Jump to content
Wizjoner

Platforma Orange TV

Recommended Posts

Osobiście posiadam nc+, CP i Orange IPTV / Love.

W takiej kolejności wieszają się u mnie dekodery:

1. nc+ - dekoder wifiPremiumbox+ - kilka razy na tydzień.

2. Orange - dekoder Sagemcom WHD80 - raz na dwa tygodnie.

3. CP - dekoder Evobox - wcale.

Zauważyłem, że dekoder Orange wiesza się, gdy Internet się "zmniejszy", gdy centralka jest przeciążona. Tak chodzi bez zarzutów. Może osoby mające problemy mają za słaby internet?

Edited by Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.

Czy zbliża się jakaś roz****** na liście kanałów w Orange ?

Ze strony SK wynika,że nowa ESKA TV trafi na nr. 68,czyli między ZOOM TV a EUROSPORT 1 HD, czyli w kanały ogólnotematyczne, dlaczego nie w muzyczne?

Slot po 8TV byłby wolny, natomiast ESKA TV EXTRA ma trafić na nr. 679, gdzie obecnie jest HIP HOP TV, przecież po Esce TV byłoby wolne miejsce. 

Czyżby szykowali miejsce na NUTĘ ? 

Tam jest Kino Polska Muzyka obecnie :),  ogólnie rozwalona jest lista muzycznych  i ogólnotematycznych kanałów, TO!TV nie jest w muzycznych, a 2 kanały ZPR wciśnięte pomiędzy paczkę VIACOM, reszta rozsypana dalej, a kanały  WP, ZOOM, METRO i NOWA są między informacyjnymi a sportowymi, zamiast  przy kanałach takich jak TTV  czy Puls :) Troszke to głupie, bo po zmianie układu miało być czytelniej, teoretycznie jest,  pozostawiali luki, żeby można było coś tam dodać, ale jakoś nie potrafią tego wykorzystać.

Oni w ogóle nie myślą. Jak będę chciał słuchać muzyki to będę przeskakiwać +/- po kanałach z grupy muzycznej, a nie szukać na którym to numerku ktoś sobie wymyślił żeby dać Eskę - po prostu nie będzie przeze mnie brana pod uwagę.

Czy zbliża się jakaś roz****** na liście kanałów w Orange ?

Ze strony SK wynika,że nowa ESKA TV trafi na nr. 68,czyli między ZOOM TV a EUROSPORT 1 HD, czyli w kanały ogólnotematyczne, dlaczego nie w muzyczne?

Slot po 8TV byłby wolny, natomiast ESKA TV EXTRA ma trafić na nr. 679, gdzie obecnie jest HIP HOP TV, przecież po Esce TV byłoby wolne miejsce. 

Czyżby szykowali miejsce na NUTĘ ? 

Ee ktoś się chyba w SK pomylił, do Eska TV w artykule na SK już dołożyli 6 z przodu i jest 668 :)

Pewnie taka sama pomyłka z Eska TV Ekstra i zostanie na 684.

To już zostało wyjaśnione, na SK jest błąd, oficjalna strona Eski podaje, że ETE pojawi się w miejscu HIP HOP TV, może to tez jest błąd, pewnie pojawi się w miejscu Eska TV, a nowa Eska TV w miejscu 8TV, chyba,  że chcą dodać Nutę to wtedy może coś poprzekładają :)

No i na satelicie jest już i Eska TV i Eska TV Ekstra, ale  na Radio Freccia mi wyrzuca brak sygnału. U Was też tak czy tylko u mnie zwiało antenę?

Re: nieczestygość69, dzięki sprawdze co z anteną.

Edited by redviking

Przecież cały czas nie było.

Jedyne lekarstwo to uruchomić CNN wyłączyć i włączyć dekoder wyłącznikiem i dźwięk jest.

Ale jak zmienisz kanał na wyższy/niższy i wrócisz to znów dźwięku nie będzie.

Oczywiście kolejny restart dekodera i znów dźwięk jest, do kolejnej zmiany kanału.

Od kiedy "grzebali cos" na liście zagranicznych dodając Radio Freccia HD i Alice dźwięk na CNN powrócił normalnie, teraz znowu go nie ma , jak kiedyś :)

Nie wiem czy wy macie takie felerne modele dekoderów Orange , czy ja dostałem jakiś pokazowy :D

Czy już może jest możliwość wymiany dekodera UHD88 na nowy od Samsunga w trakcie trwania umowy? Ktoś tego dokonał ? Interesuje mnie również wymiana routera/modemu funbox 2.0 na najnowszy 3.0. 

Czy już może jest możliwość wymiany dekodera UHD88 na nowy od Samsunga w trakcie trwania umowy? Ktoś tego dokonał ? Interesuje mnie również wymiana routera/modemu funbox 2.0 na najnowszy 3.0. 

Wymiana możne nastąpić w trakcie trwania umowy ale wyłącznie tylko gdy migrujesz na światłowód ( Funbox 3.0 przeznaczony jest tylko do światłowodu i nie jest przystosowany do VDSL)

To z tego co mi wiadomo ten modem potrzebuje konwertera żeby podłączyć światłowód inaczej się nie da ale wracając do twojego pytania to najłatwiej wymienić sprzęt podczas migracji na Orange Love - Funbox 3.0 oraz dekoder Samsunga wymieniają automatycznie przy światłowodzie ( jeżeli nie masz tej usługi) a jeśli masz to tylko zostaje wizyta w salonie i negocjacje

Edited by rygiel1974

To tak jak pisałem wcześniej  przejście na Orange Love i wymiana automatyczna tym bardziej , że korzystasz z telewizji  (ja w tej chwili też jestem na etapie przechodzenia na Love jest to przynajmniej dla mnie korzystniejsze cenowo) być może wymienią bez zmiany usług ale osobiście wątpię

Edited by rygiel1974

No tak, ale na infolinii mówią, że w trakcie trwania umowy nie ma możliwości przejścia na Orange LOVE. Muszę czekać do końca umowy. 

Na liście jest, ale czy działa to nie wiem bo nie mam go wykupionego.

No tak, ale na infolinii mówią, że w trakcie trwania umowy nie ma możliwości przejścia na Orange LOVE. Muszę czekać do końca umowy. 

U mnie na odwrót dzwonił konsultant i twierdzi , że mogę przejść w trakcie umowy uzgodniliśmy wszystkie warunki i teraz czekam na realizację , dam znać jak to się skończy czy rzeczywiście zmienią mi umowę.

Mam światłowód 300mb podpisana umowa w listopadzie 2016.

Jak masz światłowód to na LOVE można przejść pod koniec umowy w okresie "utrzymaniowym".