Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@PawelTSWmiałem na myśli np.  mniej niż X m-cy. W moim przypadku było to 11 m-cy i bez problemu wymieniono box+ na ultrabox+ 4K. 
 

Innego wytłumaczenia nie widzę dlaczego jednym od ręki wymieniają a innym już nie chcą, mimo że mają główny Ultrabox+ 4K. 

Edytowane przez extor
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2022 o 21:08, ircios napisał:

Jako główny to bez problemu. Tu chodzi o dodatkowy do MR.  Wtedy 15 bez dysku.

Temat dotyczy multiroomu. Wypowiedziałem się w temacie dekodera do multiroom. Główny 4k posiadam dla twojej informacji od 08.2018r. Czego znowu nie zrozumiałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu? Lepiej już nie pisz, bo teraz to już Ciebie wcale nie rozumiem i chyba nie mam zamiaru. Nie interesuje mnie co i od kiedy masz. Nie ma dekodera dodatkowego 4k do MR za 5 zł. Jak już to 15 bez dysku. Chyba, że prawisz o tym, że dodatkowo do 10zl dopłacasz  5 za dekoder. Jeśli tak, to pisz że zrozumieniem. Jeszcze coś? 

W dniu 15.03.2022 o 20:58, zuchu napisał:

Umowę posiadam do końca sierpnia br. W minioną sobotę bez problemu wymienili mi z wifipremium na 4k. Opłata miesięczna 5zł.

To brzmi jakbyś wymienił główny dekoder. 🤣

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bo nie orientuje sie w temacie. Mamy z ojcem multiroom na starych zasadach 2 karty. Niedlugo konczy sie umowa, ponoc juz nie mozna bedzie uzywac tych dwoch kart jak dotychczas. Nie mieszkamy obecnie w 1 domu. Czy jest jakas opcja abym mogl  u siebie ogladac oddzielnie czy dekodery lacza sie po wifi w 1 domu, bo nie zbyt wiem jak to teraz sie odbywa, a gosciu w salonie nc powiedział, ze jest opcja to jakos załatwic..hm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shidishi16 Tak możesz przedłużyć obecną umowę tylko na głównym sprzęcie bez Multiroom lub wziąć opcję z przejściem na Multiroom na nowych zasadach utrzymany nadal bez opłat miesięcznych. Niezależnie od tego, czy główną umowę przedłużysz z Multiroom, czy bez, to przysługuje Ci w ramach procesu likwidacji niezależnego MR post Cyfra+ zawarcie dodatkowej niezależnej umowy na specjalnych warunkach z dwóch dostępnych opcji w ramach promocji MultiHouse. Pierwsza opcja to oferta niezależna na pakiet Extra+ za 10 zł/m lub druga opcja z pakietem Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 35 zł/m. Do tej dodatkowej umowy specjalnej możesz otrzymać za free bez opłat miesięcznych moduł CAM CI+ ECP lub dekoder wifiBox+ lub WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB. W przypadku dekodera 4K UltraBox+, to przy tej specjalnej umowie jest on płatny 5 zł/m bez dysku lub 10 zł/m z dyskiem.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shidishi16są jeszcze inne opcje np. z zachowaniem jednej z powyższych kart ale wymagają one znajomości tematu. Opcja z nowym multiroom też jest możliwa po spełnieniu określonych warunków i odpowiedniej konfiguracji. Jeśli chcesz się bawić w wynajmy sprzętu, to musisz przeliczyć czy opłaca Ci się dodatkowo miesięcznie im płacić.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dobralem do swojej umowy multiroom z wifiboxem. Po pojawieniu sie tej opcji na moim koncie wszystkie prognozy platnosci oszalaly. Teoretycznie powinienem placic 10zl wiecej. W strefie c+ prognozy platnosci wzrosly z jakiegos powodu o 20zl. Na dokumencie z prognozami ktory otrzymalem w punkcie wartosci prognoz pozostaly takie same jak przed dobraniem multiroomu czyli teoretycznie multiroom wychodzi 0zl. Dzwonilem do punktu i na infolinie kilka razy. Kazdy udzielal innych odpowiedzi. Ostatnie info jakie otrzymalem to potwierdzenie 0zl za multiroom jednak nie potrafiono mi powiedziec dlaczego prognozy w strefie wzrosly o 20zl. U nich w systemie tego nie widac. Moze ktos z Was spotkal sie juz z czyms takim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na dekoderze wifibox+ dzialajacym w multiroom powinienem miec dostep do serwisow vod ? Po nacisnieciu przycisku vod pojawia sie info " Pobieranie danych...Aby korzystac z serwisow internetowych dekoder musi pobrac dodatkowe dane. Aktualizacja moze potrwac do 25 min" Po wcisnieciu przycisku "OK" (pobierz aktualizacje) pojawia sie plansza "Blad polaczenia. Nie udalo sie pobrac aktualizacji" Chcialbym sie dowiedziec czy vod powinien dzialac w multiroom czy tez nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...