Skocz do zawartości

Platforma Orange TV


Wizjoner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na kanale 806 w tepsianym IPTV pojawiła się testowa emisja multimedialnej wersji Orange Sport Info - minimalizacja/maksymalizacja okna kanału, zakładki wiadomości, programy, dodatki, wideo czyli swego rodzaju próba połączenia kanału OSInfo z telegazetą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś jakie programy są testowane na kanałach 802 Test SD, 807 Test SD2, 808 Test SD3, u mnie wyświetla się informacja: Ten kanał jest niedostępny w twoim abonamencie Może u kogoś kto posiada pakiet M lub L jest obraz? Ciekawe kiedy dołączą TVP Sport i czy będzie w pakiecie podstawowym czy dodatkowo płatnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) czy po wykupie kanału są ograniczenia z rezygnacją ? np wykupić tylko na maj ??

Jeśli zdecydujesz się na dalsze korzystanie z Orange Sport to podpisujesz umowę na czas określony 12-miesięczną.

Zrezygnować,zerwać umowę zawsze możesz ale w grę wchodzą konsekwencje opisane w umowie.

 

(...)u mnie wyświetla się informacja: Ten kanał jest niedostępny w twoim abonamencie Może u kogoś kto posiada pakiet M lub L jest obraz?

Korzystam z pakietu L w ramach IPTV. U mnie na wspomnianych kanałach też widnieje plansza z identyczną informacją. Jedynie na kanale 806 jest testowana wspomniana multimedialna wersja OS Info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam neo z tv 1mb za 69msc, i orange sport do kwietnia. czy jak wykupię ten kanał to będe płacił 10 czy 14 msc?

 

dobre pytanie, na stronie znalazłem tylko info, że orange sport kosztuje 10 zł przy abonamencie w promocji i 14 zł bez promocji, ale nie wiem jak to dokłądnie będzie w Twoim przypadku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie TP (http://www.tp.pl/b/binaries/PL/358261/k ... 859965.pdf) jest najnowszy spis programów kanałów telewizyjnych gdzie w grupie sport na kanale 67 pojawił się ... TVP Sport stan na 4 maja 2009. Ciekawe do jakiego pakietu wejdzie ten program? Nie sądzę aby był w pakiecie podstawowym, stawiam na pakiet L czyli najdroższy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak dla mnie antena za 1,22 to nie jest argument, bo gdyby tej anteny nie było za symboliczną złotówkę to sądzę że nikt by się nie skusił na tą platformę.

Jak dla mnie ktoś z TP powinien usiąść dopracować a dopiero potem to wprowadzać na rynek, Ja osobiscie jestem zawiedzony, dekoder kolor(brak słów), fakt że musi być połączenie z LIVEBOXEM?( tego nie da się logicznie wytłumaczyć), menu dekodera fatalne, włączanie ok 1,5 minuty, brak reakcji na pilota- non stop,

a powiedzmy szczerzę ja musze płacić 14 zł za orange i miec satelitę bo INNYCH MOŻLIOWŚĆI TECHNICZNYCH NIE MA, więc dlaczego jako klient TP taki sam jak inny muszę płacić za ten sam kanał WIĘCEJ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) powiedzmy szczerzę ja musze płacić 14 zł za orange i miec satelitę bo INNYCH MOŻLIOWŚĆI TECHNICZNYCH NIE MA, więc dlaczego jako klient TP taki sam jak inny muszę płacić za ten sam kanał WIĘCEJ ?

Pomimo że korzystam z tepsianego IPTV od dłuższego czasu , bo od września ubiegłego roku również powinienem sobie pobiadolić. Za OS płacę od samego początku 14 PLN, bo w chwili gdy podpisywałem umowę nie obowiązywała jeszcze promocja na tańsze pakiety tp.. Podobnie rzecz się ma z ponoszonymi przeze mnie wyższymi opłatami za pakiet L niż nowi użytkownicy neostrady+tv a jak do tego dorzucę brak możliwości skorzystania z ulgi za internet (korzystam z multipakietu) to powinienem się chyba rozpłakać. :)

Jesienią kończą mi się obowiązujące umowy na pakiety tv i o ile obowiązywać będą nowe promocje (może aktualna na tańsze pakiety) skorzystam z okazji bo poza ceną jak do tej pory na to co zaoferowała mi tepsa nie mogę narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

dzisiaj pojawiła się aktualizacja oprogramowania w platformie orange przez satelite :D

zdenerwowało mnie to, że napisali wszystkie programy wielkimi literami a nie tak jak było wcześniej, że pierwsza z dużej a reszta małą

Usunięto z listy Polsat News.

Pojawiła się zakładka płatności ale narazie niedostępne.

I najgorsze Dalej nie ma przewodnika po programach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...