Jump to content
Wizjoner

Platforma Orange TV

Recommended Posts

Guest lukimann

W moim przypadku oferta "Love", jeśli chodzi o ofertę TV, nadal nie spełnia oczekiwań. Brakuje Eleven Extra HD, Stopklatka, Focus itd. nadal w SD... Przyznać należy, że chociaż jakość obrazu na kanałach HD w b. dobrej jakości.

Wkurzające, że są na liście kanały, które nawet pakiet maksymalny nie obejmuje np: Adventure, Sportclub.

Uda się w grudniu z tego zrezygnować to dobrze (jak zostanie usunięty Universal), a jak nie to trudno. Może w końcu coś ruszy się z tą ofertą.

Edited by lukimann

Pytanie do użytkowników:
Jesteście zadowoleni z oferty, jakości obrazu, dekodera Ultra HD, kontaktu z infolinią?
Stoję przed decyzją wyboru.

Pytanie do użytkowników:

Jesteście zadowoleni z oferty, jakości obrazu, dekodera Ultra HD, kontaktu z infolinią?

Stoję przed decyzją wyboru.

Ja będę miał ten sam dylemat po nowym roku i zastanawiam czy 100 mega wystarczy na oglądanie tv czy potrzeba jest więcej ?? Mam pytanie są jakieś już kanały 4k w ofercie czy tylko te co są filmy vod coś takiego ??

Guest lukimann

W UHD jest kanał Festival4k.Czasami można trafić na koncert lub ciekawy dokument.Reprezentowane są różne style muzyczne aczkolwiek w zapętlonej ramówce.

VOD za dopłatą za jakość 4K.Dość duża biblioteka.

Gdyby tylko poprawili ofertę tak jak wspomniałem Orange byłby godny polecenia.

100 mega wystarczy.

Edited by lukimann

Nie wiem od kiedy jest ta opcja, ja się o niej dowiedziałem dopiero teraz a na forum nikt o tym nie wspominał. Klienci Orange TV z pakietami od nc+ mają dostęp do nc+go. Co ciekawe, mam dostęp do kanałów Polsat Viasat, których w telewizji przez satelitę nie mam  :lol2:

Czy mając wykupiony pakiet Canal w telewizji IPTV jest dostęp do tych kanałów w Orange Go ?

Edited by rygiel1974

Coś mi się wydaje , że jednak nie mam możliwość oglądania programów Canal+ przynajmniej na stronie Orange Go nie ma tych kanałów

Niee, w Orange TV GO nie ma programów Canal+. Przeczytaj jednak mój post z początku tej strony, pisałem o możliwości oglądania C+ za pomocą aplikacji nc+go.

Ale z tego co przeczytałem to domyślam się ,że masz telewizję z pakietami NC+ przez satelitę

Edited by rygiel197401

Na liście iptv jest dostępny,ale zablokowany kanał Trace Tv,czy był on wcześniej dostępny,czy też on funkcjonuje tylko w ofercie sat?

Guest lukimann

Tylko sat.Pakiet z tym kanałem dodatkowo 30 zeta.

Interesuje mnie dodatkowa opcja Cinemax.Czy pierwszy miesiąc jest płatny?Coś takiego jak włącz-wyłącz jak w nc+ tu też tak funkcjonuje?

Edited by lukimann

Guest lukimann

Jest dostępny pod warunkiem wykupienia odpowiedniego pakietu ( nc+).Tyle w temacie.

Praktycznie 2/3 kanałów pokrywa się z listą IPTV.

Edited by lukimann

Guest lukimann

Otrzymasz dostęp jeszcze do m.in. Atm Rozrywka, Sportclubu, Adventure, ActivFamily...Generalnie tak 5 zł za jeden kanał wychodzi.

Edited by lukimann

Nie wiedziałem za bardzo gdzie o to zapytać lub czy ewentualnie założyć nowy wątek. Dzwonią do mnie z Orange z ofertą, niby wszystko się zgadza, tylko nie jestem pewny czy to Orange... Ktoś spotkał się z numerami 12 2999300, 12 2999450, 12 3495000? Jak patrzę w internecie, to często są to opinie, że to głuche telefony, gdzie indziej, że Orange, gdzie indziej, że ktoś się pod Orange podszywa, gdzie indziej, że to zupełni ktoś inny dzwonił, tak więc zgłupiałem. Przez telefon wydaje się, że osoba jest rzeczowa i konkretna, oferta jaką proponuje wygląda identycznie jak na stronie, więc wszystko zdaje się być w porządku, no ale jednak jakieś wątpliwości są. Czy ktoś miał jakąś styczność z tymi numerami i mógłby potwierdzić, że to prawdziwe Orange, a nie ktoś kto się podszywa?

Jak masz wątpliwości, to złóż zamówienie w salonie. Poza tym jeśli, chcesz przenieść obecny numer komórkowy do LOVE, to pół roku można było to zrobić tylko w salonie. Przez telefon tylko nowy numer szło dostać. Jak jest obecnie nie wiem.

Nie wiedziałem za bardzo gdzie o to zapytać lub czy ewentualnie założyć nowy wątek. Dzwonią do mnie z Orange z ofertą, niby wszystko się zgadza, tylko nie jestem pewny czy to Orange... Ktoś spotkał się z numerami 12 2999300, 12 2999450, 12 3495000? Jak patrzę w internecie, to często są to opinie, że to głuche telefony, gdzie indziej, że Orange, gdzie indziej, że ktoś się pod Orange podszywa, gdzie indziej, że to zupełni ktoś inny dzwonił, tak więc zgłupiałem. Przez telefon wydaje się, że osoba jest rzeczowa i konkretna, oferta jaką proponuje wygląda identycznie jak na stronie, więc wszystko zdaje się być w porządku, no ale jednak jakieś wątpliwości są. Czy ktoś miał jakąś styczność z tymi numerami i mógłby potwierdzić, że to prawdziwe Orange, a nie ktoś kto się podszywa?

Jeśli przez telefon potwierdzi, że dzwoni do ciebie z Orange, to tak najpewniej jest. I tak najpierw przyjedzie kurier, zobaczysz czy na umowie jest logo Orange - a jeśli nie ma, to nie podpiszesz.

Guest lukimann

Z wakacji wróciłeś? ;-)

Było już o tym pisane.

Edited by lukimann

;) Nie widziałem na forum tego, może dlatego, że nie przeglądam go od deski do deski. Wczoraj, latałem po kanałach i zobaczyłem, więc chcialem poinfomować, ale coś mi nie wyszło :P