Skocz do zawartości

MUX 8


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, DanielK napisał(a):

W sumie z jednej strony na UHF już jest - skali świata - sporo programów TV. Wiadomo jakie są struktury właścicieli tych mediów. Ja często powtarzam, że w DVB-T brakuje telewizji z muzyką. ESKA i Polo po godz 18 jakieś inne rzeczy emitują i muzyki brak.

 

Co do blokowania konkurencji to mamy w Polsce piękny przykład z radiem DAB+. RMF/Zet/Eska rękami i nogami się trzymają by w to nie wejść. Taki Bauer za granicą jakoś funkcjonuje w DAB+. EOT

Polo + Eska = 5 mln straty w roku 2023. Po prostu naziemna ogólnopolska to nie jest miejsce dla stacji muzycznych. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Polo + Eska = 5 mln straty w roku 2023. Po prostu naziemna ogólnopolska to nie jest miejsce dla stacji muzycznych. 

W ogóle telewizja to jest trudne miejsce dla tego rynku. Z jednej strony radio, z drugiej strony Spotify internet i apple Music.

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

I najlepiej zablokujcie sobie HbbTV na tych nowych kanałach, bo HbbTV służy wyłącznie do zbierania statystyk bez zgody odbiorcy.

Już zablokowane, nie będą mnie śledzić, a w Philipsie można sobie na danym kanale HbbTV wyłączyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bartek2lp2 napisał(a):

Podejrzewam że skoro dziś uruchomili planszę, to być może wystartują 1 sierpnia

Mają czas do 2 września ale myślę że możesz mieć racje skoro na przykład TV Republika chyba tylko około 2 tygodnie miała plansze. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Grupa MWE Networks spełniła zapowiedź sprzed kilku tygodni. Do sądu wpłynęła skarga na decyzję Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o przyznaniu koncesji naziemnych Republice i wPolsce24. Spółka Polskie Wolne Media, która przegrała konkurs dotyczący MUX-8 zarzuca regulatorowi m.in. brak bezstronności.

Skarżymy decyzję, zarzucając naruszenie przepisów prawa, błędną ocenę wniosków oraz brak przejrzystości w postępowaniu, w tym brak protokołu z posiedzenia."

 

źródło: WirtualneMedia
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie wPolsce 24 jeszcze nie wystartowało więc można mu zablokować koncesje. Schody się zaczną jak PTV też zgłosi odwołanie. KRRiT mogłaby wyjść z tej sytuacji cało gdyby w ramach rekompensaty zaproponowała gwarantowane miejsce na MUX5 dla odwołujących się nadawców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.08.2024 o 12:33, Poland napisał(a):

Teoretycznie wPolsce 24 jeszcze nie wystartowało więc można mu zablokować koncesje. Schody się zaczną jak PTV też zgłosi odwołanie. KRRiT mogłaby wyjść z tej sytuacji cało gdyby w ramach rekompensaty zaproponowała gwarantowane miejsce na MUX5 dla odwołujących się nadawców. 

To by akurat było niesprawiedliwe, bo wtedy kanały, które nie dostały miejsca miały by zagwarantowanie lepsze miejsca (bardziej dostępne i z lepszą jakością), niż na to, na które składali wniosek

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko czy w przyszłym tygodniu wPolsce24 zacznie nadawać na MUX-8 czy dopiero 2 września. Ja obstawiam we wrześniu czyli za dwa tygodnie. Według koncesji kanał ma rozpocząć nadawanie do 2 września. Jak obstawiacie  jeszcze w sierpniu kanał wystartuje czy dopiero we wrześniu ?

Edytowane przez Adrian96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Adrian96 napisał(a):

Zastanawiam się tylko czy w przyszłym tygodniu wPolsce24 zacznie nadawać na MUX-8 czy dopiero 2 września. Ja obstawiam we wrześniu czyli za dwa tygodnie. Według koncesji kanał ma rozpocząć nadawanie do 2 września. Jak obstawiacie  jeszcze w sierpniu kanał wystartuje czy dopiero we wrześniu ?

"Wiem, ale  nie powiem"... :)

18 godzin temu, michael112 napisał(a):

Ja jestem ciekaw czy ramówka wPolsce24 będzie się czymkolwiek różnić od wPolscePl oprócz loga? Moim zdaniem logo muszą zrobić osobne, bo nazwy jednak się conieco różnią, nie tak jak w Republice.

Też ostatnio o tym myślę, i szczerze, tak, jeżeli chcą mieć szanse rywalizacji z "Republiką" to muszą mocno rozszerzyć ramówkę. Mocno im kibicuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...