Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, erwinsans napisał:

W końcu można kupić eleveny jako same kanały za 15 zł bez lojalki. Eleven 3 podobno ma każdy kto ma iptv. 

 

HBO też podobno bez lojalki za 25 zł. 

 

Brak tylko listy kanałów w pakiecie OL Extra. 

 

Opcja OL Extra obejmuje dotychczasowy pakiet Bogaty + kanały Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu ‎2019‎-‎04‎-‎11 o 09:27, erwinsans napisał:

Można już w Orange podłączyć maksymalnie 4 dekodery i mogą być wszystkie SAMSUNG ICU.

Jako Multiroom można też już mieć SAMSUNG ICU 100 za 10 zł miesięcznie.

 

Oczywiście tylko na światłowodzie. Na miedzi na prędkości do 80Mb/s nadal max dwa dekodery i inne niż ICU100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2019 o 09:27, erwinsans napisał:

Można już w Orange podłączyć maksymalnie 4 dekodery i mogą być wszystkie SAMSUNG ICU.

Jako Multiroom można też już mieć SAMSUNG ICU 100 za 10 zł miesięcznie.

Cześć,

 

Skąd ta informacja?  Byłem wczoraj w salonie i nic takiego nie ma jeszcze miejsca, są tylko takie plany.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie pakietów dodatkowych w Orange TV. Mam od 2lat Orange Love, więc powoli kończy mi się umowa, z tego też powodu zaczynają się telefony z ofertami. Teraz miałem podstawę plus pakiet Polsatu 10zł/miesięcznie. I mam pytanie czy taka opcja nadal jest możliwa? Widzę, że teraz pakiet Polsatów jest w tym pakiecie za 150zł/m, natomiast ciężko znaleźć opłaty za dodatkowe pakiety, dawniej były Canal+, nc+, Polsat, HBO, teraz znalazłem coś takiego https://www.orange.pl/kid,4003782063,id,4004061634,title,Opcje-dodatkowe,helparticle.html ale nie wiem czy to aktualne? Canal+ za 80zł (???!!!), no i nie widzę pakietu Polsatu... Czy ktoś się orientuje jak to z tym Polsatem? Zależy mi na Polsacie Sport, czy jest opcja nadal samego pakietu Polsatu czy trzeba wziąć ten pakiet za 150zł/m? Od osoby co dzwoniła z ofertą, to mimo, że gadał, gadał, gadał, to na pytanie czy w tym co proponuje będę miał Polsat Sport (mimo zadania pytania dwukrotnie), nie otrzymałem jasnej odpowiedzi, więc coś czuję, że próbował mnie wkręcić w ofertę bez tego pakietu Polsatu, a co lepsze płaciłbym więcej niż przez ostatnie 2lata z tym pakietem. Ktoś się orientuje jak to z tymi pakietami dodatkowymi jest i jak to jest z pakietem Polsatu? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...