Jump to content
Wizjoner

Platforma Orange TV

Recommended Posts

Extra + jest aktywowany tylko w technologii satelitarnej, podobnie jak pakiety z C+

Jesteś tego pewny ? Czytałem nawet w tym temacie posty ludzi, którzy mają Extra+ w IPTV. Może coś się niedawno zmieniło i aktualnie już nie aktywują ?

A jeśli znajomy posiada pakiet optymalny już go ma 4 miesiące bodajże to może zamowic podczas umowy multi+ ?

Edited by kotik231

Jesteś tego pewny ? Czytałem nawet w tym temacie posty ludzi, którzy mają Extra+ w IPTV. Może coś się niedawno zmieniło i aktualnie już nie aktywują ?

Po staremu, czyli połowa zeszłego roku można było, potem nie, a w obecnej ofercie Nowa telewizja od Orange (bodajże od października 2016) na satelicie można je tylko aktywować.

Co do Multi + - 1 mies. darmowy, potem 5 zł

Kilka razy próbowałem i za każdym razem mówiono, ze dla Comfort+ zakup Canal+ kosztuje prawie 80 zł. Paranoja, jak oni traktują stałych klientów.

Nie ma co się dziwić. :) Tracą klientów, bo biorą ceny z kosmosu. Za niedługo stracą LM, chyba że połączą siły z Eurosportem, bo stracili Bundesligę, wiec pewnie o coś będą walczyć. :)

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.

Nie ma . A tak wgl Pakiet Bogaty można mieć w IPTV i Sat ? I tak patrząc w kanałach lepszy jest pakiet extra+ od bogatego ale te Eleveny gdyby były dostępne to dużo daje :) Ale oczywiście są niegwarantowane ...

Edited by xShandyyy

Eleveny jako niegwarantowane. :D Czyli co 10 klient IPTV, czy też Sat dostanie Eleveny. :)

To nie tak działa - każdy dostaje w pakiecie, ale w każdej chwili mogą te programy z pakietu wycofać.

To nie tak działa - każdy dostaje w pakiecie, ale w każdej chwili mogą te programy z pakietu wycofać.

Raczej nie powinni tego zrobić. Cena 29 zł i eleveny które kosztują 15 zł :) Dość przyzwoicie.

Edited by xShandyyy

FOX Comedy HD nadal u mnie działa pomimo, że promocja skończyła się wczoraj.

FightBox HD działa już kilka miesięcy promocyjnie i to wychodzi na to, że to może to taka rekompensata za stratę Polsatu Sport News i Orange Sport.

Edited by fan tv

No wiem, ale tak to wygląda. Ja bym wolał Eurosport 2 albo Eleven za te 15 zł bez Canal+.

Edited by fan tv

Bo tam trochę inaczej wygląda sprawa z kanałami, np. z Elevenami.

Nie ma . A tak wgl Pakiet Bogaty można mieć w IPTV i Sat ? I tak patrząc w kanałach lepszy jest pakiet extra+ od bogatego ale te Eleveny gdyby były dostępne to dużo daje :) Ale oczywiście są niegwarantowane ...

W sat możesz miec tylko optymalny od Orange, wszystkie wyższe pakiety są od NC+. Swoje pakiety powyżej Optymalnego Orange ma tylko w IPTV.

W tej całej tv Orange (w połączeniu z usługami telewizji i internetu) mankamentem dla mnie jest to, że nie przeszli na moduły zamiast wciskać dodatkowe skrzynki. Podpisać umowę na telewizję na dany pakiet z ewentualnymi bonusami i dostać moduł do zainstalowania w TV - to byłoby mega dobre rozwiązanie, jeśli w ofercie Orange znajdują się kanały polsatowskie, jak i C+... :) Właśnie z powodu dodatkowej "skrzynki" (dekoder nastawiony ino na HotBirda, bez Astry... :/) i konieczności połączenia kablowego z netem (który znajduje się w innym pokoju) - w zasadzie płaciło się, a nie używało ;) - rodzice postanowili zrezygnować z całej tej telewizji... :)