Jump to content

TV Analogowa dawniej

Recommended Posts

Z tv analogowa zacząłem chyba w 1993-94...pierwszy tuner UniSat 1500 póżniej Next Wave e-300...i te kanały najpierw z Astry Pro7,Sat 1,Rtl......pozniej Eutelsat 16 stopni ok 30 stycznia 1995 i Canal plus analogowy i latanie z talerzem na 13 stopni i ViVa de.....oj super czasy

• 1 year later...

Na ten powyższy zapping załapały się też kanały polskie, takie jak Polsat, Polsat 2, TV Polonia (obecnie jest to TVP Polonia), jeszcze jakiś jeden polski kanał (nadawane na nim akurat reklamy, bez logo stacji), a także polski analogowy CANAL+ z zakodowanym akurat obrazem i dźwiękiem. :D

Z ciekawszych stacji tego nagrania, pojawiają się VIVA GER i VIVA ZWEI. Oczywiście na VIVIE muzyka non stop, jak na lata 90. przystało. Chciałoby się cofnąć o te 22 lata i znów jej posłuchać, gdy tętniła życiem...

Sam także osobiście robiłem tego rodzaju próbki nagrań z analogu, potem już cyfrowe. 

Edited by Sentence
8 godzin temu, Barti napisał:

jeszcze jakiś jeden polski kanał (nadawane na nim akurat reklamy, bez logo stacji), a także polski analogowy CANAL+ z zakodowanym akurat obrazem i dźwiękiem. :D

To był na 99% RTL 7 , którego następcą jest TVN7.

A mnie zastanawia, dlaczego, prawdopodobnie włoski widz, zaczepił się na dłużej na kanale Polsat 2... Poszedł po coś do lodówki, czy tak go zaciekawiła ta bajka? 🤔 Także powinien być chyba w tym czasie nadawany kanał Onyx, którego nie ma w zappingu. Chyba, że się mylę...