Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Powinno być na stronie internetowej tvn meteo lub epg w dekoderze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od dziś to nie tylko płaskie mapy jak dotychczas a studio wirtualne i całkowicie nowa oprawa graficzna kanału - od map, poprzez identy, belki. Rano gdy jest emitowany Poranek TVN Meteo nad standardowym paskiem przewijają się również aktualne temperatury dla polskich miast i są pokazywane widoki na miasta z danymi na temat temperatur, wiatru, temp odczuwalnej. Wszystko pięknie ładnie, tylko logo nie pasuje do nowej oprawy graficznej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem za mało miast jest na tej mapce jak pokazują regiony. Gdzie woj Pomorskie albo kujawsko pomorskie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcale nie tak dużo jak mogłoby być. Zresztą, po co mi TVNMeteo, gdzie muszę czekać aż łaskawie pokażą prognozę dla Polski, skoro mam w smartfonie widget accuweather :D. W przeciwieństwie do TVNMeteo jest tam moje miasto :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie za dużo już tych studiów wirtualnych w kanałach "TVN", ale przynajmniej teraz widać chwilami całą sylwetkę pogodynek, co poprzednio zdarzało się bardzo rzadko :D .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie istnienie owej stacji - straciło rację bytu finansowego . Te ogrody Mai czy jak to tam się nazywa - do TTV . Programy pana Zubilewicza również . Myślę że większość młodych ludzi sprawdza pogodę w Internecie , na Telefonie ... a prognoz pogody w TV mamy tonę poza TVN Meteo .

a z reszta te ich prognozy często mają dużo wspólnego z wieczornym pasmem .... Kosmica TV hahahahahah ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla mnie istnienie owej stacji - straciło rację bytu finansowego .

W sumie? Mogę się z Tobą zgodzić. Dużo szybciej mogę sprawdzić prognozę w telefonie lub w sieci, niż czekając aż Komsica TV się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla mnie istnienie owej stacji - straciło rację bytu finansowego.

A dla mnie jest czymś nienormalnym żeby coś takiego kodować... przecież to jest troszeczkę lepsze od Mango 24. Poza wróżkami z Kosmica TV to nawet ta prognoza pogody o której mowa się nie sprawdza.... :-] Śmiech na sali....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj dwa razy zerkałem na prognozę dla kraju i nie dopatrzyłem się prognozy na jutro (była mapka dzisiejsza a potem następne dni zaczynając od czwartku). Coś źle patrzyłem czy to tak ma być ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dzisiaj dwa razy zerkałem na prognozę dla kraju i nie dopatrzyłem się prognozy na jutro (była mapka dzisiejsza a potem następne dni zaczynając od czwartku). Coś źle patrzyłem czy to tak ma być ?
Ja oglądałem prognozę i normalnie była na noc, jutro i kolejne 4 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z ekonomicznego punktu widzenia TVN Meteo ma rację bytu. Mimo niskiej oglądalności nadal utrzymuje się na runku, co nie jest dziwne, ponieważ kanał teoretycznie jest tani w utrzymaniu. Oczywiście dla przeciętnego odbiorcy nie jest zbyt atrakcyjny, co mogłaby poprawić zmiana profilu na bardziej dokumentalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja oglądałem prognozę i normalnie była na noc, jutro i kolejne 4 dni.

W takim razie mówimy o innych audycjach. Ja oglądałem tą co zaczyna się mapą europy, a potem jest pani w wirtualnym studiu i pokazuje mapki. Nie ma tam prognozy na noc. Dzisiaj było ok, tzn. następne dni też zaczynały się od czwartku, ale tym razem tak powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś pokićkali dziś wieczorem, bo mimo, że pogodę po "Faktach" w "TVN" prezentowała Agnieszka Cegielska, to na "TVN Meteo" ciągle jest Tomasz Zubilewicz, z porannej zmiany (myślałem, że już zobaczę "Cegiełkę" po raz pierwszy w tej nowej grafice :D )...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dużym plusem nowej oprawy jest to że będzie widać całe nogi pogodynek :D Mam tylko nadzieję że rzadko będą one występować w spodniach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Zmiany w oprawie, na duzy plus.

Gardias wrescie mozna ujrzec w calosci :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Latem stacja TVN Meteo przygotowała dwie nowości: magazyn "Meteo News" (emisja od poniedziałku do piątki o godz. 21:00) oraz program dla rolników i osób zajmujących się ogrodem "Agropogoda" (emisja w niedziele o godz. 14:00).

Źródło: media2.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie oglądam Encyklopedię Pogody i jestem przerażony wielkością oznaczenia wiekowego. "12" jest dużo większa niż logo i w dodatku nie wycięta. Niestety nie mogę wstawić zdjęcia. Ten kanał jest znany z niewybrednych oznaczeń, no ale to już jest przesada :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie ta stacja nie ma racji bytu ... Kto ja ogląda ??? hahaha .Prognoże to masz podczas wiadomości w internecie 24h na dobę a z resztą te prognozy często warte sa tyle co Tele wróżby. Programy z Meteo do TTV dać i tyle .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też wydaje mi się, że kanał jest zbędny, ale z perspektywy ITI to pewnie żyła złota ;) Koszt stacji to tak na prawdę tylko zatrudnienie pogodynek i miejsce na satelicie. Studio mają po TVN 24 (od niedawna CHYBA nawet wirtualne), prognozy i tak muszą przygotowywać dla głównego TVN, więc nie ma różnicy czy puszczą ją też w Meteo, a stacja zarabia i to chyba nawet całkiem nieźle skoro chcieli są wsadzić o MUX-I. Kasę dostają z reklam (jak na dość niszowy kanał, to oglądalność b. dobra - około 0.21%) i od operatorów którzy będą na tyle naiwni żeby płacić im za włączenie tej stacji, więc wcale nie dziwię się, że istnieje już od tylu lat i ma się dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podbijam.Stacja do usunięcia,podobnie jak połowa wszystkich stacji nadających po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TVN Meteo ma się dobrze. Ma już ponad 9 lat i jakoś przez ten czas żadnych pogłosek o likwidacji nie było. Tak jak pisze pietryga511 - koszt produkcji niewielki, a zysk jest. Kanał jest rentowny i ma więcej widzów niż choćby TVN CNBC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak dla mnie ta stacja nie ma racji bytu ... Kto ja ogląda ??? hahaha

Na przykład ja. Ale nikt nikogo nie zmusza. Nie chcesz, nie oglądaj. Patrz sobie na kosmica tv lub mango24 jeśli te programy mają dla Ciebie większą rację bytu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ITI nie oferuje kablówkom TVN Meteo jako gratis do TVN24, który słono kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi