Jump to content
Wizjoner

Platforma Orange TV

Recommended Posts

Przycina od paru dni ,zadzwonilem na 510100100 ,gosc wlaczyl tv  i u nich okazalo sie ze tez przycina  i jak to powiedzial "skontaktuje sie z nadawca"

Dość mocno to wkurzające. Myślałam, żę to u mnie coś nie tak jest bo np. mam tylko 100mb i net nie wyrabia na HD, choć zauważyłam to tylko na kanale Eleven. 

Nadawca tu nie ma nic do rzeczy. Moja siostra posiada UPC i u niej nic nie przycina. Orange [beep]a kolejny minus. 

Jak się nic nie polepszy to na bank nie przedłużę z nimi umowy. 

Edited by martusia83

U mnie na łączu 80M na Elewvenach zero przycięć - Orange IPTV

Może wina po stronie sprzętu lub konfiguracji?

U mnie na łączu 80M na Elewvenach zero przycięć - Orange IPTV

Może wina po stronie sprzętu lub konfiguracji?

jaki masz ? ja funbox 2.0 i uhd88

edit : dzis juz przycina mniej i bardzo sporadycznie ale co pare minut piksele zamarza i rusza dalej

Edited by BoloLacznik

Muszę sprawdzić na samsungu icu100. Dotychczas nie zauważylem, gdyż sportu akurat nie oglądam w ogóle :).

Muszę sprawdzić na samsungu icu100. Dotychczas nie zauważylem, gdyż sportu akurat nie oglądam w ogóle :).

ja prawie wylacznie :)

jakbys mogl na 122 kanal  na 5 - 10 minut ciekawe jak u Ciebie to bedzie

Wiadomo może coś z dostepnością kanału WP w Orange TV?

Przynajmniej powinni dodać do pakietów NC+ Ale z Orange różnie bywa... Kanałów Viasatu do tej pory nie dołączyli...

Witam .Mam pytanie odnosnie dzialania pakietu bogatego . Czy jest mozliwe dzialanie tego pakietu na neostradzie do 10mb . Bo jestem wlasnie w fazie podpjsywania nowej umowy i sprzedawca nie widzi przeciwwskazań mimo ze musiałem zerwac wczesniejsza umowe ponieważ pakiet nie działał. Chodzi mi w dużej mierze o kanaly eleven.

Wypowiedziałem umowę, do końca jeszcze 3 tygodnie a telefon milczy :) Tak czy siak już nie wezmę od nich więc może czytają w moich myślach :D

Witam .Mam pytanie odnosnie dzialania pakietu bogatego . Czy jest mozliwe dzialanie tego pakietu na neostradzie do 10mb . Bo jestem wlasnie w fazie podpjsywania nowej umowy i sprzedawca nie widzi przeciwwskazań mimo ze musiałem zerwac wczesniejsza umowe ponieważ pakiet nie działał. Chodzi mi w dużej mierze o kanaly eleven.

Skoro sprzedawca twierdzi, że się da to korzystaj póki można.

Wiele osób twierdzi, że w wersji satelitarnej jest maksymalnie pakiet Optymalny, ale na forum Nasz Orange widziałem post, że ktoś włączył ten pakiet na satelicie i działało.

W regulaminach również nie ma słowa, że pakiet Bogaty jest tylko w IPTV.

jaki masz ? ja funbox 2.0 i uhd88

edit : dzis juz przycina mniej i bardzo sporadycznie ale co pare minut piksele zamarza i rusza dalej

Mam ASUS DSL AC68U i do tego UHD88 oraz WHD80

Mam ASUS DSL AC68U i do tego UHD88 oraz WHD80

to ja juz nie wiem,gosc na 510100100 powiedzial ze widzi ze u niego tez przycina:)

w sobote bede mial wiecej czasu to obejze mecz Athletic-Real , zobacze moze faktycznie to cos u nich i ogarneli .

Mozliwe to jest w ogole ze na jakims dekoderze bedzie dobrze a na innym bedzie przycinac ?

P.s na uhd88 czesto u Ciebie wyskaskuje "infromacje niedostepne" zamiast nazwy programu ?

Edited by BoloLacznik

Dekodery UHD88 oraz WHD80 nie są najnowszym sprzętem jednak największy problem to słabe oprogramowanie do nich.

Sprzęt także może być przyczyną niepoprawnego odbioru. Na UHD88 często mam komunikat "informacje niedostępne"

Wymiana na nowego samsunga to u nich rzecz niemożliwa. Nie byłby to problem gdyby nie parowali karty i możnaby użyć jej we własnym sprzęcie.

Czy komuś z Was drodzy forumowicze, korzystający NIE z łącza światłowodowego udało się wymienić te nieudane dekodery na nowego Samsunga?

Chętnie bym wywaliła UHD88,  to jakiś dramat. Ciągle podczas przewijania reklam nagranych programów się zawiesza. Słychać dźwięk, a obraz stoi. Po wyjściu z nagrywarki programy podobnie się zachowują. Pomaga wyłączenia z prądu i włączenie ponownie. 

Masakra to Orange, dekoder do kitu, net jeszcze gorszy. 

Edited by martusia83

@Crystalic

Mi sympatyczna pani na infolinii powiedziała, że Samsung jest tylko dla tych, co mają światłowód, więc nie mogą mi go dać.

To chyba jednak nie byla kwestia dekodera. Obejrzalem mecz Athletic - Real na Eleven Sports (kanal 123) i wszystko bylo OK. Moze cos poprawili.

Edited by Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.