Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Bardzo proszę o informację czy obecna oferta Orange IPTV jest dostępna również dla użytkowników posiadających internet z kablówki od innego operatora? Szukam alternatywy dla mojej obecnej oferty, która jest [beep]nie droga, a niestety nie mam możliwości zainstalowania anteny satelitarnej. Reasumując: Czy posiadając internet światłowodowy mam możliwość wykupienia usługi Orange IPTV? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przed sobą ulotkę oferty Orange Love (Szybki internet + Telefon komórkowy + Telefon domowy + Telewizja Orange TV), ale mnie zainteresowała tylko telewizja. 

 

Wbiłem na ich stronę internetową, ale jest ona bardzo chaotyczna i właściwie wszystko w niej kręci się wokół Orange Love, a mnie osobiście bardziej urządzałaby tylko telewizja, a nie wszystko w jednym.

 

 

Dałoby się wziąć...

 

Pakiet Optymalny, Pakiet Bogaty i Pakiet HBO 

 

...???

 

Jeśli tak to ile by to w sumie kosztowało?

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według ulotki z lutego Bogaty kosztuje 29,90zł, a HBO 30zł

http://imgur.com/r11TJ4L

 

Pakiet Optymalny jest w cenie LOVE i kosztuje 89,90zł ( opłaty za wszystkie inne usługi stacjonarne zostają anulowane i płaci się tylko za LOVE, również utrzymanie łącza jest wliczone w cenę).

A jestem ciekaw ile kosztuje sam optymalny? 

 

Podpisałbym z nimi umowę na ten Love choćby teraz, na pniu, ale w mojej okolicy nie ma światłowodu z Orange haha.

 

Nie, nie mieszkam na z.a.d.u.p.i.u, bo internetów światłowodowych u mnie co nie miara, ale u prywaciarzy. Sam u jednego mam neta. 

 

Inne internety mnie nie interesują, bo nie będę się cofał w rozwoju. Jestem strasznie rozczarowany, bo ta oferta Love najbardziej by mnie urządzała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange LOVE można mieć również na ADSL/VDSL.

 

Samego Optymalnego nigdzie nie kupisz, ale jeśli interesuje cie jak to wygląda na fakturze, to proszę:

 

Optymalny: 24,90 zł

Internet: 47,21 zł

VOIP stacjonarny: 6,90 zł

Komórka nolimit: 10,00 zł

Utrzymanie łącza: 10,00 zł

Zniżka za e-fakturę: -5,01 zł

Zniżka za marketing telefoniczny: - 5,01 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie . Czy w najbliższym czasie Orange ma zamiar dodać kodowanie na kanały Polsatu, które mogłyby być na satelicie? Podobno Polsat wygrał przetarg na LM, chociaż jeszcze nieoficjalnie, a za 10 zł kanały Polsatu to świetna cena. :)

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasza pomoc nie poszła na marne  :beer:  prawdopodobnie już niedługo zostanę nowym "Oranje"  :mrgreen:

 

Biorę jednak ten internet jaki jest. Dziś zadzwonił do mnie konsultant i mnie przekonał.

 

Policzyłem sobie, że dotychczas za internet, telefon stacjonarny, komórkowy i telewizję płaciłem około 180 złotych. Teraz w Orange będzie to niecałe 150 zł. Jakoś 148 z kawałkiem. 

 

Jeśli chodzi o telewizję to wyszło mi, że stracę około 25 kanałów, a zyskam 20. Zamieniam ilość na jakość, gdyż wśród niż jest aż 8 kanałów (Planete+ HD, Eleven HD, Eleven Sports HD, nSport+ HD, Ale Kino+ HD, HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD), które bardzo mnie interesują. Natomiast wśród tych 25 które stracę jest takich 6 (Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News HD, Cinemax HD, Cinemax 2 HD, Golf Channel). Z tym, że zyskam również HBO GO więc w tej sytuacji Cinemaxy stają się zbyteczne, gdyż wszystko będzie tam. Stracę rzecz jasna Cyfrowy Polsat GO, ale nie żałuję, bo i tak nic tam ciekawego nie ma. 

 

Do tego internet do 80 mb, telefony (z mnóstwem promocji).

 

Jaranko. 

 

Teraz jeszcze kilka pytań, bo zapomniałem spytać konsultanta:

1) Czy będę mógł zrezygnować w dowolnej chwili z pakietu HBO jeśli go sobie wezmę? Czy mogę ten pakiet wypowiedzieć w niektórych miesiącach a później znowu do niego wrócić? 

2) Czy jest możliwość dołożenia do tego wszystkiego Cinemaxów, bo nie widzę ich na ulotce Orange Love?

3) Czy abonament za to wszystko mi nie wzrośnie jeśli przekroczę liczbę GB na smartfonie albo przekroczę liczbę minut w telefonie? W sensie czy ten abonament Orange Love jest stały i się nie zmieni? 

4) O co chodzi z tym niegwarantowanymi Elevenami? To znaczy, że one kiedyś znikną? I dlaczego w ofercie Orange brakuje Eleven Extra? Przyznam się, że fajnie mieć świadomość, że Eleveny wchodzą w skład większego pakietu, a nie są dodatkowo płatne jak np. w Cyfrowym Polsacie.  

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) z pakietu HBO można w dowolnej chwili zrezygnować i ponownie włączyć jeśli zamówisz go na umowę bezterminową (opłata miesięczna jest taka sama)

2) tak, pakiet Cinemax kosztuje 15 zł

3) Internet stacjonarny jest bez limitów, a jeśli chodzi o mobilny, to:
kwota abonamentu jest stała, ale jeśli przekroczysz limit GB to doliczą ci opłatę za kolejne progi. ALE możesz to wyłączyć, czyli po wykorzystaniu przyznanego pakietu GB nie będziesz ponosić dodatkowych opłat, jednak obniży ci się wtedy prędkość internetu. 

4) nie znikną, ale po prostu formalnie nie są częścią oferty (papierki)

 

Konkretne pakiety wypisałem w poście: https://forum.satkurier.pl/topic/4087-platforma-orange-tv/page-48?do=findComment&comment=1234212

Edytowane przez spello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym. Moglibyście mnie wtajemniczyć jakie są plusy, a jakie minusy IPTV w porównaniu do kanałów z satki? Chodzi mi głównie o jakość obrazu i dźwięku. Są jakieś różnice na korzyść IPTV lub odwrotnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Satelity (DTH) odbierasz tylko kanały z HotBirda w Orange , bo mimo " zeza" to dekoder i tak nie będzie widział kanałów z Astry (jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi), bo on pokazuje tylko te kanały, które "ma pokazywać odgórnie", jakość - zależy od montażu anteny i miejsca, możesz mieć problemy z odbiorem podczas złych warunków pogodowych, jeśli jesteś "we wrażliwej okolicy". Głównie chodzi tu o kanały TVN-u w HD, one potrzebują bardzo dobrego ustawienia czaszy. Minimalny spadek mocy, czy jakości sygnału podczas silnego wiatru może (ale nie musi, tak jak mówiłem to kwestia miejsca) skutkować tym, że wtedy będziesz miał działające wszystkie kanały oprócz TVN-ów. Na IPTV jest trochę stabilniej, a poza tym masz kanały oferowane przez Orange TV nadające z Astry: Trwam, MTV Dance, VH1 Classic, poza tym jeszcze paczka Polsatów Sport, Puls 2 HD i Polsat Doku, które to kanały nie będą na razie ( nie dotyczy oczywiście PS)(wg konsultanta Orange) w DTH.
Jeśli są niegwarantowane oznacza to, że nie możesz też wypowiedzieć umowy, gdy nagle znikną, a Ty będziesz oburzony... :D

Edytowane przez Barti
Zbędne nadużywanie klawisza spacji. Pomiędzy wyrazami dajemy tylko jeden odstęp (spację), a nie kilka, czy kilkanaście. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę uzupełnić : kanały , które są w kablówce a na satelicie nie : MTV Dance / MTV Hits / VH1 Classic / Duck Tv / Trwam / wszystkie Polsaty Sport / Dorcel Tv/ Dorcel XXX / Private / Hustler HD , Puls 2 HD ( na sat SD)

Polsat Doku HD/ Festival 4k ( tylko dekoder Samsung)/ Russia Today Documentary HD ( na sat SD) , brak w IPTV Trace Urban / Wp|

 

 

Jeśli masz wybór między kablówką a sat i chcesz ofertę Orange to lepiej wybierz kabel. ;)

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...