Skocz do zawartości

TVN Meteo


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza sie, ale jak siedze na tv i skacze po kanalach, to zawsze kiedy potrzebowalem, wystarczylo wlaczyc ten kanal, a nie specjalnie no kompa siadac.

A tutaj trafiasz na pogodę dla żeglarzy, a później Europa i świat. Dalej reklamy i dopiero Polska i tak kilka minut z życia leci, żeby dowiedzieć się ile ℃ jest u Ciebie. A w najgorszym przypadku trafiało się na EZO TV czy Mango :mrgreen:

 

To logo z pogodą (lewy dolny róg) przysłania teksty, tytuły też tam wyświetlane. Brawo dla TVN Meteo Active!

W końcu wzornictwo opraw TVN 24 i TVN 24 Biznes i Świat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie?!

Szkoda tylko, że przeskanowałem i nie ma !

 

Nawiasem mówiąc to jet ten sam kanał co TVN meteo tylko ze zmienioną grafiką i logo na tej samej pozycji.

Jeśli masz dawać takie podpowiedzi i uwagi to lepiej nie pisz wcale bo żale mi Ciebie.

Jak widać nie masz pełnej wiedzy pisząc takie bzdury.

Jesteś kolejnym ignorantem, których jest pełno na różnych forach ? POPRAW SIĘ !

 

Bez urazy, ale szukałem i gó******** piszą w necie ! Być może było późno, być może byłem zmęczony i nie znalazłem informacji !

Dlatego j/w ! AMEN !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie?!

Szkoda tylko, że przeskanowałem i nie ma !

 

Nawiasem mówiąc to jet ten sam kanał co TVN meteo tylko ze zmienioną grafiką i logo na tej samej pozycji.

Jeśli masz dawać takie podpowiedzi i uwagi to lepiej nie pisz wcale bo żale mi Ciebie.

Jak widać nie masz pełnej wiedzy pisząc takie bzdury.

Jesteś kolejnym ignorantem, których jest pełno na różnych forach ? POPRAW SIĘ !

 

Bez urazy, ale szukałem i gó******** piszą w necie ! Być może było późno, być może byłem zmęczony i nie znalazłem informacji !

Dlatego j/w ! AMEN !

 

https://satkurier.pl/news/114382/tvn-fab ... wideo.html

Jak widac jest, i to na glownej, jeden z glownych artykulow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ten kanał za bardzo za pędził się w temat aktywności kosztem programów i serwisów pogodowych które to upychane są w marnych godzin zamiast mocne pasma w ciągu dnia. W moim odczuciu na aktywność powinno iść 10 godzin dziennie a na pogodę (nie licząc wejść w Studiu Active) jakieś 8 godzin dziennie - reszta czasu byłaby dla ezoteryki i telezakupów. Jak na razie stacje oceniam tak średnio właśnie z powodu drastycznego obcięcia czasu dla pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Stacja TVN Meteo Active nadaje od czwartku 16 kwietnia br. W okresie od tego dnia do 3 maja br. kanał średnio w każdej minucie oglądało 6,700 widzów przy udziale wynoszącym 0,11% w grupie 4+. Z kolei w grupie komercyjnej 16-49 stacja notowała 0,10% udziału - wynika z danych Nielsen Audience Measurement.

 

Dla porównania, w całym 2014 roku TVN Meteo miało średnio 0,08% udziału w grupie wszystkich widzów i 0,07% w grupie 16-49. A w marcu br. udziały pogodowej stacji były jeszcze niższe i wynosiły odpowiednio 0,06% i 0,07%.

 

Najlepszy wynik TVN Meteo Active zanotowało w niedzielę 3 maja br., gdy przez kilka godzin telewizja ta transmitowała bieg Wings for Life. Tego dnia kanał oglądało średnio 26,500 widzów przy udziale wynoszącym odpowiednio 0,31% i 0,32% (dane dotyczą pasma od 6.00 do 2.00 w nocy).

źródło: wirtualnemedia_pl

 

Ciekawe jakie były i są wyniki TVN FABUŁA i jakie będą na przestrzeni roku dla obu kanałów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...