Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, bardzo nietypowe pytanie:

 

Na dekoderze nagrałem cały sezon serialu, ale nie chcę go oglądać tam gdzie normalnie stoi (podłączony do dyszy) tylko chcę go zabrać w miejsce bez talerza, podłączyć do prądu i jedynie oglądać nagrane pozycje. Czy da się to zrobić czy dekoder będzie szukał satelity zanim będą dostępne pozostałe funkcje, włącznie z obejrzeniem nagranych rzeczy?

 

Dzisiaj to przerabiałem i niestety bez podłączonej anteny nic z dysku nie można odtworzyć. Bzdura kompletna.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie szanownych maniaków sygnału z kosmosu..

 

ja

Mam dwa zapytania..

Mam turboboxa i horizon od UPC..który mnie totalnie rani..aktualizacja przewidziana na 1 kwietnia ma poprawić problem logów i dziwnego zachowania dekodera horizon..

 

ja

Tak przeczytałem wątek od początku ale..

Jakie są minusy dekodera wifipremiumboxa, czy wogole są po ostatniej aktualizacji..mam czas na wymianę do środy..

Dwa..dlaczego nie moge nagrać programu z kanału 202,203 czyli hustler i redlight..czy one są jakoś zabezpieczone..

 

ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie bzdura. To [beep]izm operatora.

 

Brak możliwości obejrzenia nagranych programów bez podłączenia do anteny to rzeczywiście absurd. Czyli co się dzieje jak przyjdzie mega-burza i stracę sygnał? W tym czasie idealnie byłoby puścić coś z nagranych pozycji... ale ze względu na brak łączności z satelitą nie będzie to możliwe?

 

Ogólnie paranoia z Wifibox idzie jeszcze dalej bo chcąc obejrzeć coś np. w angielskiej wersji językowej na siłę włączane są napisy i nie ma jak ich wyłączyć. Z kolei w CP ich Evobox nie robi takich problemów. Stąd będę przerzucał np. HBO z NC+ do CP... bo niestety Premiumbox idzie za daleko z tymi sztucznymi ograniczeniami.

 

Ale jakościowo obraz jest bardzo dobry. Porównywałem HBO na Premiumbox i Evobox (CP) i na wielkim 65" ekranie nie można było ich odróżnić. Na obu obraz był doskonały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aster Ja bym z tą jakością doskonałą na HBO polemizował. Szczególnie na 65".

 

Może źle to sprecyzowałem - nie chodzi o sam HBO tylko o to, że nie było różnicy między Premiumbox a Evobox na 65".

 

Natomiast sam obraz na naszych box'ach nie równa się z dekoderem Sky, na którym jakość wygląda praktycznie na 4K choć dekoder działa tylko na 1080. To jest niesamowity wyczyn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam się nad dekoderem Wi-Fi pemiumbox pvr a dekoderem z CP evoboxem. Interesuje mnie który lepiej reaguje na polecenia oraz ile nagrań jednocześnie może iść z możliwością oglądania innego kanału.

2. A czytałem gdzieś ze można zdalnie ustawić naganie w nc+ ktoś może powiedzieć jak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem użytkownikiem tego dekodera od paru dni.Wcześniej korzystałem z pace i philipsa.Co do jakości obrazu,nie widzę różnicy pomiędzy pace a premiumbox.Funkcjonalność i szybkość na korzyść wifi premiumboxa.Podpiąłem swój dysk 1tb usb 3.0 z własnym zasilaniem i nie ma problemów,wszystko nagrywa.Fajnie,że jest możliwość korzystania przez dekoder z sewisów nc+go i innych usług.Szkoda,że nie można nagrywać kilku programów jednocześnie.

Edytowane przez burner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie mi chodzi by móc min. 2 nagrywać a 3 oglądać ewentualnie. Głównie chodzi mi o kanały z filmami. Oraz się zastanawiam nad tym bo nc+ oferuje większy talerz anteny a CP mniejszy więc lepsza jakość odbioru w niepogode ma chyba nc+ dobrze wnioskuję?

Można tylko 1 nagrywać i 1 oglądać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie mi chodzi by móc min. 2 nagrywać a 3 oglądać ewentualnie. Głównie chodzi mi o kanały z filmami. Oraz się zastanawiam nad tym bo nc+ oferuje większy talerz anteny a CP mniejszy więc lepsza jakość odbioru w niepogode ma chyba nc+ dobrze wnioskuję?

Jeżeli oferta programów jest dla Ciebie kwestia drugorzędną to zostaje tylko evobox. O ile w kwestii jakości nadawanych programów   jest identycznie , choć w dla mnie w przypadku kilku kanałów CP daje lepszy sygnał ( to może być odczucie subiektywne) tak już we wszystkich pozostałych aspektach dekoder evobox miażdży w chwili obecnej wifipremium boxa. Szybsze przełączanie kanałów, możliwość nagrywania jednocześnie trzech  programów i oglądanie czwartego , funkcja PIP i możliwość swobodnego ułożenia programów - to są cechy o których wifipremium box może tylko pomarzyć. Wiem z doświadczenia bo przez prawie trzy tygodnie używałem jednocześnie jednego i drugiego dekodera. Koniec końców zrezygnowałem z nc+ na rzecz CP.

Edytowane przez september
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...