Skocz do zawartości

Jakie macie konsole do gier - domowe albo przenośne?


Rekomendowane odpowiedzi

Co ciekawe, okularki (ale tylko jako wyświetlacz w trybie kinowym) działają też z PC i innymi (!) konsolami - testowałem akurat na Wii U. Wygląda to tak, jakbyśmy siedzieli w wirtualnym kinie przed dużym ekranem. Nie wiem, czy to wpadka Sony, czy celowe działanie?

Jakby to była wpadka, to szybko zrobiliby aktualizację wyłączając to. A żadnego efektu VR nie ma. Jest to tylko tryb kinowy. I nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość kingofsouth

@kres90 była wystarczająca wiem bo miałem :P

Tydzień temu przesiadłem się na "Prosiaka" i powiem jedno.... robi robotę :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość kingofsouth

Jutro nowy soft do PS4 4.50 a w nim bardzo interesująca opcja dla posiadaczy Pro(siaka) czyli "Boost mode" już nie mogę się doczekać :P:cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Troche tego jest:

 

Obecnie

- NES, wersja europejska z DE (1987)

- Pegasus IQ-502 (1996) + KrzysioCart 4GB

- PlayStation 2 Slim

- PlayStation 4 FAT - 1 TB

 

W planach na ten rok:

- C64

- Atari 2600

- ZX Spectrum

Edytowane przez Adahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja jestem w posiadaniu Sega Dreamcast kupionej przez mojego wujka w Niemczech jakoś zaraz po europejskiej premierze pod koniec 1999. Pierwszy raz podłączona w marcu 2000, pierwsza gra Sega Rally 2. Najwięcej grałem w Millennium Soldier: Expendable. Ostatni raz używana pod koniec grudnia 2016. Moja pierwsza i jedyna konsola, nie wiem kiedy i czy w ogóle kupię kolejną, bo przywykłem do grania na PC. Ale z Dreamcastem mam niezapomniane przeżycia, może jeszcze do niej kiedyś wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

-PSP model 2000

-PS3 SLIM 500 Gb

-PS4 FAT 1 TB

-PS4 PRO 1TB+ 2 TB 

-XBOX CLASSIC z dyskiem 4GB

-XBOX 360 wer. ARCADE 4GB +500 GB

-XBOX One 500 GB  

Wszystko śmiga  do dziś  : )

 

Miałem kiedyś też Dreamcasta ale miał ciągle problemy z zasilaniem i musiałem go sprzedać :(

PS 2 Slim oddałem dla syna kolegi parę ładnych lat temu. 

Edytowane przez danielpes5
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth dzięki.

Z Nintendo to miałem kiedyś krótki epizod ( nie licząc NES-a i SNES-a) ,gdy w moje ręce wpadło Nintendo 64 .To był kawał dobrego sprzętu.  Stars Wars Racer, Golden Eye i ISS...ech piękne to były czasy. Kiedyś zastanawiałem się nawet nad Wii U . Ale za dużo miałem wątpliwości do  tego sprzętu  A co do Switcha--to nie leżą mi tam joy-cony. No i jest to zbyt kruchy sprzęt. Jeden zły ruch do stacji dokującej ii ekran porysowany jak gwoździem. Dla mnie musiała być to wersja pancer T-34 :D

Edytowane przez danielpes5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...