam się że funkcje o których piszesz nie udźwigną sagemy... A Samsungi są tylko do światłowodu... Dostęp do txt jest ale trzeba podłączyć dekoder za pomocą kabla euro

Ale nadzieję zawsze trzeba mieć ,

Więcej ale tylko dlatego, że TV wciskali jakiś czas temu za darmo i ludzie to wzięli i dekoder leży na strychu.

Dwa tygodnie temu podpisałem nową umowę tylko po to, żeby przejść na TV w technologii kablowej, zobaczymy czy będę żałował tego czy może jednak cenowo nie wyjdzie jakoś lepiej niż teraz.

Mogliby w końcu dokończyć podmiany kanałów SD co mają już odpowiedniki w HD.

Wprowadzić radio Internetowe, więcej niż kilka stacji.

Większe dyski, lub nagrywanie w chmurze/ 

Mam kilka pomysłów żeby uatrakcyjnić ofertę Orange TV.

1.Zwiększenie liczby kanałów radiowych

2.Dodatkowe Serwisy VOD: Player, Ipla, TVP VOD

3.Dodanie oferty o Eleven Sports 4, Polsat Games, Polsat Rodzina czy o kanały które są poza zasięgiem oferty IPTV jak np. ATM Rozrywka.

Mogliby w końcu dokończyć podmiany kanałów SD co mają już odpowiedniki w HD.
Wprowadzić radio Internetowe, więcej niż kilka stacji.
Większe dyski, lub nagrywanie w chmurze/ 
Na dniach się powinno pojawić Fokus TV w HD, Nowa tv w HD i w Polsce 4K...