Skocz do zawartości

Jakie macie konsole do gier - domowe albo przenośne?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

xBox 360 jest do d...y. Kiedyś kupiłem i po kilku dniach pokazał mi się "Czerwony pierścień śmierci". Mianowicie 3 diody... Oddałem konsolę do serwisu i czekałem na nią z 3 miesiące! Kiedy pojechałem po odbiór (na szczęście problemów nie było, była naprawiona), miałem już dawno PS3 i mówiąc szczerze jestem z niej bardzo zadowolony. xBox 360 wylądował na strychu, a PS3 stoi dumnie na komodzie. Uważam, że PS3 jest lepsze, można na imprezie odpalić SingStar'a, czy Buzz'a. Obecnie mam kupca na konsolę od M# (który też jest dla mnie do d...py, korzystam z Mac'ów, a nie z Win), a pieniądze z sprzedaży ów konsoli przeznaczę na nowe gry na PS3. Reasumując, uważam że, PS3 to najlepsza konsola (w odpowiedzi na pierwotne pytanie mam PS3 i gdzieś chyba GameCube xD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xBox 360 jest do d...y. Kiedyś kupiłem i po kilku dniach pokazał mi się "Czerwony pierścień śmierci". Mianowicie 3 diody... Oddałem konsolę do serwisu i czekałem na nią z 3 miesiące! Kiedy pojechałem po odbiór (na szczęście problemów nie było, była naprawiona),

 

no i już wkręcasz.... gwarancja na X360 jest na zasadzie door-2-door więc nigdzie się nie jeździ po odbiór ;] Do tego w warunkach gwarancji MS, masz napisane, że termin naprawy to maksymalnie 1 miesiąc (zwykle i tak dostajesz konsole po 2 tygodniach). Wiem bo miałem Xboxa 360 z pierwszej serii której dotykał problem RRoD. Teraz mam X-klocka z 3 serii i 1,5 roku hula bez zacięcia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...

Ja mam konsolę Sony PlayStation 3 super-slim w wersji z dyskiem 500 GB i grą GTA V w zestawie. :)

Mam ją od pięciu dni. :) Zdecydowałem się w końcu na zakup. Już wcześniej to rozważałem, o czym wspomniałem w moim wcześniejszym poście ciut wyżej.

Przy okazji mam też jednocześnie "stacjonarny" odtwarzacz Blu-ray. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja w chwili obecnej nie mam żadnej konsoli, ale zastanawiam się nad zakupem Sony PlayStation 3 w wersji super-slim z dyskiem 500 GB i z grą GTA V w zestawie. :roll: Spodobała mi się właśnie ta gra. :) Mój brat ma ją też na swoim "Playu". ;)

 

 

Jak chcesz kupić konsolę z 500 gb to radzę kupić GTA5 w wersji cyfrowej i grać właśnie dysku bo z płyty bardzo głośno chodzi, a samo GTA mistrzostwo świata godne porzefnanie GTA5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DonatanSolejek

Jakbyś spojrzał dobrze na poprzednią stronę niniejszego wątku to byś przeczytał, że ja już tę konsolę Sony PlayStation 3 z dyskiem 500 GB i grą GTA V w zestawie kupiłem, o czym też później tutaj napisałem. :)

Faktem jest jednak to, że gra GTA V jest wręcz czadowa! :D O wiele lepsza, niż poprzednia wersja, GTA IV. :) Mankamentem, jak dla mnie, jest tylko trochę mały realizm, jeśli chodzi o fizykę zachowywania się pojazdów, m.in. ich skręcanie. No, ale w końcu to nie symulator... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...