Jump to content
Wizjoner

Platforma Orange TV

Recommended Posts

Czy to normalne, że posiadając pakiet maksymalny (wziąłem na próbę), nie mam odkodowanych wszystkich kanałów? Na przykład Da Vinci Learning, czy niektórych polsatowskich?

Na stronie Orange , zmieniono grafiki  i zauważyłem , że do pakietów NC+ można dokupić kanały posiadając Orange Love 

Wg ich strony to posiadając pakiet nc+ można dokupić kanały Polsatu za 10 zł?

No niby tak, ale dzwoniłem na infolinię i tam powiedzieli , że trzeba posiadać Orange Love ,więc ja nic nie rozumiem. Ktoś ma Pakiet optymalny i nie może, a ktoś ma pakiet optymalny i Orange Love i może, na to wychodzi. :D

No ale nie można mieć Polsatów Sport w DTH i to rozumiem obowiązuje nadal?

Edited by fan tv

Ale te dwa pakiety można mieć w DTH, a tak napisali na stronie jakby do nich tez można było.

Dzisiaj już kilka razy mi zamroziło obraz na kanale TVN i u dziecka na Multiroom na kanale minimini+. Zamrożenie trwa w granicach 10 sekund. 

To jest jakaś masakra już. 

Najchętniej zerwałabym umowę, tylko ciekawa jestem jaka jest kara. 

Z tego co piszesz to stawiałbym na złą konfigurację po stronie orange a nie dekoder. Dekoder idealny nie jest ale jeśli po każdej wymianie problem nadal występuje to raczej konfiguracja jest zła. I tutaj należy z uporem maniaka zgaszać problem w orange aż w końcu przyślą kogoś ogarniętego kto rozwiąże twoje problemy.

Też kiedyś miałem podobny problem nie z tv a z internetem i po ok 6 miesiącach bardzo rozgarnięty technik ogarną wszystko i do dziś odpukać żadnych problemów.

A w orage twierdzili ciągle że to sprzęti że u nich wszystko w porządku ;)

Ale te dwa pakiety można mieć w DTH, a tak napisali na stronie jakby do nich tez można było.

No własnie i to jest zastanawiające , Przy optymalny jest opcja Polsatów ale już przy extra+ nie ma ...

Teraz to już się nazywa Extra bez plusa.

I jeszcze na tej liscie nie ma wszystkich stacji, które np. ja mam.

No własnie i to jest zastanawiające , Przy optymalny jest opcja Polsatów ale już przy extra+ nie ma ...

No bo prawie wszystkie kanały są juz w najwyższym pakiecie, nie dot. to stacji sportowych. Edited by fan tv

Moglibyście dać linka do tej strony/ listy, o której dziś piszecie?

Edit: Czemu dwa niższe moje posty, gdzie pytałem o kanał da vinci learning zostały usunięte bez słowa wyjaśnienia?

Edited by KERMIz

Dzisiaj byłam po zakupy w LiroyMerlin i na wejściu miła dziewczyna rozdawała balony i ulotki z reklamą pakietów LOVE. Mój 6 letni syn od razu podszedł do Pani chwaląc się, że mamy w domu pakiety Orange :) Podczas krótkiego spotkania i dyskusji zapytałam Panią jak wygląda przejście z Orange światłowód w trakcie umowy na pakiet LOVE. Pani nie była do końca pewna więc zadzwoniła do swojego przełożonego, który stwierdził, że taka opcja oczywiście istnieje. Ponoć mają do mnie dzisiaj w tej sprawie dzwonić. Ciekawa jestem, jakoś wszyscy konsultanci twierdzą, że takiej możliwości nie ma. 

Nie chcę Cię martwić Martusia, ale kierownik tej pani guzik się zna. Zadzwonią do ciebie z informacja, że nie ma takiej opcji :-/

Nastąpiły oprócz zmian jeśli chodzi o nowe kanały także korekty układu kanałów. 

Na pozycji 12 jest teraz CANAL+ HD

Pod 16 jest HBO HD

Pod 17 Wideo na życzenie

Pod 35 jest WP, zwane w Orange WP1

Pod 119 jest nSport+ HD

Pod 231 jest Ale Kino+ HD

Pod 339 jest Domo+ HD

Pod 340 jest Kuchnia+ HD

Usunięto MTV Polska SD, TVP 1 SD, TVP 2 SD, TVP INFO SD, Polsat SD, TVN SD, TVN 7 SD.

Edited by fan tv

HGTV HD też nie ma, Eleven Extra to samo.

Czy może mi ktoś potwierdzić czy poniższe listy kanałów są aktualne i się zgadzają?

DTH:

http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2003890/4103968538.pdf

+ Dodatkowo: MTV Polska HD, TVP Info HD, WP.

Teoretycznie według:

http://www.orange.pl/kid,4003782063,id,4004695611,article.html#oferta_menu są jeszcze: Arirang, Channel One Russia, RTR Planeta oraz Zest TV.

IPTV:

http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2003890/4103968368.pdf

+ Dodatkowo:

MTV Polska HD, TVP Info HD, Puls 2 HD.

Teoretycznie według:

http://www.orange.pl/kid,4003782063,id,4004695610,article.html#oferta_menu są jeszcze: RTR Planeta oraz Channel One Russia.

Mogę powiedzieć na temat DTH. 

Lista kanałów się raczej zgadza. Dodatkowo na poz. 12 dodali Canal+ HD, a na poz. 16 HBO HD. Zmieniły się też pozycje kanałów tematycznych nc+.

A kanałów obcojęzycznych jest dużo, dużo więcej niż na tej liście.

W DTH Arirang jest na pozycji 800 i jest, na 803 jest ciemność bo wyłączyli Das Erste.

Na IPTV zamieniono wersję Cartoon Network z SD na HD (pakiet optymalny).