Skocz do zawartości

TVN Meteo


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 września na antenie pojawi się magazyn TWÓJ PORTFEL – NASZA DIETA.

Emisja programu w każdą sobotę o godz. 10:00.

 

Kolejną nowością będzie magazyn CZAS NA ZMIANĘ – BRZEZIŃSCY TRENUJĄ, który już 14 września zagości na antenie. Emisja programu w każdy poniedziałek o godz.21:30.

 

SCHUDNIJ JAK JA to propozycja skierowana do widzów, którzy lubią śledzić ludzkie historie. Magazyn od 17 września na antenie stacji. Emisja programu w każdy czwartek godz. 21:30.

 

To na razie tyle z nowości na tym kanale :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety

Również kiedyś często zerkałem na ten kanał zwłaszcza wiosną i latem. Teraz już niestety nie oglądam. Podobno sporo ludzi mieszkających na wsi, szczególnie rolników i sadowników zerkało z wiadomych przyczyn na te prognozy pogody, kiedy oczywiście je pokazywano. A tak swoją drogą, to brakuje moim zdaniem kanału powiedzmy ogólnie - rolniczo-ogrodniczo-sadowniczego. :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

12 września na antenie pojawi się magazyn TWÓJ PORTFEL – NASZA DIETA.

Emisja programu w każdą sobotę o godz. 10:00.

 

Kolejną nowością będzie magazyn CZAS NA ZMIANĘ – BRZEZIŃSCY TRENUJĄ, który już 14 września zagości na antenie. Emisja programu w każdy poniedziałek o godz.21:30.

 

SCHUDNIJ JAK JA to propozycja skierowana do widzów, którzy lubią śledzić ludzkie historie. Magazyn od 17 września na antenie stacji. Emisja programu w każdy czwartek godz. 21:30.

 

To na razie tyle z nowości na tym kanale :-)

 

 

Nowości będzie więcej.

 

Tak jak uprzedzałem, nowości będzie więcej, sam o tym pisałem na tvnfakty.pl 9 sierpnia ( http://tvnfakty.pl/wrzesniowe-nowosci-tvn-meteo-actve). Stacja załapała jednak małe opóźnienie w emisji tych programów, jednak po 32 dniach inny portal (WirtualneMedia --> http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvn-meteo-active-idzie-w-strone-lifestyle-u-siedem-nowych-programow ) potwierdza moje doniesienia.

 

P.S. Studio Active w nowej formule i nowymi gospodarzami już w najbliższy poniedziałek o 10:30. Zapraszają Marta Kuligowska i Jakub Porada.

Edytowane przez matik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legalnie nie ma takiej możliwości. Chyba, że w ramach nc+go, Horizon GO (UPC) czy innych aplikacjach internetowych od innych operatorów gdzie już się opłaca abonament.

Czyli nie będąc abonentem żadnej z płatnych ofert, ani nie korzystając z oferty T-Mobile, nie mam szans na legalne oglądanie TVN Meteo Active w internecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wystarczyłoby zmienić lekko założenia stacji. Zrezygnować z pogodynek, a na ich miejsce pokazywać plansze z samą pogodą. Byłoby taniej i skuteczniej. Teraz chcą zobaczyć pogodę i tak wybiorę neta bo na meteo pogody już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli, to w pierwszych latach istnienia TVN Meteo puszczano głównie plansze z pogodą.i lektorem ewentualnie. Zresztą to chyba skopiowano z dawnej Wizji Pogoda. W sumie to nawet dobry pomysł by był, tylko że teraz nie pójdą na to, więc musieliby dać jakieś pasmo 2-godzinne na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moiz zdaniem TVN Meteo Active poeinni jeszcze raz zrebrandować - tym razem na wzór TVN 24 Biznes i Świat powinni zrobić z niego TVN 24 Sport i Pogoda (serwisy sportowe i magazyny o tej tematyce byłyby przeplatane prognozą pogody i magazynami związanymi z tą tematyką) :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Kolejne zmiany nadciągają w TVN-ie za Scrippsa już :) http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/koniec-tvn-meteo-active-czas-na-kanal-o-wnetrzarstwie-i-ogrodnictwie

 

Liczę, że kanał zachowa markę TVN-u oczywiście, a graficznie będzie nawiązywać do amerykańskiego HGTV. :)

 

Nawet jeśli miałby to być ten Dom i Styl to ja proponowałbym nazwę TVN Dom i Ogród jako polskojęzyczną nazwę dla HGTV i zachowanie marki TVN. :)

 

Kiedyś sobie żartowałem robiąc logo dla "TVN HGTV". :lol: A tu proszę... :)

Ale też sugerowałem, że SNI mogłoby wprowadzać swoje marki do Polski, których nadawcą byłby właśnie TVN i oni byliby ich koncesjonariuszem. :) Sprawdza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...