Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz 2 karty cameleon, czy starą wersję multiroomu - 2 moduły : matkę i córkę, które trzeba co określony czas razem "parować"?

jak 2 osobne karty cameleon to kup cokolwiek z czytnikiem uniwersalnym - fergusona, ten nbox itp.

 

edit

Jak nbox nie przerobiony na E2 to ja bym nie brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu sobie nie wymieniłeś kart była swego czasu akcja w cyfrze wymiany kart na zwykłe jak odchodzili od tych kart po wielu problemach własnie z dekoderem sagem , teraz zostaje ci wybranie płatnej opcji w postaci zakupu dekodera HD . Z tymi kartami chodziły bez błednie opticumy X403 fajny stabilny soft , i dobry jakościowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz też może iść do punktu i od ręki mu wymienią na cameleony :!:

 

a czemu sobie nie wymieniłeś kart była swego czasu akcja w cyfrze wymiany kart na zwykłe jak odchodzili od tych kart po wielu problemach własnie z dekoderem sagem , teraz zostaje ci wybranie płatnej opcji w postaci zakupu dekodera HD . Z tymi kartami chodziły bez błednie opticumy X403 fajny stabilny soft , i dobry jakościowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TheMikeL

Panowie, jak to jest z tym multiroomem - jak zamawiałem, to miła pani mówiła, że będę go miał do końca mojej umowy głównej w tej cenie (umowę główną mam do końca lipca tego roku). Tymczasem wraz z dodatkowym dekoderem dostałem dokumenty, w których jest napisane, że multiroom mam na 12 miesięcy. Mam zamiar złożyć wypowiedzenie umowy głównej (wiadomo dlaczego) - co jednak z multiroomem, skoro jest niby na 12 miesięcy, gdyby doszło do rozwiązania umowy głównej pod koniec lipca? O przedłużaniu umowy głównej podczas domawiania multiroomu nie było mowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TheMikeL

Spytałem właśnie doradcę nc+ i nic nie zostało przedłużone, a kłopotu nie ma tym bardziej. Mogę w lipcu wypowiedzieć i zakończyć umowę beż żadnych kar związanych z multiroomem lub przedłużyć w ramach innej promocji. 12 miesięcy multiroomu wiązałoby mnie tylko wtedy, gdybym pod koniec lipca nie wykonał jednej z tych dwóch czynności, a wiadomo, że tak się nie stanie. Temat zakończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to jest z tym multiroomem - jak zamawiałem, to miła pani mówiła, że będę go miał do końca mojej umowy głównej w tej cenie (umowę główną mam do końca lipca tego roku). Tymczasem wraz z dodatkowym dekoderem dostałem dokumenty, w których jest napisane, że multiroom mam na 12 miesięcy. Mam zamiar złożyć wypowiedzenie umowy głównej (wiadomo dlaczego) - co jednak z multiroomem, skoro jest niby na 12 miesięcy, gdyby doszło do rozwiązania umowy głównej pod koniec lipca? O przedłużaniu umowy głównej podczas domawiania multiroomu nie było mowy.

 

multiroom to usługa dodatkowa do umowy głownej.

Z usługi multiroom możesz zrezygnowac w każdej chwili bez rozwiązywania umowy głownej i nie płacisz kary za rezygnację z multiroom.

Wzięcie multiroom nie przedłuża czasu trwania umowy głownej. Konczy ci się umowa głowna także konczy ci się opcja dodatkowa tj. multiroom.

Przy przedłużaniu umowy głownej przedłużasz opcję multiroom na ten sam okres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

tweed77@: Tak jest w przypadku usługi MR dla klientów starej C+, natomiast w przypadku nowych klientów nc+ lub klientów zmigrowanych na sprzęcie ADB usługa MR obwarowana jest okresem minimalnym 12 lub 18 miesięcy (w zależności od podpisanego aneksu o świadczenie usługi multiroom) i nie ma możliwości wcześniejszego wypowiedzenia usługi multiroom :-( Wystarczy przeczytać dokumenty który się podpisuje :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...