Skocz do zawartości

TVN Meteo


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo kanał nie ma niczego urywać, a... zachęcać do aktywności Polaków :D

 

Pomysł zmiany meteo na fitesy, diety i inne oceniam jako dobry. Tym bardziej, że ta tematyka przezywa swój boom w Polsce. Oczywiście pytanie jest, jak to wszystko przełoży się na popularność kanału. Ja uważam, że oglądalność wzrośnie. Ale nie czarujmy się, nie będą to miliony.

 

Dużym plusem ramówki jest wiele programów własnych, w tym codzienny program "na żywo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a wróżki? Do której kategorii zaliczycie. Już wam tefałeny podpowiedziały jak sprzątać , gotować, wychowywać dzieci. Grubo z mułem. A i tak gapienie się na ograne seriale lub kopanie w piłkę (oczywiście przez innych) to ulubiona rozrywka "nowoczesnego" Polaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi w tym kanale brakuje jakości HD, tzn. ja nie jestem z tych dla których HD to absolutna konieczność, ale jednak teraz jak się startuje z nowym kanałem, albo jego odświeżoną wersją, to moim zdaniem HD powinno być już standardem, tym bardziej, że kanał jest w HD robiony, bo przecież około 9:15 puścili jego fragment na "TVN24" :D .

 

Tak samo uważam, że "TVN24 Biznes I Świat" powinien być nadawany w HD, skoro jest tak produkowany i nie jest tu dla mnie wytłumaczeniem, że to kosztuje, bo przecież "TVN" ma ponad 100 milionów złotych rocznego zysku, więc to na dodatkowy transponder spokojnie by wystarczyło :D .

 

Co do zawartości, to na pewno teraz jest bardziej zróżnicowana i przyciągająca widza na dłużej, bo na "TVN Meteo" przecież te prognozy leciały w "pętli", więc jak raz się obejrzało, to już nie trzeba było więcej, ale w parze z tym poszerzeniem zawartości trzeba było uruchomić wersję HD, bo z obecnym "bitrate" w okolicach 3 Mb/s. w "MPEG2" ten kanał nie przyciągnie wielu widzów, choćby nawet zainteresowanych tematem.

 

Może by "Satkurier" zrobił wywiad z dyrektorem tego kanału, z okazji startu i go zapytał wprost czemu nie wystartowali w HD (bardzo ciekaw jestem odpowiedzi, bo pytałem dziś o to na ich "Facebooku" i cisza...)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie mają miejsca na sat. Obstawiam, że po przeskoczeniu przez nc+ i polsat na dvb-s2 nastąpi wysyp kanałów w hd. Pojawi się i ttv i tvn24biś i meteo.

 

Gdyby rozmieścili kanały w rozdzielczości SD, które są na 11508 po innych transponderach "NC+" i przenieśli też gdzie indziej "Adventure HD", to miejsce na "TVN Meteo Active HD" mogłoby się znaleźć, a poza tym gdyby naprawdę im zależało, to na "Hot Birdzie" już teraz znalazłoby się miejsce (kwestia ceny :D ) :D .

 

W ogóle ostatnio przeglądałem na lyngsat.com zawartość "Astry" 19,2 i naliczyłem tam chyba 8 CAŁKOWICIE PUSTYCH transponderów, w tym ten po paczce kanałów "TVP".

 

Ciekawe kiedy nasze platformy satelitarne wpadną na pomysł wymiany swoim abonentom konwerterów na "monoblock" i zaczną tam umieszczać kanały, bo moim zdaniem, żeby się dalej rozwijać mogą zrobić albo to, albo emitować część kanałów, jako "IPTV" (moim zdaniem to jest przyszłość platform telewizyjnych, bo przecież w "IPTV" nie istnieje ograniczenie miejsca na transponderach, ani nic takiego) ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...