Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukimann

W UHD jest kanał Festival4k.Czasami można trafić na koncert lub ciekawy dokument.Reprezentowane są różne style muzyczne aczkolwiek w zapętlonej ramówce.

VOD za dopłatą za jakość 4K.Dość duża biblioteka.

Gdyby tylko poprawili ofertę tak jak wspomniałem Orange byłby godny polecenia.

100 mega wystarczy.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sat.Pakiet z tym kanałem dodatkowo 30 zeta.

 

Interesuje mnie dodatkowa opcja Cinemax.Czy pierwszy miesiąc jest płatny?Coś takiego jak włącz-wyłącz jak w nc+ tu też tak funkcjonuje?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dostępny pod warunkiem wykupienia odpowiedniego pakietu ( nc+).Tyle w temacie.

Praktycznie 2/3 kanałów pokrywa się z listą IPTV.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymasz dostęp jeszcze do m.in. Atm Rozrywka, Sportclubu, Adventure, ActivFamily...Generalnie tak 5 zł za jeden kanał wychodzi.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem za bardzo gdzie o to zapytać lub czy ewentualnie założyć nowy wątek. Dzwonią do mnie z Orange z ofertą, niby wszystko się zgadza, tylko nie jestem pewny czy to Orange... Ktoś spotkał się z numerami 12 2999300, 12 2999450, 12 3495000? Jak patrzę w internecie, to często są to opinie, że to głuche telefony, gdzie indziej, że Orange, gdzie indziej, że ktoś się pod Orange podszywa, gdzie indziej, że to zupełni ktoś inny dzwonił, tak więc zgłupiałem. Przez telefon wydaje się, że osoba jest rzeczowa i konkretna, oferta jaką proponuje wygląda identycznie jak na stronie, więc wszystko zdaje się być w porządku, no ale jednak jakieś wątpliwości są. Czy ktoś miał jakąś styczność z tymi numerami i mógłby potwierdzić, że to prawdziwe Orange, a nie ktoś kto się podszywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem za bardzo gdzie o to zapytać lub czy ewentualnie założyć nowy wątek. Dzwonią do mnie z Orange z ofertą, niby wszystko się zgadza, tylko nie jestem pewny czy to Orange... Ktoś spotkał się z numerami 12 2999300, 12 2999450, 12 3495000? Jak patrzę w internecie, to często są to opinie, że to głuche telefony, gdzie indziej, że Orange, gdzie indziej, że ktoś się pod Orange podszywa, gdzie indziej, że to zupełni ktoś inny dzwonił, tak więc zgłupiałem. Przez telefon wydaje się, że osoba jest rzeczowa i konkretna, oferta jaką proponuje wygląda identycznie jak na stronie, więc wszystko zdaje się być w porządku, no ale jednak jakieś wątpliwości są. Czy ktoś miał jakąś styczność z tymi numerami i mógłby potwierdzić, że to prawdziwe Orange, a nie ktoś kto się podszywa?

 

Jeśli przez telefon potwierdzi, że dzwoni do ciebie z Orange, to tak najpewniej jest. I tak najpierw przyjedzie kurier, zobaczysz czy na umowie jest logo Orange - a jeśli nie ma, to nie podpiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamas10 nie zawieraj umów jak któs do ciebie dzwoni! Pod Orange podszywa się mnóstwo osób. Najbezpieczniej jest samemu do nich dzwonić.

Jakie złote rady :D Do mnie dzwonili i potem po prostu wysłali umowę. Jest XXI wiek i to normalne, że oferta może być przesłana drogą internetową bądź telefoniczną. Niby czemu miałby się tego obawiać? Nikt przy zawieraniu umowy nie pyta przecież o hasło do konta bankowego :D Jeśli pyta o dziwne rzeczy to chyba łatwo się domyślić, że to przekręt.

Pewnie, dzwoń do nich i koszty przerzuć na siebie bo przecież infolinia darmowa nie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...