Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie, nawet ten co ma premium wifibox+ moze dostac mydelniczke, w tym tygodniu juz wydalismy taka konfiguracje.

 

Sprawdź dokładnie czy taka oferta istnieje w nc+.

 

Dekoder wifi Premiumbox+ w usłudze Multiroom obsługuje dekodery wyłącznie dekodery wifiBOX+ oraz Sagemcom DSI-83 i DSI-87. Tzw. "mydelniczka " (BOX+: http://ncplus.pl/Oferta/Dekodery/BOX-HD-PVR-ready) nie współpracuje z tym dekoderem.

 

Pozdrawiam.

 

STB&OTT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sklep RTV-SAT

Konsultant mial racje, jeszcze niedawno byla mozliwosc wymiany np. Pace na Premiumboxa i pozostawienia 2 niezalezeznych kart, teraz taka mozliwosc zostala zablokowana.

 

Jesli ktos chce zrobic upgrade swojego dekodera na Premiumboxa musi zdac stare karty i otrzymac nowy MR na zasadach nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant mial racje, jeszcze niedawno byla mozliwosc wymiany np. Pace na Premiumboxa i pozostawienia 2 niezalezeznych kart, teraz taka mozliwosc zostala zablokowana.

 

Jesli ktos chce zrobic upgrade swojego dekodera na Premiumboxa musi zdac stare karty i otrzymac nowy MR na zasadach nc+

 

A skąd takie cudowne info? Co to ma być? Szantaż? A może nowy sposób, aby nieświadomych abonentów naciągnąć na kasę, utrudnić odbiór i pozbawić swobody w korzystaniu ich super premium oferty. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połowie czerwca postanowiłem zamienić dotychczasowy MR z dwiema (główna + dodatkowa) niezależnymi kartami cameleon na MR Standard z WiFi Premium oraz dwoma WiFi Box-ami. Udałem się do APSu gdzie najpierw zwróciłem obie karty a następnie jedną z nich (główna) oddano mi z powrotem w parze z WiFi Premium Box-em, do dekoderów dodatkowych wydano dwie inne (używane) karty cameleon. Wszystkie te karty działają w niezależnych odbiornikach oraz w moim WiFi Premium a także w WPB mojej mamy.

Podsumowując zamieniłem 2 cameleony na 3. Koszt operacji to opłata aktywacyjna za 2 WiFi Boxy - 98 zł i co mc 25 zł (5+10+10) za 3 dekodery więcej do abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nt MR. Obecne dekodery wi-fi nie wymagaja polaczenia kablem sieciowym miedzy dekoderami, tylko kablem TV. W opcji MR Premium jest podobnie?

A co w przypadku 2x MR (tzn jeden glowny i dwa dodatkowe). Mozna jeden dodatkowy dekoder ustawic jako Premium (odtwarzanie VOD itp) a drugi dodatkowy- tylko karta wkladana do TV?

 

andgoldi, to co masz w sumie? Jeden glowny + 3 dodatkowe?

Bo jesli masz glowny plus dwa dodatkowe to cena chyba powinna wynosic 5+15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nt MR. Obecne dekodery wi-fi nie wymagaja polaczenia kablem sieciowym miedzy dekoderami, tylko kablem TV. W opcji MR Premium jest podobnie?

A co w przypadku 2x MR (tzn jeden glowny i dwa dodatkowe). Mozna jeden dodatkowy dekoder ustawic jako Premium (odtwarzanie VOD itp) a drugi dodatkowy- tylko karta wkladana do TV?

 

Multiroom premium - max. jeden dekoder dodatkowy. Dekodery z wbudowanym wifi nie wchodzą w grę w multiroom premium - jedynie Turbo lub Mediabox a jako dodatkowy mydelniczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sklep RTV-SAT

Tak jest w przypadku wymiany na mediaBox+ lub PremiumBox+, pozostanie przy niezależnych kartach jest mozliwe już tylko na sprzęcie po c+ (Pace 500, Sagemcom)

 

Konsultant mial racje, jeszcze niedawno byla mozliwosc wymiany np. Pace na Premiumboxa i pozostawienia 2 niezalezeznych kart, teraz taka mozliwosc zostala zablokowana.

 

Jesli ktos chce zrobic upgrade swojego dekodera na Premiumboxa musi zdac stare karty i otrzymac nowy MR na zasadach nc+

 

A skąd takie cudowne info? Co to ma być? Szantaż? A może nowy sposób, aby nieświadomych abonentów naciągnąć na kasę, utrudnić odbiór i pozbawić swobody w korzystaniu ich super premium oferty. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Mam dekoder Pace PVR po cyfrze+. Umowe do marca 2016. Chcialbym dobrac multiroom, na infolinii powiedzieli, ze musze wymienic dekoder i karte, a to jest mozliwe przy przedluzeniu umowy. Czyli najwczesniej w pazdzierniku. To prawda, ze posiadacze kart Cyfry sa teraz uziemieni jezeli chodzi o multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi bardziej o opłaty miesięczne za dekoder główny w trakcie umowy to najczęściej 79 zł aktywacji i 10 zł do rachunku podczas aneksu to najczęściej 49 zł i 5 zł do rachunku - przy aneksie można włączyć na dekoder dodatkowy promocję 5zł/12m 10zł/12m - w trakcie jedynie wariant 10 zł mies. przez całą umowę - dlatego warto czekać do aneksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od kilku dni mam problem z Multiroomem. Dekoder dodatkowy (sagemcom) po uruchomieniu, przez pierwsze kilka minut funkcjonuje prawidowo jednak później następuje zablokowanie dekodera. Po odłączeniu dekodera od zasilania i ponownym uruchomieniu sytuacja się za każdym razem powtarza. W menu w zakładce multiroom widnieje komunikat że dekoder próbuje nawiązać połączenie z dekoderem głównym (tak jak by go nie wykrywał), jednak w dekoderze głównym (mediabox) jest wszystko w porządku, cały czas "widzi" dodatkowy dekoder więc teoretycznie powinno byc wszystko ok. Jaka moze być przczyna tego problemu, czy po prostu dekoder dodatkowy uległ uszkodzeniu czy może być inny powód ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Witam. Posiadam Pace PVR i Wifiboxa do multiroom z dwiema kartami Cameleon. Mam zamiar wymienić Pace na Wifiboxapremium w czasie umowy - mam taką możliwośc. I teraz moje zapytanie: czy po wymianie będzie możliwość odbioru multiroom tak samo jak w tej chwili ?, czy dekodery pobiorą dodatkowe zakładki( Multiroom) do menu i dekoder wifibox+ będzie się blokował ? Pani u dystrybutora informowała mnie, że odbiór będzie bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kibic229

Jeśli problem występuje od wczoraj a dek główny to ADB - to najprawdopodobniej jest to spowodowane awarią systemu - dekodery master nie otrzymują polecenia wysyłania uprawnień do dekoderów slave (problem dotyczy jednie sagemcom w tym wifibox) -> zawsze polecam kontakt z infolinia z działem technicznym nie ma dużych kolejek a zawsze pomagają w trafnym określeniu problemu 223104747 -> potem tonowo -> 2 -> 5 -> 1

 

@piotr77sat

wszystko zostaje bez zmian bo systemie nadal masz multiroom C+ - więc zakładki multiroom się nie pobiorą, informacją o multiroomie i jego rodzaju jest zapisana na karcie i to ona definiuje sposób działania usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...