Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukimann

Pokręcone z tymi pakietami.Mam pakiet bogaty , do którego mogę dokupić kanał...Atm Rozrywka.Śmiech na sali.

 

(chyba ,że zdecyduję się na pakiet extra, bagatela za ok.39 zł dla kilku kanałów.)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Poczekam cierpliwie..a nuż się okaże, że Atm Rozrywka zostanie udostępniony w jakości 4K.Po co psuć klientom IPTV niespodziankę? :D

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie kładą światłowód i tylko patrzeć jak się zacznie ruch w tej kwestii. Jednak chyba nie, żadnej TV internetowej. Mnie nie interesuje "prawie" dobry i płynny obraz tylko ma być płynna i ostra żyleta. Znajomi mają Netię. Wg mnie, lipa. Zresztą sami przyznają, że wtopili. Skusiła ich magia ceny.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie strasznie denerwuje, że w Orange IPTV tak się ociągają z dołączeniem wersji kanałów HD... Do tej pory nie miało to większego znaczenia, ale teraz jeśli chodzi o ligę światową i transmisje na kanale Super Polsat HD to nie ukrywam, że przydałby się update tego kanału do HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Zgodnie z warunkami umowy dostawca gwarantuje dostęp do tego kanału.Brak kanału czyli warunek nie został spełniony.Dotrzymanie warunków umowy wiąże obie strony. Dzisiaj ten kanał, jutro następny..Co ciekawe w umowie nie znalazłem informacji dot.takiej ewentualności a raczej postanowienia w silniejszym stopniu sankcjonujące klienta.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według UOKIK

"Wyłączenie kanału telewizyjnego z oferty danego operatora, bez względu na przyczyny (np. zakończenie nadawania kanału, nieprzedłużenie umowy nadawcy z operatorem), powoduje niekorzystanie zmiany w warunkach oferty z której korzysta klient. To z kolei oznacza, że konsument bez konsekwencji (kary) może rozwiązać umowę z operatorem, jeśli korzysta z pakietu w którym znajduje się wycofywany kanał. Dodatkowo operator ma obowiązek poinformowania z wyprzedzeniem swoich klientów o planowanym wyłączeniu kanału.”

Ale z tego co się orientuje musisz mieć konkretnie w umowie napisane " dostęp do kanału Universal Channel HD " , żeby przeszło, w przeciwnym wypadku Twoje szanse na wygraną są niskie ,oczywiście uwzględniając ze w umowie nie masz zapisu ,że przerwanie udostępniania użytkownikowi kanału spowodowane przez zakończenie nadawania kanału przez nadawcę lub przejście nadawania na inny system nie jest podstawą do rozwiązania umowy, od tego powinno się zacząć ;) .

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Ale z tego co się orientuje musisz mieć konkretnie w umowie napisane " dostęp do kanału Universal Channel HD " , żeby przeszło, w przeciwnym wypadku Twoje szanse na wygraną są niskie ,oczywiście uwzględniając ze w umowie nie masz zapisu ,że przerwanie udostępniania użytkownikowi kanału spowodowane przez zakończenie nadawania kanału przez nadawcę lub przejście nadawania na inny system nie jest podstawą do rozwiązania umowy, od tego powinno się zacząć ;) .

Czy skorzystam z takiej możliwości czas pokaże.Brak oficjalnego stanowiska nadawcy kanału i operatora.

Każdy ma prawo do swojej oceny, ale zdanie techników że telewizor jest za dobry na jakość sygnału TV jakoś mnie nie usatysfakcjonowało (tak na marginesie). Co do oferty IPTV, czekam na ruch Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Nie ma dużej różnicy w jakości "HD" na tych kanałach,z tym, że wypada to jednak na korzyść nc+.Najbardziej rozczarowuje jednak wyraźnie słabsza jakość HBO.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Światłowód.Dekoder ICU 100.Zmieniając operatora przy okazji zacząłem korzystać z nowego telewizora (przeskok z 32 na 55 cali) może to stąd to odczucie...Generalnie zauważyłem, że na pierwszym planie,przy ciemnym tle ,statycznym pojawiają się piksele i obraz traci na wyrazistości.Najbardziej zauważalne na HBO, AMC.Korzystając z np YouTube problem nie występuje. Zmiana dekodera, kalibracja telewizora nie pomogła. Po prostu technik stwierdził że jakość telewizora zbyt dobra na sygnał Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

(Udało się skalibrować funkcje odpowiedzialne za jakość obrazu w telewizorze.)

Przyznaję ,że obraz HD oferowany przez IPTV jest w b.dobrej jakości.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...