Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dość mocno to wkurzające. Myślałam, żę to u mnie coś nie tak jest bo np. mam tylko 100mb i net nie wyrabia na HD, choć zauważyłam to tylko na kanale Eleven. 

 

Nadawca tu nie ma nic do rzeczy. Moja siostra posiada UPC i u niej nic nie przycina. Orange [beep]a kolejny minus. 

Jak się nic nie polepszy to na bank nie przedłużę z nimi umowy. 

Edytowane przez martusia83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na łączu 80M na Elewvenach zero przycięć - Orange IPTV

Może wina po stronie sprzętu lub konfiguracji?

jaki masz ? ja funbox 2.0 i uhd88

 

edit : dzis juz przycina mniej i bardzo sporadycznie ale co pare minut piksele zamarza i rusza dalej

Edytowane przez BoloLacznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Mam pytanie odnosnie dzialania pakietu bogatego . Czy jest mozliwe dzialanie tego pakietu na neostradzie do 10mb . Bo jestem wlasnie w fazie podpjsywania nowej umowy i sprzedawca nie widzi przeciwwskazań mimo ze musiałem zerwac wczesniejsza umowe ponieważ pakiet nie działał. Chodzi mi w dużej mierze o kanaly eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Mam pytanie odnosnie dzialania pakietu bogatego . Czy jest mozliwe dzialanie tego pakietu na neostradzie do 10mb . Bo jestem wlasnie w fazie podpjsywania nowej umowy i sprzedawca nie widzi przeciwwskazań mimo ze musiałem zerwac wczesniejsza umowe ponieważ pakiet nie działał. Chodzi mi w dużej mierze o kanaly eleven.

Skoro sprzedawca twierdzi, że się da to korzystaj póki można.

Wiele osób twierdzi, że w wersji satelitarnej jest maksymalnie pakiet Optymalny, ale na forum Nasz Orange widziałem post, że ktoś włączył ten pakiet na satelicie i działało.

W regulaminach również nie ma słowa, że pakiet Bogaty jest tylko w IPTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ASUS DSL AC68U i do tego UHD88 oraz WHD80

to ja juz nie wiem,gosc na 510100100 powiedzial ze widzi ze u niego tez przycina:)

 w sobote bede mial wiecej czasu to obejze mecz Athletic-Real , zobacze moze faktycznie to cos u nich i ogarneli .

Mozliwe to jest w ogole ze na jakims dekoderze bedzie dobrze a na innym bedzie przycinac ?

 

P.s na uhd88 czesto u Ciebie wyskaskuje "infromacje niedostepne" zamiast nazwy programu ?

Edytowane przez BoloLacznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery UHD88 oraz WHD80 nie są najnowszym sprzętem jednak największy problem to słabe oprogramowanie do nich.

Sprzęt także może być przyczyną niepoprawnego odbioru. Na UHD88 często mam komunikat "informacje niedostępne"

Wymiana na nowego samsunga to u nich rzecz niemożliwa. Nie byłby to problem gdyby nie parowali karty i możnaby użyć jej we własnym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym wywaliła UHD88,  to jakiś dramat. Ciągle podczas przewijania reklam nagranych programów się zawiesza. Słychać dźwięk, a obraz stoi. Po wyjściu z nagrywarki programy podobnie się zachowują. Pomaga wyłączenia z prądu i włączenie ponownie. 

Masakra to Orange, dekoder do kitu, net jeszcze gorszy. 

Edytowane przez martusia83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jednak nie byla kwestia dekodera. Obejrzalem mecz Athletic - Real na Eleven Sports (kanal 123) i wszystko bylo OK. Moze cos poprawili.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...