Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko możesz się oprzeć na opini jednej, dwóch lub trzech osób. Nie widziałeś, a ja widziałem. Nawet ostatnio 3 tygodnie temu. Sam pisałeś, że musiałeś się przyzwyczaić do tego obrazu na tym szrocie. Nawet sam dystrybutor nc się tu wypowiadał, że obraz z P.box to pomyłka. I tyle. A Ty wiecznie to samo w koło piszesz. Czasem coś dodając lub ujmując. Więc nie ma co dyskutować. Musi się sam przekonać. ..ale nie w punkcie.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder jest nowy ma wbudowane dysk bardziej rozbudowane Menu.Do tego z tym dekoderem dostałem Cameleona niby nie wiele ale jednak.Nie wróciłbym do poprzednich dekoderów.A mam też dekoder z konkurencji który uważam że też jest gorszy od tego.Miałem już dużo dekoderów i nie uważam że ten jest zły.jeśli chodzi o zwykłe użytkowanie twierdzę że jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niczym niech tak będzie.Pace to stary grat z którym dużo abonentów ma ciągłe problemy.Z Nboxami też jest coraz więcej z racji ich wieku.Ja chcę sprawny i pewny dekoder nawet kosztem minimalnie gorszego obrazu.A nie ciągłe zawiechy jak w złomach z C+ jak np.Sagemcom czy jak mu tam.Ekskluzywnych nie ma niby detale ale jak sobie wszystko zsumuje to dla mnie jest zdecydowanie lepszy.Ale co mi pasuje Tobie nie musi mi odpowiada ten dekoder a Mediabox nie da mi tego co jest wadą w Wifi Premiumboxie.A Ciebie nie mama zamiaru przekonywać do tego dekodera bo może masz inne wymagania.A wtedy to już sprzęt na Linuxie a nie żadne Arivki itp za 300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPG działa bez problemów tylko musisz wybrać 11 kanał po włączeniu do prądu by sie pobrało bo na innych kanałach jest z tym problem.Za NC+Go się nie płaci dodatkowo z tego co wiem bo nie korzystam z tego nawet się nie logowałem.Może nie jest demonem szybkości ale Nbox czy Newbox szybszy nie był z tego co pamiętam HD 3000 też jest zdecydowanie wolniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don odpal sobie jakiś odcinek serialu bez abonamentu to zobaczysz (chyba, szczerze mówiąc nie sprawdzałem).

 

komunikat: "zamow hbo i hbo go! ogladaj filmy i seriale gdzie chcesz i kiedy chcesz na twoim dekoderze . zadzwon (nr tel) i zapytaj o szczegoly" raczej sugeruje ze usluga nadal nie jest aktywna ?

nie wiem skad moga wynikac problemy z jej aktywacja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos kto ma ten dekoder oraz usluge HBO GO, moglby potwierdzic, czy ta usluga dzialac bezproblemowo na tym dekoderze gdy jest on podlacozny do routera bezprzewodowo przez wifi ?

Zadzwoń na infolinię i zapytaj. Jeżeli HBO GO weryfikuje urządzenia po adresie mac to problem może być po stronie HBO, bo zarejestrowany jest tylko mac karty ethernet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na infolinię i zapytaj. Jeżeli HBO GO weryfikuje urządzenia po adresie mac to problem może być po stronie HBO, bo zarejestrowany jest tylko mac karty ethernet.

 

weryfikuje rowniez po MACu, taki sposób nadania uprawnień tez nie działa..

Edytowane przez Don kichot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu konczy mi sie umowa,oplaca wymienic sie mediaboxa na wifi premiumbox +,chodzi mi czy obraz jest ok?,i czy cicho chodzi bo moj mediabox za cichy to nie jest

Jeżeli nie zależy Ci na WiFi to nie opłaca się, obraz porównywalny o ile nie gorszy. Funkcjonalność gorsza i gorszy wyświetlacz. Nie ma tunera DVB-T. Premiumbox to taka brzydsza i bardziej uboga odmiana mediaboxa. Dołożyli mu tylko WiFi.

Edytowane przez kola01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zależy Ci na WiFi to nie opłaca się, obraz porównywalny o ile nie gorszy. Funkcjonalność gorsza i gorszy wyświetlacz. Nie ma tunera DVB-T. Premiumbox to taka brzydsza i bardziej uboga odmiana mediaboxa. Dołożyli mu tylko WiFi.

dzieki za odpowiedz,zostaje przy mediaboxie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zależy Ci na WiFi to nie opłaca się, obraz porównywalny o ile nie gorszy. Funkcjonalność gorsza i gorszy wyświetlacz. Nie ma tunera DVB-T. Premiumbox to taka brzydsza i bardziej uboga odmiana mediaboxa. Dołożyli mu tylko WiFi.

Co masz na myśli funkcjonalność gorsza?Bo w sumie nie bawiłem się dłużej Mediaboxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...