Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lukis. Nie sądzę, aby problem z informacjami niedostępnymi wynikał z niewystarczającej siły internetu czy jakości połączenia ponieważ informacje o nastepnych programach (tych pod informacje niedostępne) zawsze się wyświetlają. Poza tym na icu100 można nagrywać do trzech kanałów i jeszcze oglądać tv. Czyli jednocześnie pobierac cztery pasma, więc pobieranie informacji tekstowych to przy tym pikuś.

Edytowane przez KERMIz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to dość często. W głównej tabeli z ramówką. Są też częste problemy z szybkim podglądem jaki obecnie się ogląda program, jakie powinno być oznaczenie wiekowe, co jest potem i co jest obecnie na innych kanałach przy nie przełączaniu kanału.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z technikami to jest ruletka i czasami ciężko trafić na takiego który wie o co chodzi albo któremu się po prostu chce.

Co do wymiany dekodera to zadzwoń na infolinię powiedz że UHD88 sprawia problemy i że bardzo ważna jest dla ciebie możliwość połączenia dekodera z routerem bezprzewodowo. Nie powinni robić problemów i wystawić zlecenie na wymianę na WHD80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia, szkoda, że nie zaczekałaś na dekodery 4K, tak jak ja to zrobiłem. Pamiętam, że pisałem Ci o tym na forum parę miesięcy temu. Teraz byś nie narzekała, bo ICU100 poza nieczęstym problemem z "informacje niedostępne" nie sprawia żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak pojawił się w lutym, musiałabym 3 miesiące czekać bez telewizji. Nie było takiej opcji. Spokojnie, jakoś się przemęczę do końca umowy. Na 100% zrezygnuję i wracam do nc+. Akurat po 2 latach gwarancja mojego bloku minie i będę mogła zainstalować satelitę na balkonie, bo niestety obecnie nie mogę, regulamin nie pozwala i byłam skazana na ten [beep] Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych kilku dniach z wymienionym dekoderem UHD88 póki co zero problemów. Zauważyłam nawet, że lepiej wygląda komunikacja z pilotem. Wcześniej co jakiś czas nie reagował jak należy, nawet dekoder przestawiłam wyżej aby mieć lepszy zasięg i nic to nie dawało. Teraz jest dużo lepiej. Oby tak dalej, może jednak się przekonam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Ty nie masz problemów nie oznacza, że inni nie mają. Ja mam porównanie z dekoderem nc+, które miałam nie dawno mediabox. 

Niestety jeśli dekoder się zawiesza podczas oglądania TV czy przewijaniu programów to nie jest normalne. Odpukać po wymianie dekodera działa bardzo dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...