Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ofercie SAT musisz mieć Canal+ w IPTV możesz wziąć pakiet bogaty za 29,90 i w nim masz eleweny. Bez konieczności posiadania Canal+

To niezle , Posiadam pakiet extra , musiałbym dokupić pakiet Canal+ Select za 39,90 i jeszcze eleveny ... Nie rozumiem dlaczego w ofercie SAT tak wszystko komplikują . Tak przy okazji słyszałem , że niektórzy mają w ofercie SAT pakiet bogaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic czekać mi pozostaje aż coś zrobią w kwestii dekoderów, lub ruszy program (choć wątpię) wymiany dekoderów na nowy ICU100, jak nie to na 99% nie przedłużę z nimi umowy tylko przejdę w 2018r na multimedie/upc albo nc+ jak spółdzielnia mieszkaniowa zlituje się i zgodzi się na umieszczenie anteny satelitarnej na balkonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie wytrzymałam i spisałam dzisiaj zgłoszenie na stronie Orange nt problemu z dekoderem UHD88. W dniu dzisiejszym 2x zawiesił mi się dekoder na kanałach TVN. Wszystkie kanały TVN przestały działać i pomógł dopiero reset urządzenia. Po kilkunastu minutach było to samo. Jakiś czas temu miałam podobny problem z kanałami, ale już nie pamiętam z którymi. 

Napisałam informacje, że oczekuję wymiany na WHD80 lub ICE100, choć wiem, że na 99% tego drugiego nie dostanę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie wytrzymałam i spisałam dzisiaj zgłoszenie na stronie Orange nt problemu z dekoderem UHD88. W dniu dzisiejszym 2x zawiesił mi się dekoder na kanałach TVN. Wszystkie kanały TVN przestały działać i pomógł dopiero reset urządzenia. Po kilkunastu minutach było to samo. Jakiś czas temu miałam podobny problem z kanałami, ale już nie pamiętam z którymi. 

Napisałam informacje, że oczekuję wymiany na WHD80 lub ICE100, choć wiem, że na 99% tego drugiego nie dostanę. 

Pytanie tylko czy warto brac whd80 

moze ma ktos i whd80 i uhd88 i moglby porownac ich działanie

Edytowane przez BoloLacznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadając pakiet podstawowy w Orange moge dokupić Canal+Select ?

Ja na początku miałem pakiet optymalny, do którego bez problemu dokupilem canal plus select.

 

Tak w ogóle to dziś przez infolinię dokupilem pakiet maksymalny na próbę. Jest o tyle fajnie, że przez trzy miesiące nic nie płacę i mogę w ciągu tych trzech miesiecy zrezygnować bez konsekwencji.

 

Mam jeszcze jeden problem. Posiadam najnowszy dekoder 4k icu 100 przez iptv światłowód. Ogólnie działa bez zarzutu poza jedną małą kwestią. Często zdarza się, że przy przelaczaniu kanałów, na planszy pokazującej co aktualnie leci na danym kanale, zamiast nazwy programu/filmu widnieje napis :" informacje niedostępne". Najdziwniejsze jest to, że na tej samej planszy, tytuł programu, który ma być po aktualnym zawsze jest wyświetlany. Ogólnie zastanawiam się, z czego wynika ten problem. Czasami plansza informacje niedostępne pokazywana jest na jednym szczególnym kanale a czasami na wielu pod rząd. Na ogół pomaga wyłączenie pilotem dekodera i ponowne wlaczenie, niemniej jest to trochę irytujące.

 

Czy zna ktoś rozwiązanie powyższego problemu? Co powinienem zrobić?

 

Dodam, że poza powyższym jestem raczej zadowolony z uslugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o dekodery - sam mam UHD 88, wynika stąd, że jestem szczęściarzem (taką większą, wymagającą restartu, "zwiechę" miałem tylko raz). Jeżeli już masz zmieniać, to najlepiej na Samsunga ICU 100 (już sama specyfikacja techniczna bije na głowę dotychczasowe dekodery Orange, a nawet i wiele dekoderów konkurencji zarówno kablowej, satelitarnej, jak i IPTV). Największym problemem jest konieczność dostępu do światłowodu.

A co do podstawowego i Canal+ - mimo że sam posiadam taki pakiet (w znaczeniu podstawowy, bez niczego ekstra), sam nie wiem. Raczej wiem o tyle, że jest to w zasadzie pakiet wycofany z oferty Orange.

 

A problem z informacje niedostępne - u mnie też się czasami zdarza. Wydaje mi się, że jest to kwestia jakości połączenia (czasami takie numery ze znikaniem EPG na niektórych kanałach [zwłaszcza tych, z których ponadprzeciętnie często nagrywałem] robi mi sprzęt od nc+).

 

W moim wypadku najchętniej zmieniłbym na pakiet Optymalny + Samsunga ICU 100 (obecnie posiadam ofertę w ramach automatycznego przedłużenia umowy), ale czekam na podłączenie klaki schodowej do światłowodu (który ma być wkrótce).

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...