Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w tej chwili opcje MR STANDARD HD tak w tej chwili mam dekoder NBOX TURBO TELEWIZJI N i jeden dekoder dodatkowy WI-FI BOX+ z kartą cyfry+ i jeśli dobiorę trzy lub cztery dekoder dodatkowe WI-FI BOX+ z kartą cyfry+ i tak jedna karta lub dwie karty by były używane z dekoderem WI-FI BOX+ i połączone z NBOX TURBO TELEWIZJI N a trzy lub cztery karty by były używane na innych dekoderach nie połączone z dekoder NBOX TURBO TELEWIZJI N i teraz mam takie pytanie czy to by wszystko działało czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie do was, czy posiadając multiroom premium na dekoderze dodatkowym są dostępne funkcje: rachunek TV (nie chcę, żeby ktoś widział wartość rachunku), wiadomości? I czy posiadając konto netvod i HBO GO na dodatkowym dekoderze można oglądać te kolekcje? Dekoder podstawowy Mediabox, dodatkowy mydelniczka połączone przez LAN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie do was, czy posiadając multiroom premium na dekoderze dodatkowym są dostępne funkcje: rachunek TV (nie chcę, żeby ktoś widział wartość rachunku), wiadomości? I czy posiadając konto netvod i HBO GO na dodatkowym dekoderze można oglądać te kolekcje? Dekoder podstawowy Mediabox, dodatkowy mydelniczka połączone przez LAN.

 

Proszę ponownie użytkowników posiadających multiroom premium o jednoznaczną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fornas a kto miałby widzieć na dodatkowym dekoderze Twój TV Rachunek? Chyba tylko Ty sam lub ktoś z Twojej rodziny? Bo chyba nie sąsiad?

Zadanie takiego pytania NC+ aż prosi, by skontrolowali czy na lewo nie udostępniasz sygnału, więc nie polecam.

Na mydelniczce HBO GO oraz netVOD nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fornas a kto miałby widzieć na dodatkowym dekoderze Twój TV Rachunek? Chyba tylko Ty sam lub ktoś z Twojej rodziny? Bo chyba nie sąsiad?

Zadanie takiego pytania NC+ aż prosi, by skontrolowali czy na lewo nie udostępniasz sygnału, więc nie polecam.

Na mydelniczce HBO GO oraz netVOD nie będzie.

Jeśli tak bardzo Cię trapi to dlaczego nie chcę, żeby było to widoczne to Ci wyjaśnię; Wynajmuję pokój w domku jednorodzinnym i wynajmujący chce mieć lepszą TV (teraz naziemna) a nie mam zamiaru przyozdobić sobie elewacji drugą anteną. Czy Ty przypadkiem nie jesteś pracownikiem Urzędu Skarbowego? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fornas a kto miałby widzieć na dodatkowym dekoderze Twój TV Rachunek? Chyba tylko Ty sam lub ktoś z Twojej rodziny? Bo chyba nie sąsiad?

Zadanie takiego pytania NC+ aż prosi, by skontrolowali czy na lewo nie udostępniasz sygnału, więc nie polecam.

Chyba ze z nakazem sądowym - tylko kto ten nakaz wyda i na jakiej podstawie.

Sami pracownicy NC+ do domu nie wejdą bo jak wejdą to szybciej wyjdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chciałbym zrobić coś takiego i prośba o poradę.

W miejscu zamieszkania mam nc+. Kilka razy w miesiącu stacjonuję w innym mieście i chętnie obejrzałbym jakiś film czy mecz w dobrej jakości, ale nie chciałbym pakować się w kolejny abo. Internet tam mam.

Czy jest szansa zrobić jakiś serwer w miejscu gdzie mam nc+, tak abym w drugim mieście odbierał nc+ z laptopa?

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...