Skocz do zawartości

Skrzynka rozdzielcza


Tommy23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, :smile:

 

Chciałem prosić o doradztwo w wyborze dobrej skrzynki bądź nawet dwóch skrzynek rozdzielczych.

Mieszkam w domu jednorodzinnym, gdzie wszystkie przewody (telewizyjne, telefoniczne i internetowe) są zgrupowane w jednym miejscu na strychu. Jest to

pokaźna ilość kabli. Chciałem więc umieścić wszystkie te kable w jednej lub w dwóch skrzynkach rozdzielczych, aby był porządek, oraz w jakiś sposób opisać te przewody,

aby wiadomo było, który przewód jest do którego pomieszczenia. Muszą być to takie skrzynki aby zmieścił się też modem internetowy i switch.

Bardzo proszę o poradę bo nie wiem które skrzybki rozdzielcze są warte zakupu.

 

Pozdrawiam

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 lat później...

A ja wlasnie nie polecam. Przepraszam ze odkopuje stary watek, ale chce przestrzec inne osoby przed tym produktem.

Otoz, zakupilem ow rozdzielnice i okazalo sie ze listwa zasilajaca jest po [beep]ku przykrecona do niej za pomoca wkretow wkreconych przez plastykowa obudowe.

Oczywiscie listwa posiada specjalne otwory montazowe, ale producent z nich nie skorzystal. Malo tego, jeden wkret byl wkrecony w tak niefortunnym miejscu ze stykal sie z torem zasilajacym, przez co faza przeszla przez niego na obudowe. Gdyby nie fakt, ze obudowa byla uziemiona i wywalilo RCD od razu po zalaczeniu listwy, to mialbym na obudowie 230V!

 

Zastanowcie sie 2x zanim zakupicie ich produkt, a na pewno sprawdzcie w ktorym miejscu wkrecone sa wkrety mocujace listwe zasilajaca i czy nie spowoduja zwarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...