Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam takie pytanie.Wczoraj odebrałem dekoder nc+ z opcją multiroom standard . Wczoraj chciałem zrboić aktywacje która się zresztą nie udała.Na dekoderze czarnym siła i jakoś po 100 % jednak jeśli chodzi o tą wartość BER mam tam same zera,natomiast drugi dekoder podczas aktywacji siła,jakość i BER ciągle się zmieniają . próbuje aktywować już jakieś 5 godzin .I tu moje pytanie czy to ma tak długo trwać czy jednak coś jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@macieqq, @mops50 mam ten sam problem umowa umowa dogadana prze telefon we wtorek tunery trafiły do minie w czwartek popołudniu. W piątek rano na głównym miąłem komunikat że MR dostał uprawnienia natomiast na srebrnych mydelniczkach nic (na obu mam internet i mają sieć z tej samej adresacji). Dziś rano po wczorajszej walce i sprawdzeniu rano czy coś się nie zmieniło zadzwoniłem do nc+ do pomocy technicznej:) Pan "specjalista" przez 20 minut mi tłumaczył co mam zrobić (nic odkrywczego to co ja robiłem) i nadal nic, kazał mi czekać 48 godzin a sprawę "przekazuje" do działu technicznego:) Myślę że po świętach jak nic nie ruszy to we wtorek od rana ich molestuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kilka pytań odnośnie multiroom standard, wiem ,że trzeba dekodery ze sobą połączyć, kabel nie wchodzi w grę , bo musiałbym w stropach otwory wiercić , płyty kartonowo-gipsowe zrywać, potem wszystko na nowo malować, tapetować.

Wiem ,że można to połączyć bezprzewodowo, ale nie wiem co musiałbym do tego połączenia dokupić ,i ile by te urządzenia kosztowały?, gdzie można takie urządzenia tanio kupić ? na allegro?, może ktoś coś polecić.

Mam router netgear WNR-2000, czy musiałbym go wymienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi już drugi raz wysyłają uprawnienia niby twierdzą że to pomoże :) na czarnym mam status 3 a grupę 0 na białym status 8 grupa 102 tak jest poprawnie ? Generalnie ten biały sam połączy się z mediabox (połączenie z siecią ok) czy mam próbować wymusić połączenia na białym bo jest tam w opcjach multiroom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego odkupić? Jesteś abonentem C+ wciąż, idź do APS-u C+ i powiedz, że chcesz drugą kartę do MR, wydadzą od ręki. Koszt 20 zł/msc. Ja kartę do MR załatwiłem dokładnie 6 dni temu. Korzystaj póki możesz, po migracji takiej możliwości nie będzie.

20zł/miech, to dla mnie kosmos. Po 18 miesiącach wychodzi 360zeta, a po 3 latach... :evil:

Waldini, a gdzie wziales tą kartę, możesz podać punkt Cyfry? Jest szansa, że w pakiecie Kompakt dostanę samą kartę? I potem np. po dwóch dniach migrować do NC+? Ew. jest szansa telefonicznie załatwić taką kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z mr walczę pare dni. mam mediabox i szare mydlo. i sparowane dekodery po jakims czasie szary nie widzi karty i mediaboxa. mam je spiete switchem za routerem. nie wiem co jest ze to nie dziła. Jak przestaje działać to wyciągam karte z szarego i pochwili zaczynają się widzieć i działa na niecałe 2 godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam trzy Strongi z Cyferki, dzielone przewodowym splitterem. Pytanie brzmi: Jak bardzo jestem uwalony, jeśli chodzi o obecną sytuację z dekami? Jeśli przejdę z kartą, nie będzie mi odbierać większość kanałów HD (tak jak jest w przypadku AXN Spin)? Ewentualnie kupię trzy niezależne deki HD i na starej karcie dalej będę w domu sygnał sobie dzielił, ale co jak wycofają w niedalekiej przyszłości siedzenie na starej karcie i trzeba będzie wziąć od nich sprzęt? Pieniądza za deki HD idą wtedy w piach. Bo brać od nich w obecnej sytuacji deki to szaleństwo (wysokie opłaty aktywacyjne od deka, multiroom od deka, wysokie ceny za kupno deka, ew. dodatkowo dowalają kasę za wynajem, co podwyższa i tak już burżujsko wysoki abonament).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z mr walczę pare dni. mam mediabox i szare mydlo. i sparowane dekodery po jakims czasie szary nie widzi karty i mediaboxa. mam je spiete switchem za routerem. nie wiem co jest ze to nie dziła. Jak przestaje działać to wyciągam karte z szarego i pochwili zaczynają się widzieć i działa na niecałe 2 godziny

 

Spróbuj podłączyć bezpośrednio do siebie i zobacz czy nie będzie problemów. Może switch zrywa połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra.TV @- posiadam aktualnie dekoder nbox czarny 250GB z promocji swiat hd (3 miesiace w ramach zakupu pozniej umowa bezterminowa z mozliwoscia wypowiedzenia co miesiac )

1. Czy ten dekoder mozna wykorzystac jako dodatkowy do multiroom zamiast kupujac nowa oferte brac kolejne pudelko ?

2. Czy jest jakas opcja dla osob z tym dekoderem po 3 miesiacach promocyjnych ( pisze dwa pytania w tym temacie zeby juz nie rorzucac sie po roznych watkach)

Najbardziej interesuje mnie czy moze byc wykorzystany do multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam trzy Strongi z Cyferki, dzielone przewodowym splitterem. Pytanie brzmi: Jak bardzo jestem uwalony, jeśli chodzi o obecną sytuację z dekami? Jeśli przejdę z kartą, nie będzie mi odbierać większość kanałów HD (tak jak jest w przypadku AXN Spin)? Ewentualnie kupię trzy niezależne deki HD i na starej karcie dalej będę w domu sygnał sobie dzielił, ale co jak wycofają w niedalekiej przyszłości siedzenie na starej karcie i trzeba będzie wziąć od nich sprzęt? Pieniądza za deki HD idą wtedy w piach. Bo brać od nich w obecnej sytuacji deki to szaleństwo (wysokie opłaty aktywacyjne od deka, multiroom od deka, wysokie ceny za kupno deka, ew. dodatkowo dowalają kasę za wynajem, co podwyższa i tak już burżujsko wysoki abonament).

Ja dostałem info że system kodowania zostanie do końca mojej nowej umowy tj. 18 m-cy i mało tego jak chciałbym dalej przedłużyć umowę to będę mógł ją przedłużyć na dotychczasowym sprzęcie. Także wychodzi na to że Nagra zagości jeszcze na pewno w NC+ prze dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy potrafi ktoś odpowiedzieć mi na moje pytanie tj.

na czarnym mam status 3 a grupę 0 (uprawnienia MR pobrane) na białym status 8 grupa 102 tak jest poprawnie ? Generalnie ten biały sam połączy się z mediabox (połączenie z siecią ok) czy mam próbować wymusić połączenia na białym bo jest tam w opcjach multiroom ?

Korzystam z netiaspotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No ale tyle ma trwać, po 2 dniach dopiero dodatkowy dekoder pojawia sę na koncie abonenckim :D Czyli 3 dnia, pierwsze 2 dni można sobie darować, mam tak codziennie montując Multiroom u klientów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystko już u mnie działa. Wystarczyło poczekać na aktywację.

 

Jest tylko jeden problem. Posiadam pakiet All Inclusive, na TV z multiroomem działa wszystko - HBO, Cinemaxy itp itd oprócz CANAL+ i pokrewnych. Czy C+ powinny być w multiroomie, czy one odpadają?

 

 

@ramzes

Wydaje mi się, że potrzebne jest połączenie dekoderów w sieci LAN, gdyż co jakiś czas wysyłany jest z głównego dekodera plik aktywacyjny, dzięki któremu działa dekoder MR. W Polsacie jest o tyle źle, że trzeba latać z kartą od dekodera do dekodera co jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra.TV @- posiadam aktualnie dekoder nbox czarny 250GB z promocji swiat hd (3 miesiace w ramach zakupu pozniej umowa bezterminowa z mozliwoscia wypowiedzenia co miesiac )

1. Czy ten dekoder mozna wykorzystac jako dodatkowy do multiroom zamiast kupujac nowa oferte brac kolejne pudelko ?

2. Czy jest jakas opcja dla osob z tym dekoderem po 3 miesiacach promocyjnych ( pisze dwa pytania w tym temacie zeby juz nie rorzucac sie po roznych watkach)

Najbardziej interesuje mnie czy moze byc wykorzystany do multiroomu.

 

jesli chcesz multiroom z NC+ to tylko ns nowym pobranym sprzecie od nich , z racji tego ze miales masz Nboxa to mozesz miec propozycje bez aktywacji czyli zaoszczedzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...