Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na infolinii powiedziano mi, że jest możliwość zakupienia pakietu EURO 2016 na czas mistrzostw na stronie NC+ na moją platformę Orange TV. Nie mogłem znaleźć żadnego info więc zadzwoniłem na infolinię NC+ i oni zszokowani bo pierwszy raz coś takiego słyszą i że ten pakiet mogą sprzedać tylko abonentom NC+. Coś źle zrozumiałem? Ale przecież Orange nie promowało by NC+ jeżeli oni by nic nie zyskali na tym więc wydaje mi się, że dobrze. W sensie, że kupuję te 2 kanały na czas euro w platformie Orange TV. Wiecie coś na ten temat?

 

e: już mam info :)

 

 

Klienci usług Neostrada z Telewizją i Funpack mogą zamówić czasowy dostęp
do Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016 w Orange.

Oferta polega na możliwości korzystania w okresie od 10 czerwca do 10 lipca 2016 r. z kanałów Polsat Sport 2, Polsat Sport 3
na których będą transmitowane wszystkie mecze Euro 2016.

Jednorazowa opłata za uzyskanie dostępu do kanałów Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 wynosi 99 zł.

Dostęp do kanałów Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 nastąpi w ciągu 2 godzin dla zamówień złożonych w godzinach 6-22.
Dla zamówień złożonych w godz. 22-6 dostęp zapewnimy do godz. 8. Klient zostanie poinformowany SMS-em o aktywacji dostępu. Zamówienia można dokonać pod bezpłatnym numerem 801 234 567 lub 510 100 100 (opłata według cennika).

Szczegóły transmitowanej treści:
• Wszystkie 51 meczów na żywo bez żadnych przerw reklamowych!
• Ponad 200 godzin relacji na żywo w ciągu miesiąca!
• Ekskluzywne materiały z meczów i pobytu reprezentacji Polski we Francji!
• Wielogodzinne studia z obszernymi analizami!
• Najlepsi komentatorzy, eksperci i goście specjalni!
• Relacje pokazujące atmosferę panującą we wszystkich meczowych miastach Francji!

 

Edytowane przez toporek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni już sami nie ogarniają tego wszystkiego.

Miałem z nimi ostatnio "ciekawy" przypadek.  Otóż jak co weekend lubię pooglądać piłkę nożną. Włączam Eleven... a tu wsio zakodowane. Nerwowo skacze po kanałach i wszystko inne też zakodowane. No nic..Zrobiłem restart dekodera,wyjąłem i włożyłem kartę. Dalej nic. No to przełączyłem na Kanał Aktywacyjny a potem na TVP 1 HD . Myślę sobie : dwa dni nie włączałem dekodera-powinien złapać uprawnienia. A tu nic się nie dzieje. Po godzinie zdzwonię na tą ich infolinię. A tam każą mi powtórzyć to co zrobiłem wcześniej z dekoderem. Następnie "wysłali " nowe uprawnienia. Po kilku minutach pojawił się obraz....no ale dalej nie ma Eleven.....WTF ? Okazało się że reaktywowali mi pakiet podstawowy :D Dzwonię drugi raz z zapytaniem o co chodzi. I gdzie jest mój pakiet ?(Bogaty) i niech do [beep]y go reaktywują (!) Otrzymałem odpowiedź której nie spodziewał się nikt : "Nie możemy przeprowadzić ponownej reaktywacji gdyż system pozwala to robić tylko raz na dwa dni !!!!" :D No co ? Nie wytrzymałem i wyzwałem ich na czym świat stoi i rozłączyłem się. Po kilku godzinach włączam dekoder. Patrzę-a tu są już wszystkie kanały z mojego pakietu łącznie z Eleven.   Czyli jednak można ? Orange. Suma sumarun mecz mi przepadł i magazyn ligowy.  Musiałem obejrzeć powtórki. Ale wiadomo-to już nie to samo.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalator, który wymieniał mi funboxa 2 powiedział, że niebawem będzie nowy dekoder Samsunga do Orange TV. Czy ktoś ma więcej informacji ?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie coś nie ma tych kanałów na Orange a tak jak wielu mówiło dostęp jeżeli się zamówi do 22 ma być do 2 godzin :) I co tam, leci coś na nich wprowadzającego? Czy brak sygnału? Dostęp w sumie od 10.06 ale przy podobnych akcjach często wcześniej włączali jakieś intra czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...